Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за Redmi 5 Plus

отворих нова тема по въпроса, и моля някой админ да изтрие това ми мнение

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
Аксесоари

(2019-12-10, 23:26:58)hapi6 написа:  При мен си го пише, но съм на регион индия заради темите. 

И аз съм на регион Индия, но не ми излиза името на деня, а само Е.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

При мен започна да ми изпраща съобщение, че някой ме е търсил, а аз съм бил изключен или извън обхват. Което не е вярно. Как да го преодолея?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

При менпък взе да заспива един такъв телефона. Право един черен екран и след време се опраея,забавя, забива незнам на какво се дължи. Не съм правил фабрични от 9ката незнам дали може и за това да е, но определено телефона не се държи нормално

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Чак не повярвах, като видях. че 5+ фигурира в списъка с телефони за които ще има  MIUI 12.
Попаднах на него в руски сайт.

https://astera.ru/news/v-seti-opublikova....ru%2Fnews
Цитирай

(2020-03-01, 23:55:49)InfoInfo написа:  Чак не повярвах, като видях. че 5+ фигурира в списъка с телефони за които ще има  MIUI 12.
И добре, че не повярва на списъка, защото е фейк и не е подтвърден от официални източници.

 
Цитирай

здравейте , от кога не се е актуалицирал телефонът ви и с какви андроиди сте?

здравейте , от кога не се е актуалицирал телефонът ви и с какви андроиди сте?
също така не мога да си сменя паролата , знам от къде , но като вляза там , директно ме изкарва и е така от поне 1 година
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)