Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгнати показатели в заряда на батерията
#1

Здравейте!

Проблемът е следния:
До скоро си зареждах без проблем със quick charge зарядно с единствено малки проблеми,като батерията ми падаше,след това като го вкл да зарежда,започваше от около 20%...
Сега с включено бързо зареждане,от около 15 минути ми е заредило 7-8%,а бързото зарежданене не го отчита изобщо /горе вместо две светакивчки има само една,все едно съм с включено обикновено зарядно/ 

Някой,ако може да помага...!?!?!?
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да има проблем в зарядното/кабела - пробвай с друго такова.

 
Цитирай
#3

Одеве след сума ти време се зареди на 90% и в един момент изписа,че са 44% за момент...и пак показа 90... Отделно показва за малки моменти,че апаратът се зарежда бързо / след което бързината изчезва.../
Цитирай
#4

Аз имах подобен проблем. Не искаше да се зарежда на оригиналното бързо зарядно. Единствено успявах да го зареждам на 1А зарядно. Не ми го откриваше когато го свържа с компютъра. Говорих с Хуауей и ми казаха да го закарам на диагностика(не го направих) и че най вероятно ми е отишъл usb порта. Пробвах да направя хард ресет, но не се оправи. Изчаках няколко дена и дойде нов ъпдейт, направих Full-OTA и телефона се оправи. Има някакъв бъг вероятно. Когато ми се случи на мен потърсих дали на някой му се е случило нещо подобно, но нищо не открих. Та препоръчвам ти да го ъпдейтнеш.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#5

Аз съм с последен ъпдейт...

Ето от одеве бързото зареждане пак заработи,но нещо забави след 80%....

Изнервящо е много...но явно ще се чака,новия ъпдейт за андройд 8 орео пък току виж се оправи с него...

Иначе някой ако се сети нещо,нека сподели
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)