Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със счупен дисплей.
#1

Здравейте! Преди няколко дена супер нелепо си изпуснах телефона, при което тъча замина тотално, но пък телефона работи, прави скрееншот, светва като го отключвам и тн.Има ли начин, по който мога да си възтановя чатовете в вайбър най вече ме интересува, а също така и контактите евентуално?
Цитирай
Аксесоари
#2

Всичко това става със акаунта ти в Google ако го ползваш по предназначение, а не си го създал само с цел да си теглиш приложения от магазина. Ако си задал да си прави периодичен бекъп, след това на всеки друг телефон като си въведеш акаунта от предишния телефон, всичко се възстановява на новия както си е било.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Ако ми беше пуснат бакъп-а едва ли щях да пиша тази тема. За някой приложения всичко си е запазено, както и част от снимките, но във вайбър никаква хронология, а това ми е най-важното за момента.
Цитирай
#4

Без бекъп няма какво да направиш. Във самия Viber имаш опция за бекъп към Google Drive, но ако не си го бил пуснал няма начин.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#5

Да знам, но съм ги спрял. Интерсува ме начин да го свържа с компа и така евентуално, или с някакъв вид 2nd дисплей илии незнам и аз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)