Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Nokia 7 plus

Междувременно след този ъпдейт телефона ми започна да се държи доста прилично и вече не се налага да включвам пестящ режим зада изкрякам 2 дни?!!
(2018-10-30, 13:16:08)karas написа:  Секюрити ъпдейта за Октомври.[Изображение: 9857bcda447e940a9af73519bb76f45c.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Nokia | ZEISS
Цитирай
Аксесоари

Някой да знае случайно защо се бави ноемврийския Security patch?
Цитирай

Този въпрос следва да го зададеш на 1ви декември, ако е сктуален.
Цитирай

Ясно явно не съм разбрал, че нещата вървят по този начин.
Цитирай

Има време, търпение Smile

Сега им е приоритет андро9 за нокиа8
Цитирай

https://nokiapoweruser.com/nokia-7-plus-...f-markets/

Не само има ноемврийски пач, но и още много други подобрения.
Цитирай

Пише, че за сега излиза в Индия. Значи още малко и при нас.
Цитирай

Аз съм с октомврииския пач на 8.0.1. Има ли вариант да сложа деветката, пробвах но не става. Някакви идеи?
Цитирай

За някои потребители е излезнал ъпдейт с подобрения и ноемврийския пач. Също така ще има ново приложение за камерата, което е с различен интерфейс и интеграция с google lens. Дано скоро и ние да го получим.

https://nokiamob.net/2018/11/26/new-soft...ia-7-plus/
Цитирай

Излезе ъпдейт, но не е с подобрения, само ноемврийски пач.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Да точно и аз това забелязах. Кога ще дойдат тия подобрения кой знае.....
Цитирай

Има ли някой, който знае къде да намеря линк от ъпдейта с подобренията, защото иначе явно поне след месец ще дойде OTA?
Цитирай

Аз това намерих по въпроса

https://forum.xda-developers.com/nokia-7...st78290505

Даже го свалих.

Обаче като сложа файла в Internal Memory и след това *#*#874#*#* ми казва File not found. Може би защото вече инсталирах вчера ноемврийския пач, а в темата в XDA пише на едно място, че е
"For 1046, 1055 and 1062 with B2N-322D (322C_SP01) installed...", докато на мен в About phone > Build number ми пише 00WW_3_22C_SP02, което значи че май ще си ги почакам тия подобрения като OTA, кой знае още колко време...
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivandimitrov за това мнение:
  • the7one
Цитирай

Дойде и декемврийския пач.

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Аз свалих ъпдейта с подобренията. Засега всичко работи добре и са премахнати някои малки бъгове. Камерата все още не съм я тествал.
Цитирай

Аз си мисля, че няма да получим ъпдейт с подобрения през ОТА. Два ъпдейта минаха вече, след като беше казано, че ще има такъв с подобрения.

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

(2018-12-10, 16:40:17)tansityyy написа:  Аз си мисля, че няма да получим ъпдейт с подобрения през ОТА. Два ъпдейта минаха вече, след като беше казано, че ще има такъв с подобрения.

Е добре де защо да не го получим като други вече са го получили? Каква е логиката да не го получим?
Цитирай

(2018-12-10, 22:39:35)ivandimitrov написа:  Е добре де защо да не го получим като други вече са го получили? Каква е логиката да не го получим?

Не знам. Казаха, че ще има ъпдейт с подобрения, то на негово място вече получих два, които са само секюрити пачове. Аз нямам проблеми с тази версия на ОС, просто ми изглежда странно едни да получават един ъпдейт, дриги - друг. Даже не си спомням да съм срещал таково обновяване с нито един смартфон, който съм ползвал.

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай

Преди време си свалих андроид 9 (не ОТА) и всичко е наред, обаче все още съм с ноемврийския пач и не ми излиза нов ъпдейт. Някой от вас получил ли е декемврийски или януарски?
Цитирай

(2019-01-08, 15:28:12)the7one написа:  Преди време си свалих андроид 9 (не ОТА) и всичко е наред, обаче все още съм с ноемврийския пач и не ми излиза нов ъпдейт. Някой от вас получил ли е декемврийски или януарски?
Има декемврийски пач. Януарският го чакаме тепърва, надявам се да включва и фиксове по някои от проблемите по Android 9, а не само секюрити ъпдейти.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jdamyanov за това мнение:
  • the7one
Цитирай

Лоша работа. Значи нещо не ми работи ъпдейтването през ОТА. Някой друг с подобен проблем?

Тук се обяснява как може да се инсталира през компютъра, има ги всичките ъпдейти. https://www.thecustomdroid.com/install-n...ate-guide/
Цитирай

Има януарски пач за сигурността.

 Nokia 7 Plus Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на tansityyy за това мнение:
  • dido.ivanov, youngday
Цитирай

Аз ползвам телефона от няколко седмици. Още щом го включих се изтеглиха няколко ъпдейта и в момента е с този от ноември. Като направя проверка за актуализация ми изписва, че няма нова налична. Дали ще се появят тези от декември и януари, ако изчакам още известно време или?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Зависи от самия номер на модела. Моя е TA 1055 и за тях четох, че получават по-рядко ъпдейти. Не съм сигурен, но понякога зависи и от мобилния оператор дали ще направи ъпдейта достъпен. Въпреки това няколко коментара по-горе съм дал линк, където се качва всеки нов ъпдейт и инструкции как ръчно да се инсталира.
Цитирай

И моят е ТА 1055.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)