Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Енергопотребление P20 pro - всичко за батерията
#1

Дискусия за всичко свързано с батерията в p20 pro.
Цитирай
Аксесоари
#2

А защо не направиш раздел за телефона, какъвто има за други модели, а всичко, което си пуснал да е подтеми ?
Цитирай
#3

Защото има правила затваряне на нов раздел...
Аз лично очаквам батерията да е сходна с тази на mate 10.
Цитирай
#4

Да дам малко хляб за хуауей хейтърите Smile
Първо лошо впечатление - "схруска" ми 15% за 10 часа в стендбай (вечер). Апарата е аут оф дъ бокс с 1 заряд.

[Изображение: viber_image.jpg]
Цитирай
#5

А защо седи толкова стабилно буден? Някое приложение ли?
Цитирай
#6

Едва ли, нищо излишно все още. Рестартирах го сутринта и само wifi остана плътен.
Ще видя скрийнове от мейта за сравнение.
Цитирай
#7

Нещо прави мизерия. Тва е много за една нощ.
Цитирай
#8

Знам, ще го ресетна, защото и сега wi fi държи буден апарата.
Цитирай
#9

Явно първия софт си има яко бъгове...
Цитирай
#10

Не се знае, реално след рестарта заранта е ок:
[Изображение: Screenshot_20180417-145723.jpg]

Да видим утре.
Цитирай
#11

Да видим. Нещо снимките от талка не ми се показват, идеи? [Изображение: 2c60b65114fbc0a032bd6cf69559dca5.jpg]
Цитирай
#12

postimg явно имат проблеми. Атачвам директно към поста.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

Мейт 10 про и той 1 2 ъпдейта имаше докато му опрявят дрейна на стенд бай и то точно на wi fi. Aз на обикновенния макс 2% за цяла нощ, но не на wi fi съм винаги.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#14

Днес всичко е наред с батерията.
Цитирай
#15

P20 Pro след първо зареждане.
Пуснат 4Г, през него върви радио Рок към блутут слушалки. Закачена е и Ми банд гривна на блутута.
Разходка 30 минути със слушане на музика и отчитане на крачки и батерията е на ..... 100%.

3 часа по късно вече е на 97%.

След S8-цата това ми се струва нереално.
Цитирай
#16

(2018-04-23, 19:05:41)cepcem написа:  P20 Pro след първо зареждане.
Пуснат 4Г, през него върви радио Рок към блутут слушалки. Закачена е и Ми банд гривна на блутута.
Разходка 30 минути със слушане на музика и отчитане на крачки и батерията е на ..... 100%.

3 часа по късно вече е на 97%.

След S8-цата това ми се струва нереално.

Имаш предвид, че батерията на с8 е по- слаба ли, че не те разбрах.
Цитирай
#17

Определено батерията на с8 е по-слаба! А в режим на изчакване си пада поне с 2-3 процента на час! П20 про е по-добър определено! А още по-добър е мейт 10 про! Точно в момента ги имам и трите телефона и говоря от първо лице с еднакво ползване!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#18

Не съм съгласен . На час 2-3 процента...За нощ ми пада с 2 процента, като всичко е включено.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Качвайте повече мнения за Хуавей на батерията, за да разкарам Самсунг който с тая батерия ще полудея вече..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#20

(2018-05-07, 10:24:43)pussilover написа:  Качвайте повече мнения за Хуавей на батерията, за да разкарам Самсунг който с тая батерия ще полудея вече..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Изкарах празниците без зарядно. Просто забравих да го взема, тръгвайки към хотела.
Заредих в Събота сутринта до 100%, а преди малко - Понеделник на обяд, се върнах с ток 14%.
Снимах, говорих, четох новини.
Цитирай
#21

(2018-05-07, 14:50:38)cepcem написа:  Изкарах празниците без зарядно. Просто забравих да го взема, тръгвайки към хотела.
Заредих в Събота сутринта до 100%, а преди малко - Понеделник на обяд, се върнах с ток 14%.
Снимах, говорих, четох новини.
Страхотно звучи . Благодаря

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#22

Колко ви пада батерията на стенд бай, защото при мен за около 8 часа вечер ми пада 4-5 процента?
Като екран също колко време?
Цитирай
#23

(2018-05-07, 14:50:38)cepcem написа:  Изкарах празниците без зарядно. Просто забравих да го взема, тръгвайки към хотела.
Заредих в Събота сутринта до 100%, а преди малко - Понеделник на обяд, се върнах с ток 14%.
Снимах, говорих, четох новини.

За 5 снимки, 20 минути разговори и 30 минути браузване, звучи много добре.

пп. Извън шегата наистина споделете количеството снимки, разговори и браузване, защото хората ще си направят много грешни изводи.
Цитирай
#24

Абе най добре снимайте колко часа сот сте направили от 100 до 15% и тва е.
Цитирай
#25

Сега се сетих нещо, има ли начин да се изключи този фаст чардж, защото доколкото знам не е много хубаво постоянно да се зарежда с висок ампераж?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)