Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

питане относно bixbi
#1

Здравейте.тъй като това биксби не го изпозвам,гледам  че в приложенията имам 4 негови прилжения -Глобал, Хоум ,  Сървис, Войс .Питането ми е да си ги остава така или да им забърша кеша и данните и да им деинсталирам актуализациите , или да ги деактивирам?Идеята ми е да не би да ми дърпат някакъв ресурс без да ги ползвам.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей. Аз съм ги деактивирал и няма проблеми. Даже преди 3 дена си инсталирах package disabler pro и му спрях всякакви сервизи и не само на него и още на следващото зареждане след изваждане на телефона от зарядното в 1 през ноща до 8 сутринта си беше на 100 % батерията с включено 4 Г и уифи. Издържа ми 2 дена без зареждане с 4 часа и половина СОТ. Ако искаш пробвай направо този начин. По-ефективен е.
Цитирай
#3

liefish, със s8 съм.И аз си инсталирах "package disabler pro", за да изтрия Bixby, но нещо не можах да го подкарам. След активирането му, стои на бял фон дълго време и след това дава error.Би ли ми разяснил как се справи с package disabler pro?

Galaxy s23 Ultra
Цитирай
#4

Имам две опции принудително спиране и деактивиране? и след рестарт не е ли включва автоматично пак.
Цитирай
#5

Ако деактивираш няма да се стартира след рестарт.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#6

А това ще попречи ли по някакъв начин на работата на устройството.
Цитирай
#7

Ако не използваш bixbi не би трябвало да има последствия. Ако усетиш проблем то по всяко време може да си ги активираш отново. Нищо не губиш.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#8

След като му дам деактивиране ми казва че е системно приложение и може да настъпят грешки в системата.И ми дава че е израходвло 16% от последното зареждане на батерията. За това моля някой колега който не го използва да кажи как се е отървал от това чудо..Спрял съм го да не се събужда от неговия си бутон в неговото меню настройки, и от гласовото му събуждане но две от приложенията му си бачкат. Глобал и сървис си работят.
Цитирай
#9

По спомен при мен нямаше такова съобщение, не вярвам да имаш проблем след като деактивираш.

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай
#10

Аз го бях прехамнал през ADB Fastboot, бях оставил само bixby vision.
Цитирай
#11

(2018-04-18, 15:38:55)i770514 написа:  След като му дам деактивиране ми казва че е системно приложение и може да настъпят грешки в системата.И ми дава че е израходвло 16% от последното зареждане на батерията. За това  моля някой колега който не го използва да кажи как се е отървал от това чудо..Спрял съм го да не се събужда от неговия си бутон в неговото меню настройки, и от гласовото му събуждане но две от приложенията му си бачкат. Глобал и сървис си работят.

Уж щеше да го деактивираш а сега не искаш, но пък искаш да го спреш ....нещо не те разбирам?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#12

Да но като ми вади тези съобщения и се двуумя каво да правя. Ти ползваш ли го? Страх ме е да не се наложи после пак фабрични и така нататък че вчера го правих това упражнения . А пусто не помня как съм го деактивирал когато закупих телефона.
Цитирай
#13

Не го използвам и съм деактивирал което е позволено. Фабрични защо? Когато искаш влизаш отново в Настройки/Приложения и ги активираш.

Сякаш ще делиш атоми Smile Прекалено се притесняваш!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#14

Прав си .Май много на сериозно взех нещата.
Цитирай
#15

Аз ползвам Bixbi Remapper и с негова помощ съм синсложил фенерче. Сегабкато натисна копчето за биксби и ми светва фенерчето, второ натискане и изгасва!
Цитирай
#16

Може ли да постнеш линк към програма

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#17

Има го в Google Play.Потърси Bixby button remapper.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)