Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви за Nokia 7 plus

(2018-07-15, 11:24:07)ribbon написа:  Да, и първият път имаше ефект, след това никакъв. Според мен при по-бързо движещи се обекти се вижда най-вече този дефект и може би проблемът е софтуерен? Или аз имам прекалени очаквания  Smile

https://www.youtube.com/watch?v=Sjmm-9RvmOw

и в същия ден, минута по-късно:
https://www.youtube.com/watch?v=WPavxn1QyQQ
Мисля,че е добре.Може би очакванията ти са големи!Гледайки на 1080p от тубата.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2018-07-15, 11:32:19)tiesto_pld написа:  Мисля,че е добре.Може би очакванията ти са големи!Гледайки на 1080p от тубата.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Второто е супер, точно това искам. Първото долу на синьото, където бързо пада водата е мазалото. Опитах и на бързо течаща вода, също не се получава.
Цитирай

И никой не каза че има лицево разпознаване.Телефонът е перфектен за тези пари.
Цитирай
Wink 

И в крайна сметка за тези няколко месеца откакто го има този телефон , как е като цяло ? 
Може ли някой да сподели общи впечатления . Има ли забелязани проблеми ? Чета по ревюта , че понякога приложения забивали , телефонът се рестартирал . От един сервиз ми казаха, че отвътре не бил направен добре телефона - има ли нещо такова , ако някой знае ?
Някой сравнявал ли е камерата с други телефони - ако може да сподели впечатления. 
Ако някой е успял да сравни телефона с Xiaomi Mi Note 3 - как са един спрямо друг ? 
Ей такива неща ...  Wink

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

(2018-07-23, 15:51:59)DIMM написа:  И в крайна сметка за тези няколко месеца откакто го има този телефон , как е като цяло ? 
Може ли някой да сподели общи впечатления . Има ли забелязани проблеми ? Чета по ревюта , че понякога приложения забивали , телефонът се рестартирал . От един сервиз ми казаха, че отвътре не бил направен добре телефона - има ли нещо такова , ако някой знае ?
Някой сравнявал ли е камерата с други телефони - ако може да сподели впечатления. 
Ако някой е успял да сравни телефона с Xiaomi Mi Note 3 - как са един спрямо друг ? 
Ей такива неща ...  Wink

Xiaomi Mi Note 3 не съм ползвал, но мога да кажа, че Нокиата е идеална за парите си. Очакванията ми за нея се покриха на 90% спрямо всички ревюта, които съм изгледал и изчел. Единствено батерията не излезе толкова издръжлива, колкото я представят. 2 дни на леко/средно ползване ще издържи със сигурност (разговори, браузване, чат и тн.). Ако се играят игри и се ползват мобилни данни обаче, ще издържи най-много 1 ден. Все пак батерията се представя много добре и е над средното ниво на батериите в момента, просто не е чак толкова добра, колкото я представят. Иначе телефонът си има някои дребни забележки, които са напълни нормални с оглед цената му - дисплеят е LCD, прекалено голям е на размери, има само един говорител, слушалките и реакцията на телефона към тях не са от най-добрите, но това са бели кахъри Wink

ПС: Сега видях, че си споменал и за забивания - откакто ползвам телефона никога не ми е забивал нито пък съм имал проблеми по хардуерната част.
Цитирай

За забиване само съм чел - явно е оправено софтуерно. Имам оплаквания, но нищо сериозно - дисплеят леко жълтее долу, известен дефект е, но при мен е едва забележимо и изобщо не ме впечатлява. Иначе е всичко, което го описват по ревютата. За мен, единствено липсата на стерео е по-сериозен недостатък, но се преглътва.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Вторият ми фон е редми ноте 5 . Верно тук снапа е 636 ,но за ежедневна употреба не мож намери разлика. Виж при тежки приложения - да - по мощния процесор си казва думата. Батерията на нот 5 държи повече. Само 200 мА е в повече но.... Не мога се сетя за друг фон дето да ми прави до към 10 часа екран. Това при слаби натоварвания разбира се. На нокията с зор го докарвам до към 7 часа. Във всяко друго отношение нокията е по добра.
С две думи с Нокия 7+ не ти трябва флагман.
И новото Ми А2 е по зле от 7+ . А2 безобразно са го орязали. Няма слот за памет карти , няма 3.5 мм за слушалки. Орязана батерия на 3020 мА . А цената му е като на 7+.
Така че на тази цена 7+ си остава най изгодна покупка.
Цитирай

Здравейте, обмислям да си купя Nokia 7 plus, но намерих в интернет, както и в тази тема, оплаквания, че се забелязва жълт нюанс в долната част на екрана, като на бял фон горната част на екрана си е бяла, а в долната е леко жълто. Вие имате ли този проблем с телефона?
Цитирай

Не. Според мен са глупости това. Нито един производител не е застрахован от това да има някакви дефектни бройки и при абсолютно всички фирми има такива.
Цитирай

Здравейте, колеги! Ще си купувам нокийката, та искам да знам колко рам свободна имате с нормалните ежедневни задачи?

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Около 2 да е.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Като цяло за 1 седмица ползване съм много доволен. Единствените недостатъци за мен са звука и не до там хубавия екран, но пък не е толкова лош, въпреки че и според мен леко жълтее. (но може и да си въобразявам, все пак преди това ползвах sAmoled на Samsung и с ръка на сърцето мога да кажа, че нямат връзка).
Цитирай

Три съм гледал освен моя, и трите жълтееха. Според мен е лепило,защото на моя се появи по сввтло петънце в жълтеещата част, което едвам се вижда на бял фон. Не пречи и не ми се занимава да се разправям с гаранция, защото съм си персонализирал всичко, а и почти не се вижда. А и си мисля, че е възможно да се оправи, ако действително е лепилото. Тъй или инак, съм доста доволен от телефона и този малък недостатък не може да ми развали добрите впечатления.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Аз все още си чакам финансирането, за да си го закупя, но твърдо съм решена на този модел. Тропам с крака по пода от нетърпение вече. Но ми направи впечатление, че почти никой не си е закупил белия модел и се чудех защо... Писах на А1, но казаха, че не го предлагат в бяло, пък само в www.smartfonbg.com го открих, но за 700лв. Дали няма опция да си поръчам бял през А1, че скоро ще преподписвам и ще ми излезе по-"тънкана".... (мисля, че коментарът ми е за тук, без да искам го пуснах по погрешка в друга тема...)

LG G5, Nokia 7 plus
Цитирай

Е как ще си го поръчаш от А1, щом не го предлагат?!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

(2018-08-01, 22:08:54)KatyUzunovaa написа:  Аз все още си чакам финансирането, за да си го закупя, но твърдо съм решена на този модел. Тропам с крака по пода от нетърпение вече. Но ми направи впечатление, че почти никой не си е закупил белия модел и се чудех защо... Писах на А1, но казаха, че не го предлагат в бяло, пък само в www.smartfonbg.com го открих, но за 700лв. Дали няма опция да си поръчам бял през А1, че скоро ще преподписвам и ще ми излезе по-"тънкана".... (мисля, че коментарът ми е за тук, без да искам го пуснах по погрешка в друга тема...)

Белия изобщо не се предлага официално в България. Щом го намираш в някой си сайт...значи не е от официалния дистрибутор за България, а е от дребен внос отвън.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • KatyUzunovaa
Цитирай

(2018-08-02, 14:37:14)GH0STFACE написа:  Белия изобщо не се предлага официално в България. Щом го намираш в някой си сайт...значи не е от официалния дистрибутор за България, а е от дребен внос отвън.

Това значи ли, че качеството му е различно?

LG G5, Nokia 7 plus
Цитирай

Едва ли. Просто с гаранцията ще седят по- различно нещата. Няма да е към официалния сервиз, а към магазина от който си го купила, който сам ще го сервизира...евентуално.

Sent от моя Пищакметален телефон през Tapatop
Цитирай

(2018-08-01, 18:51:23)GGeorgiev97 написа:  Като цяло за 1 седмица ползване съм много доволен. Единствените недостатъци за мен са звука и не до там хубавия екран, но пък не е толкова лош, въпреки че и според мен леко жълтее. (но може и да си въобразявам, все пак преди това ползвах sAmoled на Samsung и с ръка на сърцето мога да кажа, че нямат връзка).

Какъв е проблемът със звука ?

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Здравейте за пръв път съм с андроид не е лош телефона имам само един проблем няма го радиото а четох че има такова
Цитирай

Здравейте за пръв път съм с андроид и намирам телефона за много добър
Цитирай

Някой подкарал ли е VoLte ?
Цитирай

(2018-08-07, 16:19:42)emzo написа:  Някой подкарал ли е VoLte ?

Не, при мен е неактивно.
Цитирай

Аз ползвам(х) две карти на Вива и Теленор и на двете бях активирал волте на п20, но тук няма и помен, а май уж се поддържа.
Цитирай

Слагаш активираната карта в Nokia 7 plus и трябва да тръгне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)