Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам проблем с мрежата на Мтел.
#1

Здравейте, има ли някой от района на Търново с този телефон да каже как се държи с мрежата на Мтел,при мен мобилния Интернет е трагичен. Типът мрежа постоянно се сменя от 3g на Н+ а скоростта след рестарт е добра, след известно време я няма никаква. Трябват ли някакви по особени настройки да се правят. Тази карта преди беше на ZTE NUBIA 7 и нямах такива проблеми.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж тази тема, оплакват се от същото:
Мтел
Цитирай
#3

(2018-04-20, 12:34:22)ICATA написа:  Здравейте, има ли някой от района на Търново с този телефон да каже как се държи с мрежата на Мтел,при мен мобилния Интернет е трагичен. Типът мрежа постоянно се сменя от 3g на Н+ а скоростта след рестарт е добра, след известно време я няма никаква. Трябват ли някакви по особени настройки да се правят. Тази карта преди беше на ZTE NUBIA 7 и нямах такива проблеми.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Здравей, от Търново съм и съм с телефона от около седмица и още не съм съвсем ориентирана, но не ми прави подобни номера. Да не си сложил сим картата в слота за карта памет, защото и аз на старото Леново Р70 бях я сложила на слота за 2G и се чудех на интернета на Мтел.


Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 
Цитирай
#4

(2018-04-20, 13:04:43)amica написа:  Здравей, от Търново съм и съм с телефона от около седмица и още не съм съвсем ориентирана, но не ми прави подобни номера. Да не си сложил сим картата в слота за карта памет, защото и аз на старото Леново Р70 бях я сложила на слота за 2G и се чудех на интернета на Мтел.


Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Няма как да ги разменя в другия е карта памет.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай
#5

Аз съм от Русе, но също съм на мтел и имам такива проблеми. Явно проблема е при тях.

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай
#6

(2018-04-20, 14:14:55)ICATA написа:  Няма как да ги разменя в другия е карта памет.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
А ъпдейтна ли до MIUI 9.5.8? Да не би да има значение?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 
Цитирай
#7

Да с последните ъпдейти съм. Нубията все още ми стои, ще си върна картата и ако е същото значи е от ментел.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай
#8

Оказа се че картата ми не поддържа 4 G. Проверява се като се изпрати смс на 1444.Обирджиите от ментел сега А1 ми взеха 9 лева за да я сменят.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
[-] 1 потребител изказва благодарност на ICATA за това мнение:
  • amica
Цитирай
#9

Е.. Да я беше повредил, че да я сменят безплатно като дефектна.
Цитирай
#10

И каква ще е разликата с новата карта ако продължи да прекъсва ингернета? Проблема не е че е бавен ингернета а напфаво прекъсва. Аз също го имам този проблем. С ми 3 същото положение. Айде да речем аз съм на боб и да кажем че искаг да го закрият за това ни правят сечено но останалите на Мтел.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)