Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проценти здраве на батерия 86%

Доставят си до UK, скоро купувах друга батерия (за айфон). И оттам с GabCo до БГ (Пловдив). Това е от Амазон UK, но май е Китайски селър (от Китай иде).

Между другото, до БГ доставят и си идват телефони, лаптопи, ама ако решиш да изпратиш по БГ Пощи нещо оттук навън, дори с батерийка от часовник - ядец. Не можело и толкоз. Ползвайте викат DHL... При тях няма проблеми.

P.S. Сетих се, че двата телефона ги получих лани с DHL, не с БГ Пощи. М/у другото, така намразих БГ Пощи, че си плащам по 6 лв на Габко и поръчвам до UK дори Ибей/АлиЕкспрес пратките, макар да се "набутвам". Просто времето ми за разправии с БГ Пощи ми е по-ценно от 6-те лв (а и често се комбинират/застъпват в UK склада доставките и е пак 6 лв).
Цитирай
Аксесоари

(2018-05-08, 12:06:34)enkov написа:  E, то тия неща са за "резерва", иначе имам едно усещане, че макар безжичното да нагрява повече, някак си по-щади батерията (колкото и противоречиво да звучи). А и не се прецакват конектора и кабела.

То, кое е оригинално вече, Самсунгското ли?
Високата температура е враг номер 1 на акумулаторите ,така че едва ли ще щади повече от конектора
Е Самсунг разбира се,особенно като става въпрос за захранване!
После се чудите защо % живот на батерията ви пада главоломно...ами точно от подобни неоригинални артикули,които ползвате
Цитирай

Малко извън темата.
Аз използвам тази: https://www.jarcomputers.com/Lenovo-Mobi...6N5FJ.html
Преди години си я взех от ментелците на промоция за 14 или 17 лв. и си я ползвам и до днес.


27 Apr 2018, 20:55:56
мнение 41 от Belqta
Айде и аз да се включа.
Телефона е купен: Ноември 2016 г.
Battery Discharge Cycles: 260
Battery Health: 87.4 %

Да не съм много извън темата.
Към днешна дата (не съм махал phone info, от както го качих на 27 Април)
266
87.07%

Демек от 27 Април до сега съм паднал с 0.33%

Не ме притеснява това, все още си ми кара по 1 ден без проблеми. Като стана сутрин го включвам и преди да тръгна е 100% (понякога го свалям и на 80-90%). И като се прибера към 18 часа съм с 40-50% батерия.

Живот и здраве, Ноември ми изтича договора и ще го сменям.

Колкото повече гледате тези проценти, толкова повече ви се струва, че падат по-бързо.

Важното е да върши работа, като почне да пада по-бързо батерията, зарядно в работата и айде.
Цитирай

Не, просто това беше първото предложение от гугъл.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Моята от безжичното и бързото зареждане беше стигнала за 1 година до 81%. Сега на нормално зареждане се закрепи на 83-84%. Не съм сигурен дали Булграма ще ми я сменят гаранционно.
Цитирай

Помощ !!след калибриране на батерията телефона драстично намали капацитета на заряда преди държеше повече .къде е проблема
Цитирай

Споко де,малко време му трябва за да покаже точния капацитет
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • ivkos
Цитирай

(2018-06-08, 11:10:50)lost in написа:  Споко де,малко време му трябва за да покаже точния капацитет

Това дали че телефона е буден от самото зареждане.преди процентите бяха едно 3% 4% а сега е колкото на екрана почти


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Над 40 часа си имал работа с телефона
Всичко е наред, даже много добре Smile
А точния капацитет ще го покаже след 10- ина дни
Цитирай

(2018-06-08, 11:52:40)lost in написа:  Над 40 часа си имал работа с телефона
Всичко е наред, даже много добре Smile
А точния капацитет ще го покаже след 10- ина дни

Да бъдем точни около 39часа показваше при 100%а преди това при 70%показваше толкова
Цитирай

Ако два дни го ръчкаш много и на 20 часа може да падне,но това не означава че батерията ти се скапва.
След 10 дни ще гледаш кво става
Цитирай

Единия пише за време след откачане на зарядното, а другия пише за предречено ориентировъчно време на разряд май.

@emo_841 това какво предрича е на база поне 7 дневна употреба. Ако нямаш толкова изчакай и ще си промени данните след като събере статистика. Ако показанията са важни в случая. Ако те интересува реално колко държи, а не просто да ти показва някакви нереални часове (програмата не може да предскаже как ще използваш телефона все пак)...то тогава като останеш с едни 10% влез в статистиката и не гледай %, а влез във всеки един процес да видиш колко е употребил от батерията.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Ти вкара и третото Wink
Не е питал кое приложение колко консумира Smile
Но е добре дошло кат о информация за него де Smile
Цитирай

Телефона е закупен Август 2016г. Предполагам батерията все още я бива. Big Grin

   

Samsung S23+, Samsung S22+, Xiaomi 12T Pro
Цитирай

Това е Фотошоп, не верваме... Ние толкоз нямахме Out of the box с 1 цикъл!

Емо841 - че тя батерията ти е змей бе, 40 часа и 43%, при това скоро след ъпдейт.

Бахти маниаците са тука... Искат S7 да е като Nokia с фенерче.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)