Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia XA - забравена схема за отключване.
#1

Здравейте!
Преди около 2 месеца счупих дисплея на телефона ми (Sony Xperia XA F3111), вчера пристигна новия (поръчан от eBay), вече е монтиран и работи перфектно, но има един проблем - забравил съм си схемата за отключване. След много четене в интернет, намерих клип в който е показано как се премахва заключването. Линк към клипа.
Лошо то е, че излиза грешка (показвам я на снимката), пробвам през 1 час и от различни компютри и интернет доставчици, но все същото. 
Някой може ли да каже (ако знае) как мога да отключа телефона? Smile
[Изображение: Q5miPXq.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

@HristiyanB, Правено ли е нещо по софтуера на телефона?
Иначе с показаното в клипа е съвсем нормално да се оправи ситуацията.
Опита ли на друг компютър същата манипулация?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

(2018-05-03, 18:40:46)Monipeev написа:  @HristiyanB, Правено ли е нещо по софтуера на телефона?
Иначе с показаното в клипа е съвсем нормално да се оправи ситуацията.
Опита ли на друг компютър същата манипулация?

Не, нищо по софтуера не е пипано, както съм го купил - така си е (единствено един ъпдейт преди доста време). С показаното от клипа - би трябвало, но вече на 4 различни компютъра ми дава тази грешка.
Цитирай
#4

Кабела наред ли е?
Иначе ако случайно е активиран Интернета на телефона, би могъл да опиташ да го ресетнеш и от следния линк, стига разбира се да не си забравил мейла и паролата си на Gmail акаунта:
Find my device

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

(2018-05-03, 22:36:16)Monipeev написа:  Кабела наред ли е?
Иначе ако случайно е активиран Интернета на телефона, би могъл да опиташ да го ресетнеш и от следния линк, стига разбира се да не си забравил мейла и паролата си на Gmail акаунта:
Find my device
Готово. На лаптопа след като дадох Erease ми показа това:
[Изображение: jdefed]
А телефона се рестартира и започна да върти андроида (около 5-6 минути), и сега доста време стои на логото на XPERIA, това нормално ли е?
Цитирай
#6

Не се вижда изображението в поста ти.

П.п. Разбирам, че си се справил.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)