Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сензор за пръстов отпечатък
#1

Сензорът за пръстов отпечатък спря да разпознава отпечатъка. Възможно ли е да е от това, че малко ми загрубяха ръцете напоследък от домашна работа по къщата?

Android4e
Цитирай
Аксесоари
#2

Три записа ли си направил?
И трите ли спряха?
На двете ръце ли?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#3

Оправих се, оказа се временно явление. Работи, трябва да се задържи пръста малко на сензорна.

Android4e
Цитирай
#4

Хубаво е и самият пръст при добавяне на отпечатък да се сканира от възможно всякакви ъгли и т.н. Щеше да е хубаво да могат да се добавят повече от 3 пръста за да си добавя двата палеца и двата показалеца тъй като телефона понякога го ползвам и с лява ръка докато дясната е заета и примерно като седи на маса ми е по-удобно с показалец да го отключа. Но в момента съм го оставил на отключване с плъзгане, че далеч по лесно и бързо ми е отключването когато съм в движение или шофирам. нямам какво толкова да крия, а и телефона го ползвам и като часовник, като мп3 плейър и прочие така, че шанса да го изгубя или да ми бъде откраднат е сведен до минимум. 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)