Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 5- покупка

Аз ползвам това
Достатъчно евтин, прилепва перфектно, обгръща отвсякъде телефона и максимално добре защитава камерата. Sandy black варианта има много хубаво покритие, което не се плъзга.
Цитирай
Аксесоари

(2019-01-28, 22:55:42)veso99 написа:  Да не те разочаровам, но аз го имах този кейс и много бързо го разкарах. Прелалено твърда гума, увеличава ненужно телефона, не покрива добре единия от краищата на камерата.

За камерата си много прав, не покрива добре единият и край. Но като цяло е добър кейса, с 360 градусов изглежда по зле.
Цитирай

(2019-01-28, 08:54:54)Nikolay написа:  Да така е, ще си коригирам горният пост. В кутията има място за кейса, стандартно си идва телефона с него, предполагам цвета е съобразен с цвета на телефона. На самият кейс е щамповано, че е дизайн за MI. Иначе чакам този.
Ползвам същия кейс. За сега е перфектен, и камерата е защитена, няма нито една драскотина. Краищата са доволно твърди да защитава при удар. Предпазва и дисплея, който е със стъклен протектор ,изпъква леко и няма допир с повърхноста. Единствено сцеплението с ръката не ми харесва много, не е много добро.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

От мнение 544 до края на темата - всички постове са за някакви "кейс"-ове. Има си тема за аксесоари. Включително и това мнение е безполезно, но в полето за докладване нямаше къде да напиша текст, затова го пиша така.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай

(2019-02-06, 21:53:17)ogibhb написа:  От мнение 544 до края на темата - всички постове са за някакви "кейс"-ове. Има си тема за аксесоари. Включително и това мнение е безполезно, но в полето за докладване нямаше къде да напиша текст, затова го пиша така.

Прав си, то цялата тема е без смисъл, понеже има тема за покупка и то от чужбина... един вид темата е дублирана. Трудно се модерира форум, трудно е също да се накарат хората да пишат точно там където му е мястото. Глобален модератор съм в един друг форум и от там са ми тези заключения, но и тук нещата не са по различни.
Цитирай

Здравейте, има ли осезаема разлика между 3GB/32GB и 4GB/64GB. Колко е свободната вътрешна памет на версията с 3GB рам? Мисля да закупя телефона от български сайт, как мога да разбера дали ще получа глобалната версия на телефона (освен от надписа на кутията) за какво друго трябва да внимавам?

п.с На телефона няма да се играят игри

Asus MeMo Pad HD 7 (Green) - JB 4.2.2 root, Huawei Honor 8.
Цитирай

Здравейте, малко извън темата може би, но видях, че по напред има разправии по темата..
Бях поръчал от aliexpress едни неща. Търговеца ми писа, че понеже пакета е 3 килограма, щял да го пусне с EMS (имали лимит до 2 килограма, иначе се оскъпявало много). Проблема е, че пратката е спряна на митницата. Сумата е нещо от рода на 130 долара. Продавача е обявил пакета на стойност 8 долара и е писал, че е подарък. Ако пратя снимка от сайта с преправена цена на 8 долара и аз, каква е вероятността да ме подушат и да загазя?

Като цяло, до сега винаги съм плащал ДДС, но вече взе да ми писва, всяка седмица задържат по нещо. Не стига, че отношението на служителите им е отвратително, а и освен ДДС-то плащаш едни 15 лева, декларирани от тях като "Случаен приход."
Цитирай

Недей да подправяш нищо, за да не загазиш повече, а просто си плати дължимите данъци.

 
Цитирай

Те тия искат разпечатка от банката за извършения превод а не снимка от сайта, не са хванати от гората! Веднъж рискувах с телефон за 280 лева от там, писан като слушалка за 10 долара, но повече не бих рискувал. Защото освен, че в повечето случай го вземаш китайска версия заради цената ами няма и гаранция а риска да платиш ДДС и 15 лева за посредничество е голяма. Телефона реално ти идва на същата цена като тук, но с гаранция и глобална версия.
Цитирай

(2019-09-14, 08:10:07)NoMaD написа:  Недей да подправяш нищо, за да не загазиш повече, а просто си плати дължимите данъци.

И аз май съм на това мнение... Един приятел ми казва, че редовно му спират пратките и винаги праща снимка с по-ниска цена и е нямал никакви проблеми до сега, но като си знам късмета...

(2019-09-14, 10:28:29)Nikolay написа:  Те тия искат разпечатка от банката за извършения превод а не снимка от сайта, не са хванати от гората! Веднъж рискувах с телефон за 280 лева от там, писан като слушалка за 10 долара, но повече не бих рискувал. Защото освен, че в повечето случай го вземаш китайска версия заради цената ами няма и гаранция а риска да платиш ДДС и 15 лева за посредничество е голяма. Телефона реално ти идва на същата цена като тук, но с гаранция и глобална версия.

По принцип на мен ми казаха, че снимка от сайта стига, но мисля, че ако се осъмнят в измама, могат да ти пойскат и бележка от банката. А ако подправиш това не само ще те осъдят ами.... 

В крайна сметка ще ги прежаля тези 60 лева, не мисля, че си заслужава риска.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)