Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на звук при звънене/Черно меню
#1

Здравейте, по-разбиращи от мен колеги Smile Пиша с един въпрос-проблем и един въпрос, който хич не ми е проблем. За Пиксел 1 става дума. 
1. Случва ми се понякога телефона да спре да звъни, без да е на безшумен режим. Увеличаване на звука не помага, само рестарт го оправя, но се притеснявам в някакъв момент и това да не спре да помага, но така или иначе си е гадна работа. Някой друг с такъв проблем? Предполагам е софтуерен, и ще бъде оправен... някога... но ми е интересно на някой друг случва ли му се.
2. Като си купих телефона не предполагах, че всички менюта ще са бели и това няма да може да се смени. Бях свикнала със стария телефон 3 години все тъмни и много ми вадеше очите бялото. Четох, питах, разбрах, че явно в някакъв ъпдейт са махнали опцията да му сменяш цвета и трябва да се примиря с бялото. Днес, гледам... менютата ми са черни... което е супер, харесвам ги, но.... нямам идея как се случи това... не съм ъпдейтвала (поне не съм рестартирала, пък не знам да се ъпдейтва без рестарт), не съм пипала скоро настройки... и ми стана странно това как се случи... някой да се е сблъсквал с подобен феномен?
Благодаря Ви за отделеното внимание към моята нуубска особа Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

По точка едно за момента не ми идва нищо не ум. Колкото до точка две, цвета на "темата" се определя от цветовете на wallpaper-а. Ако преобладават светли цветове, то менютата са бели и съответно, ако преобладават тъмни - менютата също са тъмни. Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай
#3

менюто с настройки винаги е бяло. сменя се само цвета на горния панел с тогълите.
Цитирай
#4

Проблем със звука имат много хора, особено ако минеш на Андроид 8. Лошото е, че ако не си на Android 8, говорим за hardware проблем. След време и рестарт няма да помага. Потърси в интернет, ще видиш колко много хора имат такъв проблем...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Разгадах с малко мислене това за тъмното меню, после видях и отговорите. Със звъненето отдавна не ми е правило проблема, явно е оправен може би, кой знае... сега прави друг проблем - по време на разговор, като си го махна от ухото екарана продължава да седи тъмен и трябва да го заключа, та после като го отключа да светне екрана и да мога да затворя... не го прави винаги, но го прави често... някой друг с такъв проблем или само аз съм проблемна Big Grin
Цитирай
#6

възможно е, ако имаш протектор на екрана, той да прави проблеми
Цитирай
#7

Имам стъклен протектор, уж навсякъде е изрязан където трябва, но ще видя. Благодаря за съвета!
Ъпдейт: Махнах протектора, проблема се оправи (поне за сега). Никога нямаше да се замисля, че може да е от него. yo_asakura, господ здраве да ти дава Big Grin
Цитирай
#8

Прав е колегата.В изрезката на сензора се събира буклук.И на мен го правеше.Махнах протектора и всичко е ок.
Цитирай
#9

Добре, проблема с гасненето ми се оправи като махнах протектора... сега си карам без протектор и от 2 дена ми се появи пак същия проблем... ако се пълни сензора с боклуци мога ли да го прочистя някак си и кой точно е сензора? Хич не ми се дава за ремонт Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)