Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви за Nokia 7 plus

Утре или вдругиден трябва да ми доставят телефона (238 GBP) и много се изкушавам да му бодна Andpoid P,но ме е страх,че е още много бъгав и няма да става за ежедневна употреба...Мнения по този въпрос?
Благодаря предварително!

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
Аксесоари

Че за какво да бързаш. Има доста нови неща но нищо чак такова че да бързаш. Примерно най после има натисна поддръжка на двойни камери ама това е за разработчици. А и до стабилен релийз не остана много. Говори се че в август ще го пуснат
Цитирай

Нашите телефони вече могат да изтеглят приложението  ARcore от Google Play и след това ще могат да се възползват от разширените възможности за работа със софтуер за добавена реалност като например пуснатото наскоро приложение MeasureAR, позволяващо измерване на дължина и височина с камерата на телефона.
Цитирай

Чувам,че в последната бета блутуута не работел,така ли е? Предполагам,че в следващата версия ще бъде фикснато почти всичко и може би ще става за ежедневна употреба.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Току що ми изкочи прозорец за оценяване доколко съм доволен от устройството... Вече не съм толкова доволен. Не понасям да ми се натрапват подобни анкети.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

При мен няма такова нещо.
Цитирай

AR Core вече си го инсталирах. Интересни приложенията има ама ...как да кажа ...още няма стойностни приложения. Иначе тва с динозавъра е бъзик. Дефинираш повърхността и ти се отваря портал и от там изкача тиранозавър и се мотае из къщи. Играта по ми хареса knightfall . Игра от типа Касъл дефенс .
Виж има една програмка ARuler за измерване на ... от обекти. Това нещо по полезно. Но като цяло все още няма стойностни приложения.
Цитирай

Къде са тия приложения? Инсталирах ARCore, но нищо подобно не виждам.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

В пост 103 съм дал линк. Допълнително си инсталираш MeasureAR.
Цитирай

Моята Нокия дойде днес и аз пак съм с въпроси:
До момента не съм използвала Launcher, препоръчайте ми някой. Иска ми се да направи иконите малко по-модерни, че тези ми бодат очите.
Горе иконите за wi-fi, батерия и т.н могат ли да се променят?
Не знам дали ми е активирано VoLTE от оператора, до момента телефонът ми не го поддържаше. В настройките тук не го намерих, видях в нета къде да го търся, след това с някакъв код влязох и не можеше да се активира. Предполагам, че ако е активирано за картата само ще се активира?
Изпъкналата камера определено ме притеснява, някакъв гръб или протектор, който да решава този проблем?

Благодаря
Цитирай

Нямаше ли калъф в кутията?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Има, но той няма да успее да я запази. 
Когато сложа телефона по гръб и стъклото на камерата се опира. И в чанта да го сложа и в джоб пак ще има проблеми. Трябва ми нещо, което да изпъква няколко милиметра над камерата.
Цитирай

(2018-06-28, 13:05:21)ribbon написа:  Има, но той няма да успее да я запази. 
Когато сложа телефона по гръб и стъклото на камерата се опира. И в чанта да го сложа и в джоб пак ще има проблеми. Трябва ми нещо, което да изпъква няколко мили метра над камерата.
До момента съм само с гърба от комплекта и нямам никакви проблеми.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
[-] 1 потребител изказва благодарност на Crio за това мнение:
  • ribbon
Цитирай

Още няма свестни кейсове. Чакам нещо по-сериозно и аз.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

То каквото има, това е. Едва ли ще изкарат нещо ново.
Цитирай

(2018-06-28, 12:19:32)ribbon написа:  Моята Нокия дойде днес и аз пак съм с въпроси:
До момента не съм използвала Launcher, препоръчайте ми някой. Иска ми се да направи иконите малко по-модерни, че тези ми бодат очите.
Горе иконите за wi-fi, батерия и т.н могат ли да се променят?
Не знам дали ми е активирано VoLTE от оператора, до момента телефонът ми не го поддържаше. В настройките тук не го намерих, видях в нета къде да го търся, след това с някакъв код влязох и не можеше да се активира. Предполагам, че ако е активирано за картата само ще се активира?
Изпъкналата камера определено ме притеснява, някакъв гръб или протектор, който да решава този проблем?

Благодаря

Препоръчвам ти Nova Launcher
За промяна на визията на иконите си харесай някой пакет с икони: Пакети с икони. Има безплатни и платени.
Иконите в статус бара не можеш да ги променя.
Относно volte, зависи от много неща. В Бг само Теленор за сега са го пуснали тестово, за избрани клиенти. Ти сред избраните ли си? Друго което е, дали Оператора е направил връзка с Nokia за да може последните да си "интегрират" в софтуера volte-то на Теленор. До момента съм сигурен само, че Хуауей са успяли да интегрират теленорското volte. Може да има и други.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • ribbon
Цитирай

(2018-06-28, 15:02:02)Moro написа:  Още няма свестни кейсове. 

https://www.amazon.co.uk/dp/B07BBLCMT3/r...11_TE_item

Този не е ли достатъчно ''свестен''?

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Не, всъщност не е... Друго си е Incipio или дори Otterbox. Този е на нивото на прилежащия в кутията.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Колеги, има тема за аксесоари за конкретния модел и там можете да намерите информация!!! Конкретно за издадената камера, е вече пострадах. Спука ми се стъклото на камерата е ремонта струва около 200 лева, защото се сменя цялата камера. Сега съм поръчал нов ТПУ калъф, стъклени протектори за дисплея и стъклени протектори за камерата! Когато ги получа и си взема тела от ремонт ще пусна в темата за аксесоари какво, откъде съм купил и дали съм да доволен.
П.п И аз ползвах фабричния калъф- пълен боклук!
Цитирай

Голям рев от "фабричния калъф, който е боклук"... Кои телефони (производители) ви предлагат безплатен калъф в комплекта? Какво очаквате от БЕЗПЛАТЕН ПОДАРЪК? Дали сте над 500 BGN за телефон и разчитате на калъф/протектор подарък? Хайде малко по-сериозно.... Rolleyes 


https://www.aliexpress.com/item/For-noki...4c4dSwFH8v


Ей, на... От този форум го видях... За мен е БЕЗ ПАРИ и е ПРЕКРАСЕН, не УНИКАЛЕН и стилен!

И най-вече - мааалко над камерата е! (това, което ви интерисува)
[-] 1 потребител изказва благодарност на t28 за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

Днес поръчах телефончето. Надявам се, като дойде да съм още по-доволна Smile
Цитирай

Честито. Надявам се, че ще си доволна.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Да попитам за видео на забавен кадър.
Преди няколко дни направих няколко и бяха кристални, много добро качество.
Днес сутринта направих няколко и бяха много, много зле - размазват се едни такива, грозна картина. 
На едното клипче без забавен кадър пак беше мазало.

Някой да има такива проблеми? Единствената разлика е, че инсталирах Gcam, но използвах стоковата камера:

Първо клипче:
https://youtu.be/JgEpGuQ8wy4
Клипчето от днес:
https://youtu.be/QXBmd5PV7kI

Като цяло съм много доволна как се държи телефона, за съжаление имах малко по-големи очаквания от камерата Smile
Цитирай

Принципно инсталацията на Гугълската не би трябвало да омазва стоковата .Пробвай да изчистиш кеш или всички данни на стоковата камера и тествай пак.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • ribbon
Цитирай

(2018-07-03, 10:07:41)tiesto_pld написа:  Принципно инсталацията на Гугълската не би трябвало да омазва стоковата .Пробвай да изчистиш кеш или всички данни на стоковата камера и тествай пак.

Благодаря, оправи се.
Ще чистя кеш преди да я използвам, което е малко тъпо, защото не знаеш кога ще излезе нещо интересно за снимане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)