Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6 - Първи мнения

Страхотен е, и парченце истински карбон от макларън...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

(2018-12-01, 09:17:27)NoMaD написа:  Не, няма.

А имали възможност да се сложи че съм се навил за 6Т ?
Цитирай

(2019-01-02, 11:21:20)Coolice написа:  А имали възможност да се сложи че съм се навил за 6Т ?

За момента никаква, въпреки че не съм пробвал с more locale....

[Изображение: J9qUs7Q.gif]
Цитирай

За съжаление Snapdragon 845 не е оптимизиран да работи коректно с 10 RAM... Това е измама и маркетингов трик от OnePlus . Те хитруват и правят клиентите си на маймуни. Има начини поради които телефони като Note 9, S9+,LG V35, HTC u12+ и Sony xZ2 и ти. (всички те имат един и същи чип) нямат повече от 8GB RAM, защото не го поддържат. Също така доста скъп за това което предлага, 6t си заслужава и е аналог от към спецификации с Макларън.. Все пак приличен телефон.

Връзка : https://www.qualcomm.com/media/documents...-brief.pdf

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk
Цитирай

Понеже не е писано в темата за снимки, ако може някой да сподели как се държи камерата
И ако има някакви наблюдения как е спрямо другите флагманти на ксиоми,хуявей,самсунг и айфоните.
Мерси !
Цитирай

Камератата на OnePlus 7 Pro с режим Smart Content Detection и с поддръжка на Google Lens вече може да бъде портната на по-старите модели на OnePlus. Единственото изискване е да имате Android 9 Pie. За сваляне - apk

Цитирай

(2019-05-21, 21:59:30)NoMaD написа:  Камератата на OnePlus 7 Pro с режим Smart Content Detection и с поддръжка на Google Lens вече може да бъде портната на по-старите модели на OnePlus. Единственото изискване е да имате Android 9 Pie. За сваляне - apk
при мен панорамата не работи, иначе другото е окей.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

При мен освен че панорамата не работи, изчезна и иконата на Google lens.
Цитирай

(2019-05-22, 21:15:10)ianely написа:  При мен освен че панорамата не работи, изчезна и иконата на Google lens.
натискаш като за фокус и задържаш, върху това, което искаш да провериш. Функцията Google lens е интегрирана и ще се включи, не трябва икона вече.
Иначе панорамата си е бъгната.

1+6
9.0 Pie
[-] 1 потребител изказва благодарност на ge6on за това мнение:
  • ianely
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)