Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 5- покупка

Да, оригинални са.

 
Цитирай
Аксесоари

Аз взех моя преди месец за 393лв. сега виждам че е на 365лв. От тук го взех http://www.aparatbg.com/produkt/xiaomi-r...4gb-black/ и съм много доволен. Пратиха ми го още на другия ден, можеш и по телефона да си го поръчаш. Иначе има други интернет магазини, които предлагат версията от 2017 г. а той е с една камера. Гледай какво вземаш! Wink
Цитирай

А наблюдение андроида дали е европейски или е китайски?


Цитирай

Вземай смело с евро са и имат ота . Тия с кит. ром незнам къде можеш да ги намериш освен в алито.тези тел.са с глобал версия не е както при poсo и ми8
Цитирай

В емаг 320. Видях реклама по телевизора някаква.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-16, 13:40:42)turieca написа:  В емаг 320. Видях реклама по телевизора някаква.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

В емаг, на рекламата по телевизията пише 4/64 за 319 лв. , а като отвориш сайта, излиза 3/32 за тази цена.[Изображение: 86bb156c7c1a0ee3b36ba401754d4f1f.jpg]

Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 9 by xiaomi.eu weekly
Цитирай

Поредна умишлена "грешка", това е тяхна запазена марка. Все още е нереална такава цена за налия пазар.
Цитирай

Помиярщина.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Такива са пинизите на почти всички големи вериги магазини, не само у нас... Правят уж случайни грешки, само и само с цел да ти привлекат вниманието и после да приложат останалия арсенал от манипулативни техники... Ти защо мислиш в Walmart в САЩ малокалибрените оръжията са наредени до хавлиените кърпи?
Цитирай

Видях снощи рекламата по един от каналите на National Geographic. Пишеше си цена 320 лв за 3/32 Гб версия.  Не знам дали е имало друга реклама, но се съмнявам. Няма как да има цена от 320 лв. в България на версията 4/64 ГБ, просто е нереалистично да се очаква такова нещо...


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай

(2018-09-17, 15:17:30)milenvn написа:  Видях снощи рекламата по един от каналите на National Geographic. Пишеше си цена 320 лв за 3/32 Гб версия.  Не знам дали е имало друга реклама, но се съмнявам. Няма как да има цена от 320 лв. в България на версията 4/64 ГБ, просто е нереалистично да се очаква такова нещо...
За този случай не мога да коментирам, но съм го виждал този номер няколко пъти от тях с рекламите... Особено за компютърни компоненти.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Въпросната реклама не съм я гледал по телевизията, но в Youtube я има. Там си е за 3/32 ГБ версията.

https://www.youtube.com/watch?v=nV6PAGKJhQc
Цитирай

https://technews.bg/article-111011.html/amp

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

Първия магазин на балканите е малко пресилено. Гърция също е част от този полуостров и в Атина си има магазин на Xiaomi
Цитирай

(2018-09-15, 23:40:15)cursed_LIAR написа:  Аз взех моя преди месец за 393лв. сега виждам че е на 365лв. От тук го взех http://www.aparatbg.com/produkt/xiaomi-r...4gb-black/ и съм много доволен. Пратиха ми го още на другия ден, можеш и по телефона да си го поръчаш. Иначе има други интернет магазини, които предлагат версията от 2017 г. а той е с една камера. Гледай какво вземаш! Wink

А със запечатана кутия ли ти пристигна с глобалният ром ?
Цитирай

Колеги предстои ми покупка на note 5 и се двоумя м-ду 3 и 4гб рам ? Не играя игри ? Реално ще усетя ли разлика ?
Цитирай

От личен опит не,няма да усетиш разлика.
Цитирай

Благодаря !
Цитирай

За RAM наистина не е голяма разликата между 3 и 4 GB, но поне за мен има значение дали ще имам 32 или 64 GB вградена памет. Всъщност една от основните причина да си сменя предишния телефон беше, че има само 32 GB памет. Да, ползвам и карта памет, но си има неща, които е хубаво да си седят в телефона.
Освен това разликата в цената между 32 и 64 GB е колкото една читава карта памет, без която няма как да минеш, ако имаш само 32 GB ROM

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес взех 32 ГБ версия от тук http://www.aparatbg.com Телефонът си пристигна фабрично запечатан , никакви ядове , бързо точно !  За няколкото часа разцъкване съм изключително доволен от устройството !
Цитирай

(2018-09-22, 17:26:55)gggng написа:  Днес взех 32 ГБ версия от тук http://www.aparatbg.com Телефонът си пристигна фабрично запечатан , никакви ядове , бързо точно !  За няколкото часа разцъкване съм изключително доволен от устройството !

Честит телефон! Добра цена. По повод на сайта, обаче си мисля - не можем ли директно от големия (неофициален преполагам) вносител да си поръчваме, ами през 20-30 сайтчета, които ги разпространяват. По- беден откъм потребителска информация онлайн търговец не бях виждал скоро. Ни фирма, ни някакви права. Трябваше да търся за да разбера- строителна фирма. Значи без ддс. Браво на тях. Румънците пак на светлинни години.
Цитирай

Днес разцъках в Технополис версията с 3 гб рам и останах впечатлен,доста пъргав ми се стори и има ексрата за отключване с двойно почукване като на старото ми G2. Определено ми хареса,само ще чакам някаква промоция на 4/64 варианта

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Здравейте,
Тази седмица поръчах Xiaomi redmi note 5 от виваком с подновяване на договора . Договора и телефона пристигнаха в четвъртък по еконт . Вечерта като отворих кутията забелязах че телефона е без фолио на екрана и има 2-3 малки драскотини, а лепенката на гърба с имеи номера не беше прилепнала добре и имаше балончета. Също така найлончето на адаптера на зарядното устройство липсваше.

Някой който си е купувал телефона от виваком би ли споделил дали е имал фолио на екрана и найлонче на адаптера?

Samsung galaxy s3 - rooted cm 13 official / Meizu MX4 / Samsung Galaxy s6 gold 32gb / Xiaomi redmi k20 pro 8/128 GB, black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Praniel за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай

Имаше фолио на дисплея. За зарядното не помня.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-23, 14:32:41)Praniel написа:  Здравейте,
Тази седмица поръчах Xiaomi redmi note 5 от виваком с подновяване на договора . Договора и телефона пристигнаха в четвъртък по еконт . Вечерта като отворих кутията забелязах че телефона е без фолио на екрана и има 2-3 малки драскотини, а лепенката на гърба с имеи номера не беше прилепнала добре и имаше балончета. Също така найлончето на адаптера на зарядното устройство липсваше.

Някой който си е купувал телефона от виваком би ли споделил дали е имал фолио на екрана и найлонче на адаптера?
Вероятно е бил мостра в магазин или някой го е върнал. Би трябвало да ти го дадат в запечатана кутия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)