Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20
#51

Много вода изтече от тогава, и да Сони къстамизираха за оператори, вече много по-малко от Z3 насам, а и можеше да си смениш региона. До колкото знам Хуавей ме къстамизира за оператори, а само за регион.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-11-07, 22:24:32)Chelios2 написа:  И аз го получих, но още не съм го инсталирал. 3.6 гигабайта е.

При мен е 875мб ???

Здравейте,има ли шанс да получим стабилизация на видеото при 4к с някой ъпдейт ? Някой знае ли дали про-то има ?
Цитирай
#53

Аз вчера получих два ъпдейтна, единия 875мб със секюрити пач за септември и още един само със секюрити пач за октомври.
Цитирай
#54

(2018-11-15, 12:37:01)jotto1989 написа:  Аз вчера получих два ъпдейтна, единия 875мб със секюрити пач за септември и още един само със секюрити пач за октомври.

И аз получих ъпдейт .166. Току що го пуснах да си се оправя сам Visslar
Цитирай
#55

(2018-11-14, 19:40:37)TrayaN написа:  При мен е 875мб ???

Здравейте,има ли шанс да получим стабилизация на видеото при 4к с някой ъпдейт ? Някой знае ли дали про-то има ?

P20 Pro няма, което е супер смешно, да не кажа - трагично! Ще видим с Андроид 9 дали ще дойде.
Цитирай
#56

Здравейте, имате ли проблем с неполучаване на Viber съобщения след последния пач? Съобщенията идват само когато отворя Viber
Цитирай
#57

(2018-11-17, 20:10:19)ceco7 написа:  Здравейте, имате ли проблем с неполучаване на Viber съобщения след последния пач? Съобщенията идват само когато отворя Viber

Да и аз сега забелязах. Но това може да е от последната актуализация на Вайбър.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#58

Със сигурност е от Huawei, това съм го ял при Samsung, като се оправи след ъпдейт. Сега ше правя reset на телефона и не че това ме притеснява , но не съм съгласен скъп телефон като P20 да има софтуерни проблеми след обновяване.
PS: Дадох фабр. настройки на телефона и след малко ще пиша дали проблема Viber е решен. Според мен Viber си работи коректно като приложение и проблема е в Huawei :
След нулиране на телефона Viber рабооти коректно. Омазването е от Huawei,което много ме разочарова. Разбирам да е нов Андроид, а то просто секюрити ъпдейт... лошо, много неприятно! Явно са далеч от Самсунг.
Цитирай
#59

И други телефони имат проблем с вайбър след последният му ъпдейт.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на viktor11 за това мнение:
  • шерлок холмс
Цитирай
#60

(2018-11-17, 21:40:13)ceco7 написа:  Със сигурност е от Huawei, това съм го ял при Samsung, като се оправи след ъпдейт.....................
Явно са далеч от Самсунг.
Точно самсунга на сестра ми има проблеми с вайбъра а аз не.
Щом са далеч от корейците какво чакаш?!?
Цитирай
#61

Само след последният пач ли е проблемът с Viber или си е характерно за Huawei, защото според някои ревюта EMUI има много агресивен RAM мениджмънт и явно затваря приложенията работещи на заден план и от там проблеми с нотификациите. Планирам да взема един P20 на черния петък, но този въпрос много ме притеснява - все пак флагман с такъв проблем...

Samsung S10e; iPhone 11; LG G7 ThinQ
Цитирай
#62

(2018-11-17, 21:40:13)ceco7 написа:  Със сигурност е от Huawei, това съм го ял при Samsung, като се оправи след ъпдейт. Сега ше правя reset на телефона и не че това ме притеснява , но не съм съгласен скъп телефон като P20 да има софтуерни проблеми след обновяване.
PS: Дадох фабр. настройки на телефона и след малко ще пиша дали проблема  Viber е решен. Според мен Viber си работи коректно като приложение и проблема е в Huawei  :  
След нулиране на телефона Viber рабооти коректно. Омазването е от Huawei,което много ме разочарова. Разбирам да е нов Андроид, а то просто секюрити ъпдейт... лошо, много неприятно! Явно са далеч от Самсунг.
Аз не съм правил ресет но вайбър сега работи коректно. Проблема е бил във вайбър в чуждите форуми го споменаха.....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#63

Ок, може и така да е. Аз преди ресета преинсталирах Viber и рестартирах телефона преди новата инсталация. Като не се оправи се реших на по-трудния начин, който при мен проработи.
Цитирай
#64

Здравейте, има ли информация кога EMUI 9 ще се пусне за P20 в България? Четох из интернет 9ти ноември била датата, но няма нищо.
Цитирай
#65

Да колега ше има ъпдейт EMUI 9 за p20, но ще дойде декември месец, ноември месец е пуснат ъптейт единствено само за китай, декември месец ше пуснат ъпдейта за европа.

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Януари - Февруари
Цитирай
#67

Здравейте, днеска получих секюрити пач за ноември.
Цитирай
#68

Кой е номера на актуализацията?

Видях кой е

Ето я


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#69

И аз я получих преди малко.

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#70

Някой получил ли е за EMUI 9.0

Nokia E51; Nokia E52; Nokia N96; Nokia N73ME; Nokia N8; Nokia 3250; Sony Xperia X8; Sony Xperia X10 ; Sony Ericsson Aino; hTC Desire X; hTC Wildfire S; iPhone 4; iPhone 5; iPhone 5S  iPhone 6 iPhone 6S; iPhone 7; iPhone 8Plus; SGS Advance; SGSII; SGSII Plus; SGSIII LTE; SGS6Edge; SGS7Edge; SGJ7 2016; SGJ7 2017; SGS8 Plus ; Huawei P8 Lite; Huawei P20 Pro

Цитирай
#71

Едва ли, бавят го в световен мащаб. След нова година най-вероятно...

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#72
Smile 

(2018-12-02, 17:14:38)ipi78 написа:  Едва ли, бавят го в световен мащаб. След нова година най-вероятно...
Ще ни го пратят като Новогодишен подарък.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#73

https://consumer.huawei.com/sg/press/new...20-smartp/
Цитирай
#74

(2018-12-16, 00:01:06)dinkogospodinov написа:  https://consumer.huawei.com/sg/press/new...20-smartp/

Това не е ли за Сингапур?!?В нашата бяла държава дядо Коледа май след Нова година ще го донесе?
Не,че е  зор де........... Visslar
Цитирай
#75

Точно за Сингапур. Но това означва, че започва в глобален мащаб разспространението на ъпдейта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)