Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20

Здравейте, колеги!
Извинявам се ,ако за някой от Вас това е тъп въпрос но, след актуализацията 9.0.0 ,вечерта 21ч,ми показва 9:00,и не намирам никъде в настройките как да си сменя Away on display-а .... преди можеше да си избираш часовници и т.н, нещо общо със Самсунг и Тръмп ли е не е ли нз,но не ме кефи така.Моля някой ако знае как да го оправя да пише.

Благодаря за вниманието.

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
Аксесоари

Това си е бъг и няма общо със санкциите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Away on display-а го има само в телефоните с OLED дисплеи демек P20 Pro и другите Pro версии.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Да колега, аз съм с П20про

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай

Тези от Huawei половин година не могат (не знаят) да оправят този часовник.
Добре че няма други такива локални бъгове.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай

По скоро са забравили.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Това са моделите, за които Huawei може да използва обновената версия Android Q:

P30 Pro
P30
Mate 20
Mate 20 Pro
Porsche Design Mate 20 RS
P30 lite
P smart 2019
P smart+ 2019
P smart Z
Mate 20 X
Mate 20 X (5G)
P20 Pro
P20
Mate 10 Pro
Porsche Design Mate 10
Mate 10
Цитирай

Малко ме съмнява.

Обикновенно телефона идва примерно с Андроид 8.0 през това време го обновяват с някакви леки ъпдейти от типа за сигурност и фиксове и след време пускат голям ъпдейт със следваща версия Андроид 9.0 и пак ъпдейти от типа за сигурност и фиксове и до там. Следващо голямо обновяване като Андроид 10 малко е под съмнение, пускат кьор фишеци.
Преди време като бях с Р9 се случи горе описаната история дойде с 7.0 после беше обновен до 8.0.
След няколко седмици взеха да тръбят 100% за Андроид 9.0 и накрая нищо, и си остана на Андроид 8.0.
По добре с текущия Андроид но добре и стабилно работещ от колкото с нов и с бъгове, така че не бързайте да се радвате ще бъдете разочаровани. А и така си работи добре поне от моя гледна точка. :-)

А и заглавието е: "Huawei обещава ъпдейт до Android Q за поне 17 смартфона"
А и обещаното не е като даденото. Нали?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2019-06-21, 09:26:37)skysoft написа:  Малко ме съмнява.

Обикновенно телефона идва примерно с Андроид 8.0 през това време го обновяват с някакви леки ъпдейти от типа за сигурност и фиксове и след време пускат голям ъпдейт със следваща версия Андроид 9.0 и пак ъпдейти от типа за сигурност и фиксове и до там. Следващо голямо обновяване като Андроид 10 малко е под съмнение, пускат кьор фишеци.
Преди време като бях с Р9 се случи горе описаната история дойде с 7.0 после беше обновен до 8.0.
След няколко седмици взеха да тръбят 100% за Андроид 9.0 и накрая нищо, и си остана на Андроид 8.0.
По добре с текущия Андроид но добре и стабилно работещ от колкото с нов и с бъгове, така че не бързайте да се радвате ще бъдете разочаровани. А и така си работи добре поне от моя гледна точка. :-)

А и заглавието е: "Huawei обещава ъпдейт до Android Q за поне 17 смартфона"
А и обещаното не е като даденото. Нали?

Моя p30 pro си беше с 9-ка андроид и със сигурност ще получи 10

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-06-21, 10:38:55)Sokolchev написа:  Моя p30 pro си беше с 9-ка андроид и със сигурност ще получи 10
Със сигурност ще получи.
Както писах по горе,
идва първоначално с една версия
и получава следваща версия,
но по следваща е вече под въпрос.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай

Стария ми телефон - P10 излезе с Андроид 7. В момента е с 9.0.

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

(2019-06-21, 15:25:14)yoshimitsu356 написа:  Стария ми телефон - P10 излезе с Андроид 7. В момента е с 9.0.

Браво. Късметлия си.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Имах Mate 9, в момента е в мой приятел, и от 7.0 се ъпдейтна до 8.0 и после до 9.0. Така че е напълно нормално да се очакват две големи актуализации. А след това ще видим с каква операционна система ще сме. Аз съм доволен от качеството на телефоните на Huawei, сега съм с P20 Pro, и може би и следващия ми телефон ще е от тази марка. Защото, каквото и да се случи с бана на рижавия пе....ст, не вярвам че Huawei ще спрат да правят добри и иновативни телефони. Не че няма и други добри марки, но при тази всичко е на ниво, което ми харесва и устройва.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

За да не отварям нова тема, имам едно питане. Все още си стоя с 8-цата и EMUI 8 по ред причини, най-вече визуални и батерията. Това, което ме дразни е снимката на контактите при позвъняване на фул скрийн- тъмна и размазана, едвам си личи кой ме търси. На слънце почти черен екран се вижда. Въпросът ми е, има ли някаква промяна в това отношение в 9-ката, че да се жертвам и да ъпдейтна, или е същото положение?

Desire S -> P8 -> P20 -> 11T
Цитирай

Здравейте, Юзъри ?

Някой може ли да ме усведоми, как се изключва постоянното питане на EMUI за ъпдейт до 9.0? Забранил съм и съм изключил приложението за актуализация, но продължава да ме тормози ежедневно по-няколко пъти? P20 ? ще съм благодарен на съвети ?
Цитирай

Кое приложение си забранил и изключил?
Влизаш Настройки->Приложения->Приложения->Актуализация на Софтуера и демаркираш всичко!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Някой дали е получил новия Emui 9.1?
Цитирай

За сега Не.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

20-и е и нищо няма а уж тоя месец трябва да е актуализацията

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай

Аз получих 9.1 вчера Smile.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Как го получи чрез HiCare, OTA update или HiSuite?
Цитирай

През нормалните ъпдейти, не ги знам какви са. В настройките

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

@ivanovbg ти не си ли с p20 pro? Поне телефона от който пишеш тук е прото.
Цитирай

(2019-07-27, 12:22:20)karas написа:  @ivanovbg ти не си ли с p20 pro? Поне телефона от който пишеш тук е прото.
Офф, да, с Про-то съм.

Извинявайте, не съм обърнал внимание коя е точно темата.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Е тия са ебати нещаснтиците!..... P Smart е с 9.1вече месец ние висим и чакаме кат цивки! ??????

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
[-] 2 потребители изказват благодарност на ipi78 за това мнение:
  • Ametist69, Ferotakis
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)