Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi note 3, Mi 6 или P20
#1

Здравейте, от две години съм с Ми 4 и иска да си сменя телефона, като цяло е ок, но е с гаражен ром и някои приложения от време на време крашват. 
Изискванията към новият ми телефон са да: хубава камера, издръжлива батерия (един ден на натоварване да изкара) и краша с приложенията по възможност да не се случва.
Ще се ползва основно (извън разговорите) за: приложенията на социалните мрежи, ютуб, браузване и някоя друга игра (не играя тежки- шах, пасианс и такива)
Харесах си тези два модела, всеки си има предимства и недостатъци, за това имам колебания
Ми ноут 3 е на най-добрата цена, но не съм го виждал на живо, не знам как ще ми стои в ръката, отделно за защита от вода май няма и противоречиви видеа видях за камерата ѝ (едни много хвалят, че даже по-добра от ми6, други ще добра, но не толкова)
Ми 6- флагманат си е флагман, но цената за глобалната версия не пада, както и да гледам, разликата от интернет-чужбина и покупката от България е около 50 лв, което обезсмисля. Почти 200 лв по-скъпо от ноут 3 и не знам заслужавали си тези пари.
П20- готин телефон, стои добре в ръката, малко издутината на камерата не ми допада, но този е най-скъпия и ако ще се купува ще е от Теленор и тук ще ме сурвакат с 45 лв на месец за 2 г.
Според вас, съотношение цена/качество кой е най-добър?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Всичко засиви от това, колко добра камера искаш. Ако искаш да е много добра п20, иначе и другите два телефона ще ти свършат идеална работа. Цена качество note 3, мисля че е най-добре. Да процесора му е по-слаб, както и видеото, но за малко пари взимаш нещо, което ще си работи перфектно. Аз съм със 630 процесор, ако този 660 е поне толкова, а той трябва да е и по-добър, телефона ще хвърчи и няма да имаш ядове с нищо освен с по-сериозните игри. Въпреки хвалебстията за ноут 3 аз бих го примахнал от списъка, само и единствено заради размера - другите два ще са много по-удобни за ползване с една ръка.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

То P20 струва колкото двата други, които си посочил ,така че ако можеш да си го позволиш взимай него. Съвсем нов модел и е флагман. Гледам, че ще го ползваш както го ползвам и аз ,така че и MI Note 3 ще ти свърши перфектната работа. Хем малко пари, хем хубав телефон. Размерът? С размера се свиква, даже няма нужда да свикваш защото е доста удобен в ръката.
Цитирай
#4

Xiaomi Mi Note 3, е хубав, но не е флагман, не че няма да ти върши работа, но и цената му е по-евтина, и все още го няма в България.
Xiaomi Mi6 си е флагман, на добра цена, и го има в България, и по-добре си вземи него.
Huawei P20 е флагман, както Xiaomi Mi6, но е с по-нови характеристики от него, и е с новото съотношение на дисплея, докато 2 Xiaomi-та не са, но пък и цената е по-висока, и има по-добри оферти от него на тая цена.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)