Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стоковото приложение за mail- Проблем
#1

Имам следния проблем- ползвам стоковото приложение  mail за пощата ми в abv. Обаче като изтрия някое прочетено писмо, независимо дали в основната папка или в спам, то се изтрива само в приложението. Когато отворя abv на компютъра, ми се завива свят- излизат всички писма, които уж съм изтрил и не ми трябват вече, независимо дали спам или в основната кутия.

Има ли някаква специфична настройка или друга програма за mail, при която не се проявява този изключително досаден проблем?


Цитирай
Аксесоари
#2

Само приложението на abv върши работа в това отношение.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

^ Което е отвратително между другото... Но ако няма никакво друго решение на проблема...


Цитирай
#4

Пиша стъпките на английски, защото при мен е така:
Отваряш приложението Mail -> трите тирета горе в ляво -> горе в дясно колелцето settings -> цъкаш върху акаунта ти -> най-отдолу имаш Server Settings -> На полето Incoming mail server -> Remove mail from server -> сега сигурно ти е Never избери When I delete from Trash.
Цитирай
#5

заради РОР3 протокола е. Затова не стават автоматично нещата
Цитирай
#6

(2018-05-03, 07:09:05)Friz написа:  Пиша стъпките на английски, защото при мен е така:
Отваряш приложението Mail -> трите тирета горе в ляво -> горе в дясно колелцето settings -> цъкаш върху акаунта ти -> най-отдолу имаш Server Settings -> На полето Incoming mail server -> Remove mail from server -> сега сигурно ти е Never избери When I delete from Trash.

Благодаря. Ще го пробвам, когато успея отново да се логна. Защото след над 10 опита днес, нищо не стана. Започвам да си мисля, че сървъра на абв нарочно прави проблеми...

Сетих се , че преди време Гугъл бяха обявили възможност в гмайл да добавяш и други мейл акаунти. Някой пробвал ли е такъв вариант, добре ли се получава,  разделно ли излизат писмата от двете пощи?


Цитирай
#7

При мен единствено с MyMail нямам проблем с логването в abv пощата. Обаче идват със закъснение и както каза и ти, не се трие нищо.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#8

(2018-05-03, 23:12:20)milenvn написа:  Благодаря. Ще го пробвам, когато успея отново да се логна. Защото след над 10 опита днес, нищо не стана. Започвам да си мисля, че сървъра на абв нарочно прави проблеми...

Сетих се , че преди време Гугъл бяха обявили възможност в гмайл да добавяш и други мейл акаунти. Някой пробвал ли е такъв вариант, добре ли се получава,  разделно ли излизат писмата от двете пощи?

Излизат си заедно!
Цитирай
#9

Отдавна ползвам Google пощата , добавил съм общо 3 акаунта и входящите писма си излизат отделно за всеки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#10

^ Благодаря за отзива, колега. Ще пробвам този вариант, с добавяне на абв пощата в гмайл акаунта.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)