Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтриване на контакт от гугъл акаунт
#1

Здравейте!Досега не бях срещал такъв проблем-не иска да изтрива контакти от гугъл акаунта,през бележника на телефона.Казва ми ,че не може,понеже са само за четене.Андроид 7.0.Някакви идеи?Прерових всички опции на акаунта и такава настройка не намерих,с която евентуално да направя контактите да се изтриват.

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Не бях чувал за такова нещо, пробвай през google ?
Стоковата програма за контакти ли ползваш или някаква от google play ?
Цитирай
#3

През гугъл акаунта става, но през web.През телефона не иска. Всичко е сток на телефона. И аз за първи път срещам такова нещо . Доста телефони съм сменил. По-лошото е  че не откривам опция в самия гугъл акаунт, което ме навежда на мисълта, че явно китаеца е объркал нещо с рома на телефона ...

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай
#4

Виж,разрешенията на самото приложение "Контакти",дали може да записва или изтрива.
Може при първото му стартиране да не ти ги е поискало или нещо подобно.
Само с един контакт ли се случва това или с другите също?

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#5

С всички контакти е така. Има всички пермишъни. Не съм забранявал редактиране на профили или да съм ги правил само за гледане. И въпреки това ми излиза това съобщение на снимката


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай
#6

Ясно......и за мен е проблем с приложенито "Контакти",което имаш инсталирано.Със сигурност е някава модификация и не е просто Гугълското,а има и още нещо.
Лошото според мен,е че дори и да исталираш от ГугълПлей "Контакти" на Гугъл,докато твоито го има на телефона,най-вероятно няма да отстраниш проблема.
Виж дали няма синхронизация с някои по специфичен акаунт,примерно УлефоненАкаунт и за това да те спира от промени?
Погледни и в Английско или Руско говорящите форуми за твоя модел,със сигурност още някой вече се е сблъсквал с проблема.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)