Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20
#1
Information 

Ето и първата актуализация за Huawei P20:
   
 
Още я няма във FF

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Получих я вчера.
Цитирай
#3

FF се обнови преди малко и пише , че не поддържа EMUI 8.1 Засега остава само OTA .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#4

Дано оправят проблема с поддръжката на EMUI 8.1. Писах им за това в руския форум, а и не само аз, та да видим какво ще стане. Иначе може само да се вижда какви са новите версии, да се направи проверка по IMEI, но не и да се сваля, което си е дразнещо.
PS Оказва се, че проблема е в промени направени в защитата при EMUI 8.1, които не позволяват на FF да инсталира. Работят по това и обещават да решат проблема. Ще чакаме.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#5

Това с FF е кофти, прави ми впечатление, че като ползвам 2 сим карти и се бавят ОТА-та
Цитирай
#6

Ползвам телефона само с една сим карта и ще е интересно да сравним дали ще има някаква разлика при получаването на ОТА. 
Лошото е, че проблема с работата на FF с EMUI 8.1.0 се оказва доста сериозен. В руската тема единия от разработчиците на приложението е написал, че имат неразрешим към момента проблем с подмяната на някакви SSL пакети и не знае дали и кога ще могат да го оправят. Дано успеят.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#7

П. С. Извинявайте колеги, не обърнах внимание че темата е за p20/p20pro
Цитирай
#8

Преди малко пристигна по въздуха ъпдейт 120, 3,59 GB е пълния пакет. Качвам го да видим какво са сътворили китайците.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#9

(2018-05-25, 15:08:52)gogo333 написа:  Преди малко пристигна по въздуха ъпдейт 120, 3,59 GB е пълния пакет. Качвам го да видим какво са сътворили китайците.

Аз също го получих, но при мен е само 600MB.


Цитирай
#10

От настройките за актуализация можеш да зададеш да се изтегли пълния пакет обновяване. Аз обикновено тегля пълния, така се застраховам срещу грешки при обновяването, но това е пожелание. Засега видях само леки козметични промени във външния вид на някои менюта и се инсталира само някакво приложение на амазон което веднага изтрих. Просто нямам време сега да ровя в телефона

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#11

В крайна сметка изтеглих и инсталирах тоя малкия пакет - всичко мина нормално и нямаше проблеми. Иначе и при мен се появи това Amazon-ско приложение. Всъщност, аз като купих телефона го имах, деинсталирах го тогава и сега с тоя ъпдейт пак се появи Big Grin. Иначе къде забеляза промени по менютата, аз не успях да открия такива.


Цитирай
#12

Заблудил съм се заради 2 снимки които ми пратиха одеве. Имали са едни сини ивици отдолу което ме подведе, че менюто за споделяне, редактиране, изтриване на снимки в галерията е оцветено. Извинявам за това подвеждане, бях без очила   Big Grin Big Grin Big Grin

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#13

FHD+ видео вече има стабилизация. Това забелязон през първите 5  мин от новата актуализация. Ако видите нещо друго пишете.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на viktor11 за това мнение:
  • yoshimitsu356
Цитирай
#14

Не знам дали го е имало и преди, но след тази актуализация при мен се появи някаква анимация когато затварям или отварям някое приложение.


[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanovbg за това мнение:
  • nfsdriver, yoshimitsu356
Цитирай
#15

И при мен току-що се появи:
   

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#16

При мен FHD+ и с версия 107 имаше стабилизация. А иначе при мен ъпдейта изглежда така...


Прикачени файлове Миниатюри
   

HUAWEI P20 Pro
Цитирай
#17

Каква е тази черна тема ?

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#18

Това е на P20 pro, извинявам се и аз обърках подраздела.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#19

При мен също се появи актуализацията.
За колегата @yoshimitsu356, Настройки/Батерия/Затъмн. цвет. на потр. интерфейс.

LG G2 & LG Leon ---> HUAWEI P20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vla за това мнение:
  • yoshimitsu356
Цитирай
#20

Току-що се появи OTA и тази:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#21

И аз го получих днес на моя п20.
Цитирай
#22

Нова версия от преди малко :
   

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#23

(2018-07-11, 19:10:57)yoshimitsu356 написа:  Нова версия от преди малко :

Бре, много често! Кой оператор е това? А, Теленор видях.  
Какво ново с нея?
Оф, ама тя е за Р20... не е за Pro. Angel

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#24

При мен има бъг когато сменян режимите на камерата с плъзгане, при вас има ли го???
[Изображение: da7af39f9e9838f438374fcbc07fff22.jpg]
Цитирай
#25

Върни фабрични настройки на камерата. Ако не се оправи върни на телефона. Тогава би трябвало да няма проблем Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)