Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с отключване на телефона
#1

Проблема е следния : преди малко тръгнах да си отключвам телефона с пръстов отпечатък и ми изписа , че телефона не е ползван повече от 24 часа и се налага отключване чрез парола. Викам си добре явно се е бъгнало и ще си въведа паролата , но уви и паролата не се приема и не мога да си отключа телефона. Някакви идеи , хард ресет ли да му направя или ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли да изключиш и да включиш телефона?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Трябва да ти излезе и опция да отключиш телефона с акаунта
Цитирай
#4

Пробвах да го рестартирам - не стана. Пробвах да го включа и изключа - не стана. Не ми излиза такава опция да го отключа с акаунта. Също така сега пробвах да направя хард ресет с копчетата - Volume UP + Power бутон + Home бутон и нищо не става. Много странно. Някакви идеи ? На мен вече нищо не ми идва на акъла.

Намерих единственото решение на проблема , тъй като не можеше да се изключи , само можеше да се рестартира и съответно не можех да направя хард ресет. В този клип , който намерих е описано как се оправя този проблем. Давам ви го в случай , че на някой друг също му се случи такова нещо.

https://www.youtube.com/watch?v=PpJmEFdauqo
Цитирай
#5

Това го знаем, но така си изтрил всички данни... Жалко.
Дано си възстановил от бекъп нещата през акаунтите.
Сподели кое се е възстановило.
Цитирай
#6

(2018-04-23, 12:41:55)enkov написа:  Това го знаем, но така си изтрил всички данни... Жалко.
Дано си възстановил от бекъп нещата през акаунтите.
Сподели кое се е възстановило.

Не съм правил бекъп. Обикновено като правя хард ресет предпочитам всичко да ми е на чисто. Вече си инсталирах приложенията и всичко е точно. И аз не изгарях от желание да правя хард ресет , но като нямаше друг начин .... То пак , че успях да го подкарам , че се бях отчаял и щях да го нося на сервиз , но добре , че се размина.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)