Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цялостно представяне на Samsung S9 + !!!!!
#26

Така е въпреки че аз синтетични тестове не гледам. Просто очакванията бяха огромни за Exynos. SD се оказа по-безпроблемния процесор с който телефона няма проблеми и си живееш живота без да се товариш с излишни проблеми които не трябва да ги има попринцип.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Аксесоари
#27

Не ме разбирай грешно колега ,но аз нямам абсолютно никакви проблеми с ексиноса или с телефона като цяло . Както нямах никакви проблеми с S8+ и Note 8 , на фона на милионите бройки , които Самсунг продава е напълно нормално да има и дефектни бройки . Но нали за това е гаранцията ,като има някакъв проблем просто си я ползваш Smile .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Steve
#28

Естествено Smile Макар че има проблеми с Exynos, все пак говорим само за един масов проблем признат от Самсунг ( с разговорите в началото което софтуерно ще се поправи ) и всички останали проблеми са просто единични случаи. И въпреки всички си твърдя че е най-добре балансираният телефон на пазара В МОМЕНТА и няма по-добър вариант за покупка на телефон пак казвам В МОМЕНТА. На есен пак ще стане интересно Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#29

Звука е уникален, известията са доста шумни даже, горната слушалка като е на макс ми се струва леко силна, и вместо да ми е уш по лесно пръстовия да не натискам камерата аз натискам точно камерата, и на S8 ми е по удобен пръстовия. Нямам идея защо, екрана ако не е на макс резолюция се вижда МНОГО леко замазване на буквите като на 720p но там вече е доста видимо Big Grin Камерите не са нищо впечатляващо.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#30

(2018-04-30, 16:42:17)ivan_vylka написа:  @pockobg, Значи на време съм го взел  Big Grin Но е съвсем различно да излезеш сутрин за работа и във дни в които няма работа в службата да съм по 4-5 часа на телефона, след това тръгвайки си след края на работния ден телефона да е на 50% батерия. Директно след работа понякога отивам да се видя с приятели на по питие, което понякога продължава до малките часове на нощта и телефона седейки в джоба ми, докато си пийвам, не мърда с повече от 1-2% за всички тези часове. Това с Note-а беше невъзможно. Паднеше ли му батерията на 50% почвах да му треперя дали ще изкара същото това време на запой или ще ме остави без връзка. И винаги си носех преходника от Micro USB към USB-C, защото на всичкото отгоре и никъде никой няма такова зарядно ако ми се наложи спешно зареждане. 

Ами така си беше. Доста проблеми имаха и уж поизчистиха много от тях. Друг е въпроса, че се забавиха прекалено много в опитите си за телефон струващ 2300лв.(автора ако си мисли че неговия е скъп и с много проблеми....) в оператор (този над който имам наблюдения). Не съм сляп фен на една или друга марка та да отричам очевидното. Ейпъл с тея 8ци и Х се изложиха доста сериозно. Лично видях и 2бр 8ци дефектни при изваждане от кутиите купени от различни операторски магазини + една 7ца която чак 3тата бройка беше без дефект от техно магазин! При Галаксита до сега не ми се е случвал такъв брак, а преди време продавах и телефони..... Единственото с което блестят са бързите и дългосрочно поддържани обновявания, но с много компромиси. След последното им фиаско с батериите обаче също не си докараха дивиденти. Имам авер с 7ца на 6 месеца, а вече е в тротлинг на 80% батерия и чак след последното обновяване успя да го изключи, че иначе сечеше по зле от вече споминалата ми се С6 (Амин!)....

По темата .... автора пусна бомбата и никакъв го няма Smile
Екзинос процесора за първа година е по лош от SD варианта при батерия и бързина....много странно. Тенденцията за нас европейците отива на зле. Дано всичко да е въпрос на софтуер и да си го изгладят. При моя С8 за сега след 2рото обновяване на Орео ми харесва повече. Изчистват много от проблемите що годе бързо. Само да си оправят и кашата с тея региони ще ги призная!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
#31

Аз мисля да си поръчвам SD версията, но чакам отзиви за батерията.Относно разликата от Note5 това е пълна лъжа дето е изписал автора на темата! Имах до миналия месец Note 5.Дисплея му е пълна трагедия сравнен със S8.Много по-тъмен и размит е, тежък телефон със много кофти обхват и уифи.Сега не знам за ексинос моделите, но не вярвам да са по-зле от Ноут 5.Ноут 5 е най-смотаният от серията произвеждан някога-заради него приключих с Ноут серията.А и още нещо на Ноут 5 батерията държи поне 2 пъти по-малко от S8. Никога не ме е изкарвала 1 ден, верно аз си ползвам доста интензивно телефона, всичко е включено, нищо не ограничавам и правя абсолютно всеки ден 4-5 часа дисплей та именно заради това ако има някой собственик на СД версията на S9(не плюс) да сподели живота на батерията.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)