Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за p20/p20 pro
#26

(2018-07-24, 00:16:06)nedelchev nikolai написа:  Пс: Хм, в момента гледам видео ревю на Haicomm и там казват, че е с пета Горила и от двете страни... А ДАНО...!

На сайта на corning са посочени кои продукти на хуавей са с горила стъкло и P20 Pro не е сред тях.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • nedelchev nikolai
Цитирай
Аксесоари
#27

Нито има олеофобно покритие, нито има горила. Пълен провал за флагман за 1600 лв.
Екрана се дере от нищо и оставя мазно по екрана при всяко докосване.
Цитирай
#28

(2018-07-25, 18:28:09)skiman написа:  Нито има олеофобно покритие, нито има горила. Пълен провал за флагман за 1600 лв.
Екрана се дере от нищо и оставя мазно по екрана при всяко докосване.
P20 го нося без протектор в джоба и досега нищо му няма, дано не си прав, ще видим

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Аз също го нося без протектор на екрана и засега нямам надрано. Не че Самсунзите които съм имал не се деряха като струваха маса пари и бяха с Горила стъкла. Наслаждавайте се на телефона защото колкото и да е добър, след извесно време ще харесате друг.... Wink Моногамията не е в природата на човека Wink

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#30

Махнали сте фабричното фолио така ли?
Р10 ката ми се надра на първия ден след като фабричното фолио падна. Ядосах се подарих го и си взех нов на който му сложих стъклен.
Това е нещото, което най - много ме дразни е, че избираме хубави и красиви телефони и ги омотаваме във всякакви стъкла, калъфи... И накрая изглеждат като тухли.
Цитирай
#31

Аз също съм махнал фабричния протектор и си го нося с фабричния кейс, за сега вече месец няма никакви драскотини.
Цитирай
#32

Кажете защо със смарт ковър калъфчето на хуавей  часовника не стои постоянно ?
Цитирай
#33

Днес получих ето това:
https://ru.aliexpress.com/item/Cafele-Lu...33edPJYnCZ

[Изображение: IMG_20180731_142529.jpg] [Изображение: IMG_20180731_142536.jpg]

Пасва идеално, включително на бутоните.
Естествено магнит за пръстови отпечатъци Big Grin
Цитирай
#34

(2018-07-31, 15:05:36)emzo написа:  Естествено магнит за пръстови отпечатъци Big Grin
Пу, язък! Виси ми в кошницата от месец и а да поръчам, а не и сега ще се откажа. Не обичам следи от пръсти... 
Аз съм с този
http://s.aliexpress.com/UviQzAbi?fromSns
Пасва перфектно, но е дебелшък, на картинките в Алито изглежда по-фин. Не е, но не стои никак зле и какво пък - по-сигурен. Пръстена на гърба е много удобен за държане. Не остават отпечатъци от пръсти! 
И протекторът чака да го залепя, че фабричното фолио вече доволно се надра
http://s.aliexpress.com/y6V7FrMr?fromSns

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#35

Да, това е правилния протектор Smile
Въпреки пръстите е доста атрактивен кейса Smile
Цитирай
#36

А някой читав стъклен протектор да препоръчате, но да покрива почти 100% и да няма черен кант по краищата.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#37

Твърд е кейса, нали? По процепите долу на ъглите съдя. За мен този тип е за красота, няма предпазващи функции. Често имат напрежение в ъглите точно и се пукат бързо там.

Този протектор, който съм показала, е изцяло прозрачен, няма черен кант, но още не знам колко покрива. Като го сложа, ще кажа.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#38

vovalinder - Аз си взех от Теленор стъклен протектор на Hama и съм страшно доволен. 2 милиметра не покрива по крайщата. Пише че е съвместим с почти всички гърбове. Купих го за 25 лева. Има микрофибърна кърпичка, влажна кърпичка, лепенка за махане на прашинки и лепенки за закрепване на стъклото за да се фиксира точно преди да се залепи.
От Теленор си купих и това гръбче. Оригинално на Huawei. Матирано е и не събира отпечатъци. Вътрешността е велур.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#39

(2018-08-04, 17:43:30)zdravko959 написа:  vovalinder - Аз си взех от Теленор стъклен протектор на Hama и съм страшно доволен. 2 милиметра не покрива по крайщата. Пише че е съвместим с почти всички гърбове. Купих го за 25 лева. Има микрофибърна кър*****, влажна кър*****, лепенка за махане на прашинки и лепенки за закрепване на стъклото за да се фиксира точно преди да се залепи.
От Теленор си купих и това гръбче. Оригинално на Huawei. Матирано е и не събира отпечатъци. Вътрешността е велур.
А стъклото с лепило само по краищата ли е, или по цялото има?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#40

Цялото. Много добре прилепна. Изрично исках стъкло, което да прилепне цялостно. И аз имам много опити с Galaxy S7 и неговите цветни протектори с двойнолепеща лайсна и неговите "мини" протектори с 1 см разстояние до рамката... Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#41

Здравейте
От къде мога да си взема ОРИГИНАЛНО зарядно, понеже до колкото четох в XDA само то поддържа Суперчардж? В сайтовете на техно - вергите не виждам да се предлага зарядни за Р20 Про, единстевно в Ситител видях, но предпочитам да не е от там.
Цитирай
#42

В емага го има за 50лв.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
[-] 1 потребител изказва благодарност на silverfox за това мнение:
  • drone2
Цитирай
#43

(2018-08-13, 00:54:32)drone2 написа:  Здравейте
От къде мога да си взема ОРИГИНАЛНО зарядно, понеже до колкото четох в XDA само то поддържа Суперчардж? В сайтовете на техно - вергите не виждам да се предлага зарядни за Р20 Про, единстевно в Ситител видях, но предпочитам да не е от там.

Виж в темата за аксесоари за mate 10 Pro - разисквали сме на последните 2-3 страници какви са опциите. Това в Ситител е от най-изгодните варианти ако искаш да пазаруваш от БГ.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • drone2
Цитирай
#44

Аз си поръчах този гръб. Гледам го качествен, ще го видим. Smile
[Изображение: title_p20_pro_marked_armor_2048x2048.jpg?v=1528217261]

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#45

Утре трябва да ми пристигне този кейс . Ползвал съм и на други телефони Spigen и качеството е на ниво .


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#46

Протектора не го бива не залепва отстрани, а гърба много смешен [Изображение: 9bf830ff5d0ae3343bb647a2a150f63d.jpg]

Дойде ми още един ще споделя като го сложа.

[Изображение: 7908dd3eb3e6f96028c4a773f9b1613c.jpg]

Поръчах си и два меки преден и заден че с тия стъкла май няма да стане

P20 Pro Twilight
Цитирай
#47

(2018-08-14, 08:57:53)Pusheka написа:  Протектора не го бива не залепва отстрани, а гърба много смешен [Изображение: 9bf830ff5d0ae3343bb647a2a150f63d.jpg]

Дойде ми още един ще споделя като го сложа.

[Изображение: 7908dd3eb3e6f96028c4a773f9b1613c.jpg]

Поръчах си и два меки преден и заден че с тия стъкла май няма да стане
За втория ти гарантирам че ще стане, но черния кант закрива една част от дисплея, минимална,но я закрива.
https://www.olx.bg/ad/thin-fit-ultra-tan...7qoYl.html
Препоръчвам този кейс.
Цитирай
#48

Тези Китайци ме учудват. Два протектора поръчах меки за отпред и отзад. В комплекта някъв гел има и шпакла с кърпичка чак [Изображение: cc9f71e0849936256e0c9387da136d43.jpg][Изображение: 6851849f94e1f36ca08cf4d1bb1dd421.jpg][Изображение: 7baa7f76fc5dc5c55896df67c366eb25.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#49

Това е да лепиш по краищата с гела, щото иначе остава въздух.
Цитирай
#50

Ако не е станало ясно, най-доброто за п20 серията е nillkin amazing h+ pro.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Pusheka
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)