Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20

Снощи получих актуализация аз..... Не намирам разлика за сега Smile

Женатс с honor voew 20 я получи също само, че на нея се казава magic ui 2.1


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

И моя е ся се ъпдейтна. 4.3 гигабайта ъпдейт уж сигурност на гугъл друго не се упоменава

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай

Правят се промени, но не се описват. Последния ъпдейт за P20 Lite също е 3.4GB. И определено не е само security.
Цитирай

Има и други корекции, eдна от които е GMS (Google Mobile Services).

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

След последния ъпдейт (9.1.0.328) установих, че Dolby Atmos вече работи при свързване на блутут устройства - слушалки и колонки.
Чел съм коментари, според които не на всички тази функция им допада, но на мен ми харесва и я ползвам активно.

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай

Къде е опцията за Долби Атмос при bluetooth?

Lenovo A536
Цитирай

В Настройки -> Звуци

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

След последния ъпдейт нещо нощния режим на камерата снима размазано при мен. Рядко го ползвам, но имам снимки от преди година, когато беше нов и са много по-чисти ясни от сега. Има ли друг с такъв проблем или да търся проблема в моя телефон
Цитирай

(2019-11-07, 15:14:57)pgg_2000 написа:  След последния ъпдейт нещо нощния режим на камерата снима размазано при мен. Рядко го ползвам, но имам снимки от преди година, когато беше нов и са много по-чисти ясни от сега. Има ли друг с такъв проблем или да търся проблема в моя телефон

Не съм пробвал да снимам нощно време, но ми прави впечатление, че в тъмнина лицевото разпознаване вече по трудно работи. Също така мисля, че и бързото зареждане вече не е толкова бързо, от празна батерия до пълно зареждане поне час. Иначе все още държи
Цитирай

Нека да не забравяме и Супер макрото. При мен за 2 месеца така и не успях да го накарам да тръгне. При опит да снимам нещо от много близко, телефона не може да фокусира. Това не е от този последният ъпдейт, но все пак

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

На мрн винаги за час и 10 час и 15 минути ми се е зареждал от 0% това ако не го пипам Smile

(2019-11-08, 07:29:14)ivanovbg написа:  Нека да не забравяме и Супер макрото. При мен за 2 месеца така и не успях да го накарам да тръгне. При опит да снимам нещо от много близко, телефона не може да фокусира. Това не е от този последният ъпдейт, но все пак

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
На мен това ми го изписва на около 10см от обекта, по-близо не е фокусирано въобще. Мисля че толкова си може телефона ?
Цитирай

(2019-11-08, 15:53:07)pgg_2000 написа:  На мрн винаги за час и 10 час и 15 минути ми се е зареждал от 0% това ако не го пипам Smile

На мен това ми го изписва на около 10см от обекта, по-близо не е фокусирано въобще. Мисля че толкова си може телефона ?
Мне, не беше така. Преди си работеше нормално, ама след един ъпдейт го прецакаха. Не знам кой точно беше.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Има нов ъпдейт 9.1.0.345

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай

(2019-11-23, 16:01:12)Ferotakis написа:  Има нов ъпдейт 9.1.0.345
И как е камерата с нея? 
П. П. При мен още го няма Smile
Цитирай

Аз го получих още преди 3-4 дни и което забелязвам е че когато снимам дори през ден на "нощен режим" секундите са 18, докато преди бяха 9 до колкото помня и това нали на статив естествено.
Ако това се брои за подобрение аз не намирам разлика във нищо друго.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Не намирам разлика в нищо. То и без това пишеше нещо за VoLTE и VoWIFI фиксове но аз съм на А1 и нямаме VoLTE. 4.2 GB е и пачове на гугъл включвало.

Интересното при мен беше, че телефона ми умря и ходи на сервиза им и се оказа, че дъното ми било повредено. Сменили са ми дъното и познайте с коя версия на андроид ми дойде телефона хаха. Поиграх си малко преди да му дам да се ъпдейтне и беше супер - снимките с хубаво качество и батерията с дълъг живот.

Да видим март месец този андроид 10 какво ще ни донесе...

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай

(2019-11-24, 14:10:07)Ferotakis написа:  Не намирам разлика в нищо. То и без това пишеше нещо за VoLTE и VoWIFI фиксове но аз съм на А1 и нямаме VoLTE. 4.2 GB е и пачове на гугъл включвало.

Мда заедно с п20 про двата модела телефони могат да използват Vowifi, което сигурно ще активират от Виваком до няколко дена. За по-нетърпеливите стига да намерят съвместим телефон може да го активират и на друго място. При връщане на сим картата обратно в p20/p20 pro услугата ще тръгне.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

След новата актуализация, когато някой ми звъни се чува много слабо в слушалката. Някаква идея какъв може да е проблемът?
Цитирай

Здравейте! 
Преди време бях писал за проблем как постоянно телефона иска да се актуализира и колега ме посъветва къде да изключва всички разрешения. Е сега като си пусна мобилните данни сутрин и пак започва да ме подсеща да актуализирам. Въпросът ми е как да се преостанови това без да ъпдвйтвам устройството p20? Благодаря за навременните реакции ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Нова актуализация с декемврийския пач от Google :


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Някаква информация има ли за бетата на десятката за Източна Европа?

Huawei P20
Цитирай

Добър вечер. Ако не ви се чака инсталацията на Андроид 10 по естествен път, може да форснете нещата - тук е обяснено как (не съм го пробвал - искам, но нямам желание). Съдържа (мисля) всичко необходимо. Само за P20 Pro се отнася!
Цитирай

Има ли начин да пусна "dark mode" на EMUI 8.1, доколкото разбрах опцията я има при EMUI 9 но не сикам да ъпдейтвам телефона - huawei p20 ?
Цитирай

Дисплея трябва да ти е Амолед а твоя е IPS затова нямаш черна тема
Цитирай

Аз си сложих черна тема с приложението Themes manager for Huawei
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)