Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20

Преди си беше супер. Май ще се връщам назад.
Цитирай
Аксесоари

А има ли хора, които все още не са получили... или аз съм единичен случай

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Аз го получих миналата седмица. Инсталира се през нощта без да ме пита ( така съм го бил настроил ).
След ден два, когато ми се наложи да рестартирам ми поиска 6 цифрената парола при включване и така и не можах да я вкарам вярна.
На всеки 3 опита ми се увеличаваше времето , секунди, минути , часове. Направо ме побърка.
Наложи се да направя хард ресет - съответно ми съсипа доста информация.
После го ползвах няколко дни с Андроид 10 - допадна ми. После ми се скапа камерата - пускаш и започват безброй премигвания.
Завчера направих roll back към Андроид 9.1
За жалост проблема с камерата истана ( уж като се инсталираше написа , че прави low level format/reset )
Пак същото. Понякога се слайдва екрана без да го натискам.
Тия дни ще направя единз апис на екрана да ви покажа какво се случва - може някойд а даде добра идея.

Xiaomi 13
Цитирай

значи трябва да пуснат още един за да си оправят лайната. Днес го сложихме... и проблем с камерата... направо заби.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Друго нещо изкочи, но прочетох след това, че е от самия Андроид 10 и то е че са забранили запис на разговори чрез приложение.
Правих какви ли не упражнения с частичен успех, но на фона на проблема с премигването и забиването на камерата - другото направо го забравих.

Xiaomi 13
Цитирай

Записването остана, но беше инсталирано на 9ка... след ъпдейт на 10ка, не е правено ресет... и записа си стои.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Същите проблеми имам от изброените от вас по горе 
И то след хард резет, пак си останаха
Цитирай

При мен си има проблем само с батерията, но и при деветката си я имаше, не мога да изкарам повече от 4часа и половина на екран. Относно записа си остана, само дето вече не е вързан с указтеля и е малко дразнещо...
Цитирай

Мда, както и предполагах , не сме само ние. Сега се зачетох в ''XDA''.

Ето видео на проблема с камерата - колега вече ме е изпреварил :

Цък

Xiaomi 13
Цитирай

Толкова яко забива камерата, че телефона е неизползваем. Рестарт след рестарт. Някой с решение? Тая десятка е ужас, въобще не струва
Цитирай

(2020-07-29, 11:51:28)s3neo написа:  Толкова яко забива камерата, че телефона е неизползваем. Рестарт след рестарт. Някой с решение? Тая десятка е ужас, въобще не струва
Във фейсбук група четох за този проблем, оправял се когато деинсталираш фейсбук и го инсталираш наново. По-добре било да се инсталира по-стара версия, но не запомних как се търси такава. Ако някой знае може да сподели. 
П. П. Аз съм с п20 и най-новия фейсбук и нямам проблеми с камерата, явно е на късмет и не е от ъпдейта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pgg_2000 за това мнение:
  • opeltigra
Цитирай

Ако това е част от решението, значи няма да е толкова зор.
Ето линк с по-старите версии:

Фейс

Xiaomi 13
Цитирай

Huawei P20 започва да получава EMUI 10.0.0.174 в размер на 4,4 GB. Освен юлски патч за сигурност, в актуализацията са включени цифров помощник на Huawei Assistant и интелигентна технология за зареждане  Smart Charge, която удължава живота на батерията.  
[Изображение: 2b2b7a9cb8690a5a95aa5e9a41b46310-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

За Huawei P20 засега не се предвижда да минава на HarmonyOS. За повече инфо - Тук

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)