Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем с камерата
#1

Здравейте,имам следния проблем с камерата.Когато запозна да правя снимки или видео се чува едно леко пукане  на камерата и тя някак си се мърда сама на ляво и дясно
Цитирай
Аксесоари
#2

Камерата или образа на дисплея се мърда наляво-надясно?

Изпратено от LG-H815 v29a 7.0 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#3

Това е от стабилизацията сигурно. И при мене си мърда.
Цитирай
#4

И аз това имах предвид, затова го запитах дали образа по дисплея се движи.

Изпратено от LG-H815 v29a 7.0 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#5

Самата камера видимо мърда
Цитирай
#6

Нямаш абсолютно никакви причини за притеснения Smile
Просто технологията е такава ,че стабилизацията в камерата обира възможно най-много трептения и дава най-плавна картина чрез "плаващи движения" Smile
Цитирай
#7

Не е така защото като мърда и прави снимките размазани,явно камерата е заминала
Цитирай
#8

Добре, искам да погледнеш това видео с G4 срещу SGS 6 и да кажеш така ли се движи наляво-надясно, когато записваш

Цитирай
#9

Не така,движенията са резки,като обърна телефона и погледна камерата се движи
Цитирай
#10

Ако е гаранционен веднага го пращай.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#11

Ами и при мен е така, особено като снимам видео-картината се мърда наляво-надясно, това е от фокусната система.
Ако искаш гладки видеа, просто натискаш на ръчен контрол за видео, ръчен фокус, фокусираш до ясна картина с плъзгача и снимаш.
Гаранция,че видеата ще са изключително гладки.

А вече може и да имаш някакъв хардуерен проблем, не знам, но по принцип тая настройка по-горе доста хора не я използват , а директно снимат и видеата им не са гладки,а насечени и странни. А не я използват от незнание, защото стоковата камера няма ръчни настройки за видео.
И трябва да имаш ,ако не камерата на LG V30, то поне камерата на LG V10 ,инсталирана като приложение.
Цитирай
#12

А от къде мога да и сваля това приложение
Цитирай
#13

Ето ти я Smile

https://files.fm/u/pkbhyr8p

Теглиш, инсталираш без руут и забравяш за стоковата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)