Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор
#26

CubeACR ползвах на p10 и работеше без грешка повече от година, тук не работи по същият начин - по тихо е. Този от xda форум работи мн добре, само където не е автоматичен.
Ще тествам други и ще пиша за отзиви.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#27

Тъй като темата заспа.....някой вече не е ли открил как да записваме разговор с андроид 10 ?  Big Grin
Цитирай
#28

Аз ви казах мисля... на p20 връща се до андроид 9, инсталира се HwCallRecorder.zip, а след това ъпдеит до 10 чрез OTA. Това го направих И на Honor view 20 и не се прави reset.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#29

Много ми е сложно нещо. Просто питах дали на са открили начин с някое приложение, като за любители като мен  Bu
Цитирай
#30

(2020-03-31, 14:35:05)ivodam написа:  Много ми е сложно нещо. Просто питах дали на са открили начин с някое приложение, като за любители като мен  Bu
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1611652
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • ivodam
Цитирай
#31

Грешка.
Цитирай
#32

Има начин за запис на разговорите с оригиналното приложение, но първо трябва да се uninstall-не старото такова. Прочетете последните две страници от съседната тема
https://forum.androidbg.com/showthread.p...165&page=6
Има и линк за изтегляне на приложението. Изпробванo на Mate 20x, работи нормално.
Цитирай
#33

Някой може ли да прати файл на записвачката, която е тествал и работи... Става въпрос за p20 с андроид 10. Пробвах сигурно от 5 линка и не става, не работи. Смисъл инсталира се, давам му разрешение за паметта, обаче като отида да го настроя и телефона губи сигнал, мрежа и всичко, след секунди си намира мрежата и се оправя, обаче изобщо не може да отвори менюто за запис на разговори. Само с едно от приложенията успях да вляза в настройки и уж всичко точно, даже като се проведе разговор изписва съобщение че е записано, обаче се троши другото приложение за записи и не може да се отвори, крашва. Чак като се изтрие записвачката за разговори се оправя магически.
Та ще съм благодарен ако някой прати работеща записвачка. Странното че имам mate 20 pro там такива проблеми нямам
Цитирай
#34

Здравейте!Синът ми е с P 20 pro и до преди няколко дни беше с Андроид 10 и имаше запис на разговор,но му дойде актуализация до Андроид 12.Сега тази функция вече я няма,от тук и въпросът ми-как може да я възстанови?Предварително благодаря за отговорите.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#35

Свали си приложението от тук,инсталирай го,после рестартирай телефона,влез в настройки на "дайлера"и включи записа
https://www.huaweicentral.com/download-c...ones-link/

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#36

Влязохме в сайта,но инсталирането е невъзможно.Къде бъркаме?

   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#37

Виж в настройки-приложения,звукозапис на обажданията дали го има,ако е там,го деинсталирай и тогава пробвай.Но гледай да не деинсталираш звукозапис,често го бъркат,иконата на звукозапис на обажданията е същата като на снимката която си качил.

На този сайт ги има всички версии,може да пробваш и с друга https://consumer.huawei.com/uk/community...cId_37037/

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#38

Горещо благодаря!След деинсталиране се получи и работи перфектно.Още веднъж,горещи благодарности и поздрави.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#39

До сега бях с EMUI 10 и имах фабрична опция за запис на разговор. Вършеше ми чудесна работа. Преди няколко дни обнових до EMUI 12.0.0.226 и опцията изчезна. Свалих Huawei HwCallRecorder EMUI 11.0.0.109.apk от горния линк, но инсталацията не се получи /като при колегата/. Порових в настройките и виждам това:
[Изображение: Screenshot_20220927_162216_com.android.phone.jpg]

Има някакво автоматично записване на разговор, но такъв не се записва. И не виждам какво да деинсталирам, че да пробвам отново с Huawei HwCallRecorder. По време на разговор не виждам иконка за запис на разговора.
Дайте съвет ...

**********
[Изображение: Screenshot_20220927_171259_com.android.settings.jpg]

Това ли трябва да деинсталирам преди да инсталирам друго ?
Цитирай
#40

Попаднах на видео, показващо инсталиране на Приложение за запис на разговори на телефони Huawei с EMUI 12. При мен не сработи.
https://www.youtube.com/watch?v=C3wumkhyCyQ
Цитирай
#41

Би трябвало заводското приложение от горния линк,на пост 37 да работи и на П20 на 12,старото приложение се деинсталира преди това,и телефона се рестартира,после се активира записа.

Huawei P30
Цитирай
#42

(2022-10-03, 19:18:08)DoryanY написа:  Би трябвало заводското приложение от горния линк,на пост 37 да работи и на П20 на 12,старото приложение се деинсталира преди това,и телефона се рестартира,после се активира записа.

Там е работата, че аз старо приложение вече нямам /след ъпдейт до EMUI 12/, а инсталацията на ново дава грешка.
************
Допълнение: оказа се, че греша.
1. Деинсталира се приложението "Recorder"
2. Рестарт на телефона
3. Инсталиране на CallRecorder EMUI12.apk
4. Рестарт на телефона

И на Huawei P20Pro вече всичко си е по старому - записите на разговори отново са активни както преди.
Цитирай
#43

А при този начин старите записи запазват ли се? Важно ми е да ги запазя.
Цитирай
#44

(2022-10-20, 08:00:59)dimovdid написа:  А при този начин старите записи запазват ли се? Важно ми е да ги запазя.

Ами те записите си стоят там, където си указал да се записват. Ако са толкова важни си ги свали на компютър. Аз ги качвам автоматично в облак чрез FolderSync.
Цитирай
#45

Получи се. Старите записи се запазват.
Само не знам с това ЕМУИ 12 как ще се държи батерията.
Цитирай
#46

(2022-10-21, 08:30:45)dimovdid написа:  Само не знам с това ЕМУИ 12 как ще се държи батерията.

При мен последните 30% се изпаряват много бързо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)