Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Nokia 7 plus
#26

(2018-07-18, 13:34:24)GH0STFACE написа:  Момчета, освен дадения по-горе от Ali протектор на Lamorniea, някой друг да е поръчвал от там, да е получил вече и да е доволен?
Ако може да препоръча.

П.С. Гледам, че Mocolo имат протектори за 7 Plus, обаче в Ali нито един търговец не продава.
Mocolo Transparent Tempered Glass Film 2.5D Curved 0.33mm 9H Hard Screen Protector Tempered Glass For Nokia 8 Sirocco /8/7/7plus
http://s.aliexpress.com/FRRbe6jA?fromSns

,но гледам в коментарите,отлепя се в краищата.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-07-26, 10:36:17)bullstar написа:  На ebay има моколо около 6$ .

Между другото тези протектори с черния кант които са при мен дават един кофти ефект. Лепкавата част е само покраищата . Та в централната част ми се появява неква тъпня. Ефекта прилича на машинно масло във вода. Само дето не е цветен - ефекта имам в предвид.
Мислих че е дефект на протектора та сложих друг ама пак същата работа.  Та взе да ми писва от пършиви стъкларии та поръчах от Германия  за няма и 2 евро 12 протектора от нормалните не стъклени а ..софт които са.
Ами в пакет по 12 ги продаваха :-) . Т а ще видим с тях как ще е.

Филм протектора просто няма да покрива екрана до края, само ще стига до преди извивките в края. Общо взето... отново компромис.

А това за стъклото, което говориш е така наречение Rainbow ефект. Има го при всички телефони с извити в краищата екрани.

(2018-07-26, 11:33:38)dido.ivanov написа:  Mocolo Transparent Tempered Glass Film 2.5D Curved 0.33mm 9H Hard Screen Protector Tempered Glass For Nokia 8 Sirocco /8/7/7plus
http://s.aliexpress.com/FRRbe6jA?fromSns

,но гледам в коментарите,отлепя се в краищата.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

Това не е моколото за което говоря. Става дума, за протектора с черните рамки. Ето го на официалния им сайт: http://www.mocolo.cn/pd.jsp?id=53#_pp=151_520

То дори наофициалния сайт го няма този изцяло стъклен протектор, което ме навежда, че не е оригинален
Цитирай
#28

Случайно да знаете от кой български може да се намери кейс, който да е над камерата с цел да я защитава? Досега намирам не намирам такива.
Цитирай
#29

Дайте съвет , откъде мога да си купя свестен протектор за екрана. Предпочитам да е с извити краища и да няма черни ивици по ръбовете. Има два вида - с лепило само по краищата или по цялата повърхност - някой ако е пробвал от двата вида, ще съм благодарен ако сподели впечатления .

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#30

(2018-11-14, 08:29:37)DIMM написа:  Дайте съвет , откъде мога да си купя свестен протектор за екрана. Предпочитам да е с извити краища и да няма черни ивици по ръбовете. Има два вида - с лепило само по краищата или по цялата повърхност - някой ако е пробвал от двата вида, ще съм благодарен ако сподели впечатления .

Аз поръчах от китайците !Вярно,бави се месец и нещо,но пасна много добре.Само го сложих и стана идеално,без вадене на балони или допълнително лепило.Ако имаш желание мога да ти пратя линк.
Цитирай
#31

(2018-11-16, 11:06:54)stoichev87 написа:  Аз поръчах от китайците !Вярно,бави се месец и нещо,но пасна много добре.Само го сложих и стана идеално,без вадене на балони или допълнително лепило.Ако имаш желание мога да ти пратя линк.

Може ли и на мен да пратите линк? Благодаря! Smile
Цитирай
#32

(2018-11-16, 11:06:54)stoichev87 написа:  Аз поръчах от китайците !Вярно,бави се месец и нещо,но пасна много добре.Само го сложих и стана идеално,без вадене на балони или допълнително лепило.Ако имаш желание мога да ти пратя линк.

Сподели линк,ако може! Smile
Цитирай
#33

https://s.click.aliexpress.com/e/cpjn6leY
Цитирай
#34

Аз на жена ми викнах от така наречените 5D протектори, да го видя що за стока е.
Разликата всъщност от обикновените 3 и 3.5D, е че има лепило по цялото стъкло, а не залепва само по рамките. При жена ми липсата на леполо на дисплея създаваше известне проблеми.

https://www.aliexpress.com/item/Hatoly-5...4c4dNLTiF0
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • karas
Цитирай
#35

Здравейте.Като си взех телефона си купих някакъв протектор за 4 лв. Пълен боклук. Въобще не залепваше по крайщата. Много грозна гледка. Днес ходих до Плевен и гледам едно магазинче за GSM аксесоари. Хората ми взеха 22 лв и сега не може да се забележи че имам протектор. Бе козата си сака пръч.
Цитирай
#36

Добър ден. Искам да си взема (на английски кейс) за телефона, както и стъклен протектор.
Във Варна има един магазин където има стъклени протектори за 3, 8 и >20 лева., но реших да не избързвам. Все пак за няколко дена няма да се надраска телефона.
В Алиекспрес гледам има за 1 долар.
В eBay също има разни.
Препоръчайте нещо читаво, и на добра цена, трябва ми изключителна устойчивост на надраскване от стружки, шкурка, големи искри и капки разтопен метал.
Протекторът задължително ще се инсталира мокър, за да стане като хората.
Освен това търся кейс който отготе да е затворен, за да може когато телефона стои в джоба ми изправен нагоре вертикално (за да може кабела на слушалките да е ОК) да не позволява на попадането на гореспоменатите неща върху телефона. Ако може да е от естествена кожа.

Довиждане.

А забравих да добавя: ако може протекторът да няма изрязан отвор за слушалката ами само нещо от сорта на изтъняване и при това от долната страна.(за да се чува все пак). Не искам в отвора на слушалката да попаднат пръски или искри от ъглошлайфа, защото вътре има силен неодимов магнит и те залепват и после много трудно се махат дори със сгъстен въздух.
Цитирай
#37

Вземи си протектор който залепва по цялата повърхност.Иначе другите започват още на 5-тия ден да влиза прах от към камерата и слушалката и става мазало.
Цитирай
#38

(2019-05-21, 00:50:51)aco2727 написа:  Вземи си протектор който залепва по цялата повърхност.Иначе другите започват още на 5-тия ден да влиза прах от към камерата и слушалката и става мазало.

Благодаря ви за предложението. Проблемът е че не мога да намеря от къде да купя качествено стъкло. В иБей всички китайски продавачи имат лоши отзиви че R-ът не е правилно направен по ъглите, протекторът се разлепва, и че са по тесни от необходимото (грешен размер).
Бихте ли препоръчали продавач в иБей който да праща от Англия и/или Китай и/или Хонг Конг?
Относно калъфа, реших да купя естествена кожа и да дам да ми изработят калъф какъвто аз искам, защото тези които продават не задоволяват моите нужди.
Всъщност, на мен ми трябва калъф който да се затваря отгоре например като книга, но тази горна част да може да се премахва напълно (и да се закрепва обратно посредством магнити примерно).

Нека всеки да даде линк към продавача от който е взел своят протектор и впечатления.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)