Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор
#1

Здравейте!Има ли заводска опция за запис на разговор при P20?Търся червената record иконкано и не я намирам...

now - Lenovo P70 + Stock ROM Kit Kat 4.4.4
before - Samsung Galaxy S2 i9100 
beginning - LG optimus 2x P990 
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че няма. Аз в P9+ нямам и ползвам външна такава, която работи перфектно и в P20 pro - https://play.google.com/store/apps/detai...rder&hl=bg С безплатната версия, трябва да натискаш бутона за запис, с платената записа става автоматично. Аз ползвам платената от няколко години и съм много доволен.
Цитирай
#3

https://huaweimobileservices.com/appgallery/
И от там категории/инструменти. За по-бързо може да се напише Call Recorder.
Цитирай
#4

Иначе става и с рутване... Аз мейт 10 прото го рутнах и сега съм си пей сърце с него! Но за рута сами си решавате, защото след това връщането става само със стоков ром, за което трябва програмата funky huawei. A тя е доста скъпичка! Преди с хуавей п8 беше всичко безплатно! Но мисля, че за напред ще измислят и безплатен път!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#5

Нещо голям проблем се оказва записа на разговор с андроид 10. Нищо не тръгва. (с Nova 5t съм)
Цитирай
#6

И все пак, варианта, който работи при 9-ката пробвали ли сте го (може да става и за 10)?
Цитирай
#7

да ти каж честно, не смея да го пробвам по този начин
Цитирай
#8

(2020-02-07, 16:36:17)ivodam написа:  да ти каж честно, не смея да го пробвам по този начин
На P20 Pro-то (което е все още с 9.1) го пробвах, веднага след като го прочетох и е много блага функция. Преди няколко месеца се наложи да ресетна телефона и след като го настроих, първото което направих беше, да добавя отново записа на разговорите. Работи си без каквито и да е проблеми (от известно време съм го пуснал да ми записва всички разговори, че нещо паметта ми не работи като хората).
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • ivodam
Цитирай
#9

Опцията за запис я нямам фабрично налична при 10-та. Кофти работа....
Цитирай
#10

връщаш до 9 инсталираш онзи файл "hwcallrecorder" после инсталираш android 10 отново

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#11

Добре де, а не може ли просто да се инсталира файла, без разхождане напред-назад по версиите? Или си пробвал и не става?
Цитирай
#12

Инсталирах го на p20 android 9 без проблем. Пробвах на honor view 20 с андроид 10 НЕ СТАВА.. Върнах до андроид 9, инсталира се без проблем, но сега чакам пак да ме извести за андроид 10 през OTA да видя дали ще изчезне. Това, което съм прочел до сега как става... съответства, само не знам при вече инсталирано на 9, дали ще остане при 10.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#13

(2020-02-09, 08:41:12)imthedevil написа:  Добре де, а не може ли просто да се инсталира файла, без разхождане напред-назад по версиите? Или си пробвал и не става?
Ако си вече с 10ката инсталацията просто няма да се завърши. Другият вариант е алтернатива, трудното е да уцелиш правилната.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#14

Аз в раздела на Р30 съм дал едно плиложение което съм инсталирал за проба и работи на 10 записва всичко което е в обхват на микрофона
https://play.google.com/store/apps/detai...r&hl=en_US

имаго и про версия работи на 10

(2020-02-09, 14:00:46)niksanvn написа:  Инсталирах го на p20 android 9 без проблем. Пробвах на honor view 20 с андроид 10 НЕ СТАВА.. Върнах до андроид 9, инсталира се без проблем, но сега чакам пак да ме извести за андроид 10 през OTA да видя дали ще изчезне. Това, което съм прочел до сега как става... съответства, само не знам при вече инсталирано на 9, дали ще остане при 10.
От вече исталирано на 9 при ъпдейт на10 приложението си работи.Но при фактори ресет после изчезва и не може да се инсталира на 10.Аз го инсталирах през лятото сега съм на 10 .0 .178 и си работи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • niksanvn
Цитирай
#15

Много сложно стана. Ще записвам разговорите на хартиен носител..... Big Grin. Благодарности за отговорите
Цитирай
#16

С hwrecorder на mate 20 съм, записва разговори, може да се преслушват, но ги няма в кол лога към съответния контакт.
Някой данима идея?

ПС Не съм ъпдейтвал и не ми се ще, но ако това е проблема ...


[Изображение: b5ee5d44795b740cc06496fe9733807f.jpg]
Цитирай
#17

Не са в кол лога, а се намират в приложението "звукозапис" - (обаждания)

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#18

На П20 ги има в кол лога, на всеки контакт, това ми трябва.
При вас как е?

На снимката, където е стрелката има плей бутон и всеки разговор, може да се преслуша.

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

[Изображение: 238b5d5577d7a0c596e450a6da91331b.jpg]


Edit:
BTW Има алфа версия за Андроид 10, някой ако реши да се пробва Smile

https://forum.xda-developers.com/mate-20...e-t3926346

*EMUI 10 *
Here: Users Mate 20 Pro 10.0.0.154 can install it.
This a Alpha Version for Emui 10.

Download Link: https://drive.google.com/file/d/1-tp...w?usp=drivesdk
Цитирай
#19

Приятели, кажете как е при вас и с коя версия на ЕМУИ сте. Доста търсих в нета, но не намирам инфо как е на Мате 20. Жена ми има П20 с ЕМУИ 9.1 и там е точно както искам. В приложението звукозапис си излизат в един голям списък всички разговори, отделно във всеки контакт, към лога му може да се слушат разговорите с въпросния контакт (както е в МИУИ). Оставам с впечатление, че това никой не го ползва, а за мен това беше една от причините да сменя Шаоми с Хубавей. Прилагам снимка от П20, някой с Мейт има ли тази екстра?
[Изображение: 654cceae6b068eb9b8af336ecc0f5e69.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Аз мисля че може и да става ако му е задаено да записва всички разговори.Иначе едва ли ще ги записва по подразбиране.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
#21

Задал съм да записва всички разговори и на двата телефона.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

На EMUI 10 са го изменили и записите може да ги намериш във файловея мениджър на аудио записи аз съм Р30 но реших да помогна
Цитирай
#23

Благодаря! Не можах да разбера от къде идва разликата Sad Пробвах всички версии до 10 (без нея, там ьнам, че е греда) с фактори ресет и без, с една и две симкарти и ... не ги показва както искам. Успях да даунгрейдна до 9 и оставам с нея. Ще ги слушам от рекордер приложението, като ги няма в кол лога, неудобно но, това е.

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk
Цитирай
#24

Записването на всички разговори няма ли да доведе в един момент до запълване на мястото в телефона ?
Цитирай
#25

Един 10 минутен разговор е около 1 мб...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)