Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo tab3 8 plus - забиване след ъпдейт
#1

Здравейте. Преди около половин час ми излезе ъпдейт на таблета ми Lenovo tab3 8 plus. След като беше инсталиран и се рестартира, стои на екрана "Android се надстройва... Google се подготвя" и така вече почти 30 минути. Да го чакам ли още? Имам купени приложения вътре с важна информация, която не искам да загубя. Може ли да го подкарам по някакъв начин?

Или в краен случай вариант да се добера до вътрешната памет на устройството и да изтегля някои файлове?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Купените приложения са в акаунта ти,няма да ги изгубиш,докато си с този акаунт.
Цитирай
#3

Въпросът е, че едното приложение ме съветваше да направя бекъп на информацията. Но даваше грешка да го направи в сд картата, искаше само във вътрешната памет. Има ли как да получа достъп до вътрешната памет и да изтегля този файл в компютъра през кабела? Силно се надявам да има начин...
Цитирай
#4

Има-рутваш си машината,четеш малко теория за основния корен на директориите на андроид и си готов.Всичко го има в форума.Това при положение,че успееш да го събудиш,естествено.
Цитирай
#5

Ясно... Надали ще се събуди...
Цитирай
#6

Пробва ли да го рестартираш по някакъв начин ? Може да стартира ако успееш да го рестартираш. Като задържиш всички бутони би трябвало да се рестартира. За нещо което се сещам е да влезеш в bootloader- recovery и да изтриеш кеша и да опиташ да го стартираш.
Цитирай
#7

Кеша не помогна. Като изтрих кеша почна да изписва "Андроид се стартира" вместо "Андроид се надстройва". Последно ще пробвам с това да го оставя така и да му изтощя батерията докрай. Не знам дали ще помогне, но за друго не се сещам.
Цитирай
#8

А може да го сложиш и на зарядното. Така ми е забивал Леново таб 3 7 и като поседи по- дългичко на зарядно, вземе че се включи.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#9

След като го оставих цял ден включен, батерията му падна изцяло. През нощта го оставих да се зарежда и тая сутрин го включих. Този път започна едно по едно да оптимизира приложенията, но накрая пак стигна до "Google се подготвя." Очевидно и този начин не помогна... За момент си помислих, че ще се оправят нещата, но...
Цитирай
#10

Моя е Lenovo Tab3-850M,след чистене на кеша с recovary(китайските йероглифи) вече при стартиране изписва„„Андроид се стартира-Оптимизиране на приложение 1от1„„ и така стои около 10-15 мин ,после благоволява да тръгне.Не смея да го изключа.Когато го купувах преди година,веднага след закупуването го пуснах ,поиска да се ъпдейтва и го ъпдейтнах, понече да тръгне и остана до същото място.Аз естествено веднага в магазина и ми го смениха с нов ,добре че го смениха ....ама то нямаше 1 час от как го бях купил.И аз търся из нета за този проблем но малко има писано за тези таблети.Но се си мисля че проблема е от този „„„китайски„-боотлоадер ли е -рекавъри ли е....

Samsung Galaxy S20+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)