Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за p20/p20 pro
#1

Тема за аксесоари. 
Да припомня, че апаратите идват с 3месеца вип гаранция. Предполагам, че аксесоарите ще са обект на интерес след вип гаранцията Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, някой вече поръчал ли си е нещо като аксесоар за P20 pro . Аз се замислям за една външна батерия като начало, ако някой от Вас има моля да сподели какво да си взема?!
Цитирай
#3

Аз си ползвам Xiaomi PowerBank 2.0, но си зарежда нормално.

Единствения power bank, който ми е известен да поддържа супер чардж е Huawei AP09Q
Цитирай
#4

Благодаря! Ще се поинтересувам и за двете!
Цитирай
#5

Аз ползвам Huawei AP08Q , която също поддържа супер чардж .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#6

(2018-04-23, 21:07:30)yoshimitsu356 написа:  Аз ползвам Huawei AP08Q , която също поддържа супер чардж .
Доволен ли си?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2018-04-24, 07:59:57)elby написа:  Доволен ли си?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Ползвам същата и съм доволен- няма Super charge, но има Fast charge и зарежда доволно бързо.
Зарядно за кола на Хуавей AP38 също имам, като то има Super charge и за 35 минути ми качва от 10 до 65%.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#8

Доволен съм разбира се . Абе не знам дали е фаст , супер или куик чардж ,но зареждаше предния ми телефон Huawei P10 от 0 до 50% за 35-40 минути . Освен това моята ми харесва повече , защото може да се зарежда и от micro usb 2.0 и от C-type .

Xiaomi 13T Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на yoshimitsu356 за това мнение:
  • elby
Цитирай
#9

Предстои ми купуване на такава джаджа, за което съм благодарен за мненията ви!
От вас някой да си е закупил или открил някой друг хубав и полезен аксесоар?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Препоръчайте зарядно за кола освен AP38C ? И какъв скрийн протектор ползвате?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#11

Здравейте,
Някой пробвал ли е с смарт часовник или гривна със про-то, защото съм се замислил за такава придобивка!

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Аз ползвам Mi band 2 на Xiaomi.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#13

Ползвам color band a1 която ми беше подарък с p9 lite

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
#14

Аз ползвам първата версия на Huawei Watch и съм много доволен.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogov67 за това мнение:
  • Xeno
Цитирай
#15

(2018-06-12, 12:15:51)gogov67 написа:  Аз ползвам първата версия на Huawei Watch и съм много доволен.
Не хаби ли повече батерията, аз съм си харесал последният модел - тоест 2-та ако не се лъжа!?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Bluеtooth - а ми е пуснат постоянно заради слушалката и след като си взех часовника, не съм забелязал промяна в батерията. И да има, сигурно е нещо минимално.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#17

Колеги, някой ако го иска ще му го дам 15 лв колкото съм го взел. Мен нещо не ме кефи. Ползвал съм го няколко часа[Изображение: 1b3b99de4b1e327a8bd7bb7d979f2333.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#18

Аз пък си поръчах 2 погрешка и продавам единия също за 15 лв.
За p20 pro
От Стара Загора съм. [Изображение: 81e7ae5fed8e9cb4fd0291346bca4d8e.jpg][Изображение: 4dc75573c348c52bdc3e0bc4ce4fd5a2.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Добра вечер,
Имам един въпрос. Телефонът ми има някакво стъкло залепени фабрично - ще бъде ли проблем ако го премахна. И още един въпрос - с каква горила е телефона?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#20

Тук пишат, че няма Gorilla Glass защита!  Huh
https://hicomm.bg/produktovi-novini/huaw...ivost.html

Фабрично залепеното не е стъкло, а фолио. Нищо не ти пречш да го махнеш. То започва само да се отлепва в един момент и така, или иначе ще трябва да го махнеш. Още съм с него, но имам стъклен протектор, който в един момент ще залепя, вместо това фолио.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#21

Най-доброто за мен си остава стъкления протектор на Нилкин. Не покрива целия екран, обаче има страхотно олеофобно покритие.
Цитирай
#22

Благодаря Бижу,
От давно не съм лепил всякакви гадости по екраните. Вече години не го правя и това изобщо не ми харесва като идея, но явно ще трябва. Особено ако не е известно с какво стъкло е телефона...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#23

(2018-07-22, 20:26:38)Бижу написа:  Тук пишат, че няма Gorilla Glass защита!  Huh
https://hicomm.bg/produktovi-novini/huaw...ivost.html

Фабрично залепеното не е стъкло, а фолио. Нищо не ти пречш да го махнеш. То започва само да се отлепва в един момент и така, или иначе ще трябва да го махнеш. Още съм с него, но имам стъклен протектор, който в един момент ще залепя, вместо това фолио.

Gorilla glass е бранд също като хилти това не значи,че всеки къртач трябва да такъв. В п20 про са използвали закалено стъкло от същите материали като gorilla.

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
#24

Абсолютно си прав! Няма никакви съмнение в това, че Горила е наименование на марка.
Много жалко, че не са използвали именно това стъкло в този телефон. Пиша жалко защото, от 1996г. Използвам мобилни телефони и съм сменил страшно много. Единствените заклани стъкла, който не се драскат са именно Горила - 4 и Горила 5 . Всичко преди това, включително и предните Горили се драскат от нищо... 
Ще водим тук как ще бъде, но от опита ми...

Пс: Хм, в момента гледам видео ревю на Haicomm и там казват, че е с пета Горила и от двете страни... А ДАНО...!

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#25

Аз просто написах, че не е с Gorilla Glass P20 Pro-то. Може да е с още по-здраво, без значение от марката, но не е Gorilla, а колегата nedelchev nikolai конкретно попита с каква Gorilla е телефонът.  Rolleyes Освен това на доста клипове в YouTube се вижда, че стъклото се драска.

S7 Edge е с Gorilla Glass 4 и се надраска тук-таме без протектор.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)