Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6 - Първи мнения
#51

Страхотен е, и парченце истински карбон от макларън...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-12-01, 09:17:27)NoMaD написа:  Не, няма.

А имали възможност да се сложи че съм се навил за 6Т ?
Цитирай
#53

(2019-01-02, 11:21:20)Coolice написа:  А имали възможност да се сложи че съм се навил за 6Т ?

За момента никаква, въпреки че не съм пробвал с more locale....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#54

За съжаление Snapdragon 845 не е оптимизиран да работи коректно с 10 RAM... Това е измама и маркетингов трик от OnePlus . Те хитруват и правят клиентите си на маймуни. Има начини поради които телефони като Note 9, S9+,LG V35, HTC u12+ и Sony xZ2 и ти. (всички те имат един и същи чип) нямат повече от 8GB RAM, защото не го поддържат. Също така доста скъп за това което предлага, 6t си заслужава и е аналог от към спецификации с Макларън.. Все пак приличен телефон.

Връзка : https://www.qualcomm.com/media/documents...-brief.pdf

Изпратено от моят HTC U12+ с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Понеже не е писано в темата за снимки, ако може някой да сподели как се държи камерата
И ако има някакви наблюдения как е спрямо другите флагманти на ксиоми,хуявей,самсунг и айфоните.
Мерси !
Цитирай
#56

Камератата на OnePlus 7 Pro с режим Smart Content Detection и с поддръжка на Google Lens вече може да бъде портната на по-старите модели на OnePlus. Единственото изискване е да имате Android 9 Pie. За сваляне - apk

 
Цитирай
#57

(2019-05-21, 21:59:30)NoMaD написа:  Камератата на OnePlus 7 Pro с режим Smart Content Detection и с поддръжка на Google Lens вече може да бъде портната на по-старите модели на OnePlus. Единственото изискване е да имате Android 9 Pie. За сваляне - apk
при мен панорамата не работи, иначе другото е окей.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#58

При мен освен че панорамата не работи, изчезна и иконата на Google lens.
Цитирай
#59

(2019-05-22, 21:15:10)ianely написа:  При мен освен че панорамата не работи, изчезна и иконата на Google lens.
натискаш като за фокус и задържаш, върху това, което искаш да провериш. Функцията Google lens е интегрирана и ще се включи, не трябва икона вече.
Иначе панорамата си е бъгната.

1+6
9.0 Pie
[-] 1 потребител изказва благодарност на ge6on за това мнение:
  • ianely
Цитирай
#60

Някой забелязва ли, че след ъпдейта телефона започна да грее? При мен след като играя около 1 час CSR Racing телефона започна да грее доста в частта където е камерата. Някой да сподели дали и при вас е така.

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай
#61

С reset не се ли оправя проблема?

 
Цитирай
#62

Не съм правил ресет. Но може и да се наложи че съм на 70% заел паметта на телефона.

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай
#63

След голяма актуализация се препоръчва да се прави.

 
Цитирай
#64

Голяма актуализация, какво означава?!Телефона е с андроид 9 от почти година, всичко останало са секюрити пачове и фиксове, нищо голямо.И кой препоръчва ресет след голям ъпдейт, ако няма проблеми, какво да се ресетва?!
Повечето пъти, подобни проблеми (с прегряване) идват от самото приложение или от друго такова.И не забравяйте и друг фактор, навън е 40 градуса...

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#65

Smile Да и мен не ми се ще да го ресетвам после дълго време си напасвам телефона според моите нужи, нотификации и прочие. Мина ми през ума за горещото време навън и това също да е една от причините. Възможно е някое приложение след ъпдейт да ми тормози повече телефона. Едно от тях вече заблязах, че е Google Photos. Интересното е, че започна и по бързо да ми пада батерията след последния ъпдейт.

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай
#66

(2019-08-23, 12:09:15)vlaf написа:  Голяма актуализация, какво означава?!Телефона е с андроид 9 от почти година, всичко останало са секюрити пачове и фиксове, нищо голямо.И кой препоръчва ресет след голям ъпдейт, ако няма проблеми, какво да се ресетва?!...
Голям ъпдейт лично за мен е преминаване от една версия на ОС към друга. А ресет да тръгне системата "на чисто" и без бъгове.

 
Цитирай
#67

Мхм, благодаря за разяснението......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#68

Има разни видеа из youtube, как да се изчисти и спре греенто на батерията. Опитах ги, но лично не успях Smile Ще видя като стане малко по-хладно навън как се справя телефона с това.

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)