Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за Redmi 5 Plus
#51

Попаднах на снимка от бългърска група с redmi 5 Oreo, а вашите с него ли са, че аз още съм си на нугата?
Дали ще има и за нас скоро т? Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#52

Това не е ли ноут 5 модела? 1.8гхз е сд636.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай
#53

(2018-05-30, 12:08:29)HunterBG88 написа:  Това не е ли ноут 5 модела? 1.8гхз е сд636.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Опс, моя грешка  защото беше в модела на редми 5 плюс, но колегата явно се е объркал и аз покрай него Bu
Цитирай
#54

Току що и моя 5+, се ъпна до 9.5.11 стабилна версия.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#55

При мен защо показва толкова много неща?[Изображение: 7794988ffc495c6b5c28307cbae07973.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай
#56

И при мен е като при колегата hunter. Има бая работи. [Изображение: 95318df775b4fd6bfe2ccfcf4482facc.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#57

Явно само при колегата gozdei  ъпдейта е толкова "орязан". И при мен показва и 4-те Fix-a.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#58

И при мен ъпдейта дойде преди няколко дни и беше толкова орязан само с две неща..... това вече е странно наистинаSmile
Цитирай
#59

Между другото, цифрите на този ъпдейт, са същите като на Редми 5. Само буквеното означение се разминава.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#60

Доколкото четох по форумите след пускането са го изтеглили за дооправяне

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай
#61

(2018-06-01, 13:25:57)painmaker1 написа:  Доколкото четох по форумите след пускането са го изтеглили за дооправяне

Най-вероятно тези, които сме го получили първи имаме орязана версия а това което идва сега е с  още поправени неща.... Извода е не се радвайте на първите ъпдейти хахаха
Цитирай
#62

Моя също беше с 2 неща сега пише повече  Cool
Цитирай
#63

Какво означава,, сега пише повече" .Получи ъпдейта отново или нещо друго
Цитирай
#64

В първия случай, просто бяха написали 'системна оптимизация'. Сега са по-конкретни и са изброили какво точно оптимизират.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#65

Оказа се, че съм получил същия ъпдейт като на колегите, недоумявам само, защо не беше описан, като при тях. Иначе ако кликнете на трите точки в горния десен ъгъл  на екрана с актуализацията, може да се види какво е и що е в "резюме на актуализацията".


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#66

И аз получих ъпдейта преди два дни, но това не е ъпдейт на Андроид а на mlul или греша?
Дали в бъдеще ще получим Андроид Oreo?

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#67

Ъпдейт на MIUI е. Андроид 8 ще е с MIUI 10, към края на годината. Въпроса е, че вече излиза Андроид 9.

(2018-06-02, 17:40:27)gozdei написа:  Оказа се, че съм получил същия ъпдейт като на колегите, недоумявам само, защо не беше описан, като при тях. Иначе ако кликнете на трите точки в горния десен ъгъл  на екрана с актуализацията, може да се види какво е и що е в "резюме на актуализацията".

Понякога не пишат лог с промените. Това не е проблем. При мен на същия ъпдейт 9.5.11.0 пише само 'подобряване на потребителското изживяване'.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#68

Някой има ли проблем с батерията след последния ъпдейт? При мен се появи някъв голям дрейн.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай
#69

(2018-06-03, 20:20:42)HunterBG88 написа:  ...При мен се появи някъв голям дрейн.
Тоест...? За неуките като мен... Какво означава "голям дрейн"?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#70

Прркалено бързо източване на батерията

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#71

(2018-06-03, 20:20:42)HunterBG88 написа:  Някой има ли проблем с батерията след последния ъпдейт? При мен се появи някъв голям дрейн.
Може някой фонови процес и да точи батерията. Прегледай откъде идва този дрейн с Wakelock Detector или BetterBatteryStars.

 
Цитирай
#72

Забелязвам го това на 5 Plus, често се получават бъгове. И в глобалния са доста повече оплакванията, след всеки ъпдейт. Може би защото е по-разпространен, сравнено с чистата 5-ца.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#73

Гледам в официалния форум и други се оплакват. Телефон на 1 месец и трябва да му правя фабрични...

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай
#74

(2018-06-04, 10:35:16)HunterBG88 написа:  Телефон на 1 месец и трябва да му правя фабрични...
При reset няма значение на колко часа, дни или месеца е устройството ти.

 
Цитирай
#75

Официално - - > MIUI 10 за нашите телефони ще е в края на юли .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)