Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за Redmi 5 Plus

Не прочетох подробно статията и се обърках че ще получим Андоид 9.0, а те са ни писали че сме получили вече Андроид 8.0. Сори за подвеждането, явно си оставаме до текущия Андроид 8.0.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
Аксесоари

(2019-05-03, 09:54:44)skysoft написа:  Не прочетох подробно статията и се обърках че ще получим Андоид 9.0, а те са ни писали че сме получили вече Андроид 8.0. Сори за подвеждането, явно си оставаме до текущия Андроид 8.0.
То и сега е добре, ама май ми се иска да го сменям вече... Ще поръчвам сякаш директно от Китайците.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
Bug 

Здравейте,
След последната актуализация до версия 10.2.1.0 на моя Redmi 5 Plus, пробвах да задам региона на Индия за да ми работят темите и Wallpaper Carousel и най-вече ми е за приложението Carousel, което работи само при избран регион Индия /пробвал съм други региони не става/ ми направи впечатление, че след смяната на региона батерията се изтощава много по-бързо и на моменти телефона забива и след това отново тръгва нормалната му работа, приложението Carousel не работи както трябва в смисъл не се обновяват тапетите показват се само 5 които са вградени в приложението и толкова, какво ли не правих, но тапетите не се обновяват. Приложението Теми работи, но не могат да се търсят теми по име /показва, че няма включен интернет, а аз виждам, че ми е включен и в работи/, поради тази причина си върнах отново регион България. Искам да питам някой има ли опит да е сменил региона си на Индия и дали има моите проблеми или да ми обясни, какво да направя за да поправя проблемите си, има ли проблем ако сменя региона си на Индия и какво представлява тази опция /смяната на регион/, т.е. какви проблеми евентуално биха възникнали от смяната на региона.
Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Цитирай

Скоро ли инсталира ъпдейта?
Върна ли фабрични настройки след това?
Четох, че след ъпдейта батерията започва да се изтощава по-бързо, но след ден-два се оправя.
Пробвай на регион Русия как ще се държи, там също позволява да слагаш теми. За Carousel не знам как стои въпроса, но и той би трябвало да работи.

Аз още се колебая дали да ъпдейтвам, но май ще си остана на 10.0.4
Цитирай

(2019-05-05, 20:51:41)Miki_Hw написа:  Скоро ли инсталира ъпдейта?
Върна ли фабрични настройки след това?
Четох, че след ъпдейта батерията започва да се изтощава по-бързо, но след ден-два се оправя.
Пробвай на регион Русия как ще се държи, там също позволява да слагаш теми. За Carousel не знам как стои въпроса, но и той би трябвало да работи.

Аз още се колебая дали да ъпдейтвам, но май ще си остана на 10.0.4

За сега по-добре не слагай 10.2.1.0 защото има някои проблеми, но Carousel работи само на регион Индия, а иначе няколко пъти връщах фабричните настройки и проблема с изтощаването на батерията си остана след смяната на регион Индия. Сега за последно пробвам преди няколко дена върнах фабричните настройки и бях на регион България, отново реших да избера регион Индия и да видя как работи и дали ще проработи Каросела и дали ще има проблем с изтощаването на батерията. Ти на кой регион си, ползваш ли Каросела за смяна на тапетите на заключен екран и коя тема използваш.

Антон Тодоров
Цитирай

На регион Русия, сложих колкото да си избера теми. Харесаха ми Berahthraban (ползвам нея) и Sunset V10. После си върнах на България и така си карам. Carousel не ползвам.
Ще си остана на 10.0.4 батерията ми държи доволно много, в момента е на 3 дни и 12 часа използване и остават 65 % . Но аз не го тормозя много, по около час четене на книги в метрото, малко игра на табла (друго не играя), малко разговори, малко интернет колкото да поровя в два-три форума, да си проверя мейла, да намеря някой адрес и така. За мрежа съм сложил "Предпочита се 3G".
Цитирай

(2019-05-06, 09:14:05)Miki_Hw написа:  На регион Русия, сложих колкото да си избера теми. Харесаха ми Berahthraban (ползвам нея) и Sunset V10. После си върнах на България и така си карам. Carousel не ползвам.
Ще си остана на 10.0.4 батерията ми държи доволно много, в момента е на 3 дни и 12 часа използване и остават 65 % . Но аз не го тормозя много, по около час четене на книги в метрото, малко игра на табла (друго не играя), малко разговори, малко интернет колкото да поровя в два-три форума, да си проверя мейла, да намеря някой адрес и така. За мрежа съм сложил "Предпочита се 3G".

Да, остани си на старата версия. Аз се прекарах и ъпдейтнах. Не ми показва вече времето, пропуснатите повиквания и напомнянията на заключен екран. Трябва да отключиш, за да ги видиш, което е тъпо. Преди ставаше само с почукване.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

Дойде преди малко.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

И при мен, но не иска да се тегли.  Rolleyes

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

При мен се изтегли, рестартирах и се инсталира. Това е след инсталирането.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

И при мен дойде и всичко си мина нормално слваляне и инсталация

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Всичко мина гладко и при мен.
Цитирай

Да чакаме ли MIUI 11?
Цитирай

По офоциални данни чакаме и трябва да дойде скоро

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Колеги ще се разделям с мойто xiaomi redmi 5 plus, че минавам на друга операционна система. Ало някой има желание да го купи нека да пише Smile

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

повече успех ще имаш в раздел Kупува/Продава
Цитирай

(2019-11-28, 13:09:50)suffer написа:  повече успех ще имаш в раздел Kупува/Продава
Ясно, ще пусна там обява. Мерси.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на niki_26 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

   

Има ли някой, който да е инсталирал новият ЪПдейт?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

И аз го чакам, че доста се позабави според мен. Ама никой не се е похвалил официално още да го е получил

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Аз ЪПдейтнах моето Xiaomi. Ще видя как се държи. Иначе сега е малко по-шарено.


Прикачени файлове Миниатюри
               

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на зенит-е за това мнение:
  • hapi6, ivoslavitrifonov1975
Цитирай

Ипри мен пристигна преди малко . Забелязвам на първочетене промени в менуто с настройките , някой от тях да преместени в други под менюта . Иконите са леко променени моите станаха огромни , но проблема дойде от лаунчера който ползвам наложи се да си ги намаля . Тепърва ще свиквам с новия изглед и ще се тества батерията . Като че ли отключването с пръста е малко по бързо или поне аз така го усещам . Някой знае ли дали има dark mode ?

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

И при мен довтаса снощи. Дано да са оправили батерията малко....
А този дарк мод - чета само за него, защо не си го свалите, като го искате?
https://youtu.be/IRHOztz1py4

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

И при мен дойде. Преди не съм имал проблеми с батерията, но имах проблем с нотификациите на заключен екран, които изчезнаха след предишната актуализация. Сега се появиха и съм много доволен. Но трябваше да минавам по всички приложения, които имаха нотификация със звук, за да им разреша звука и да им кажа с кой звуков файл да бъде.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

Дразни ме това, че не е оправен проблема с "Е"-то. Все още не показва кой ден от седмицата е, а само едно "Е"!


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

При мен си го пише, но съм на регион индия заради темите. Мен пък ме дразни за авянето на жестовете и като чели стана по бавен телефона. Ама последните няколко ъпдейта не съм правил ресет може и да се оправи [Изображение: 7aeffcf2de4ef70dddb457c45525cf09.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)