Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да се предпазя от подслушване /следене
#26

Колега @kalinaki въпросната госпожица е активирала Споделяне на местоположението това е настройка на Google акаунта и след ресет настройката се запазва. Спасява те единствено смяна на паролата на gmail. Умна е красавицата и се бори за теб другия вариант е наистина много да си я обидил и по принцип борещите личности са достойни за уважение като се спазва формулата Целта оправдава средствата.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#27

На мен ми е интересно психически как ти се отразява тоя както го наричам аз "софт тормоз"?

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#28

(2018-05-04, 18:59:20)rado__8 написа:  Колега @kalinaki въпросната госпожица е активирала Споделяне на местоположението това е настройка на Google акаунта и след ресет настройката се запазва. Спасява те единствено смяна на паролата на gmail. Умна е красавицата и се бори за теб другия вариант е наистина много да си я обидил и по принцип борещите личности са достойни за уважение като се спазва формулата Целта оправдава средствата.

 Това означава ли че трябва да съм горд с това дето  една "болна" жена се опитва да ми обясни,че ревността е качество на силните и борбени хора.... не мисля. Дали съм я обидил?????...не и с изневяра. Дори и в момента съм сам....мисля че ми трябва малко почивка след толкова много премеждия. Но....щастлив съм, че вече втори ден нямам опашка. Що се отнася до прочутата формула " Целта оправдава средствата" мога да кажа следното- математиката не ми е от любимите предмети , но сметнах че съм загубил доста време, което няма как да оправдая поне за себе си.

xiaomi 13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)