Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на батерия в оторизиран сервиз!
#1

Някой има ли представа, колко би струвало смяна на батерия на HTC 10 в оторизиран сервиз и за какъв период от време? Телефонът е все още гаранционен

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
[Изображение: e680c68de18a1a04da27021b7c203edd.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-05-06, 21:52:15)kovachevs написа:  Някой има ли представа, колко би струвало смяна на батерия на HTC 10 в оторизиран сервиз и за какъв период от време? Телефонът е все още гаранционен

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
[Изображение: e680c68de18a1a04da27021b7c203edd.jpg]
За който се реши и прецени, че има нужда от нова батерия и с активна гаранция, цената е 98.40 лв и срок за извършване на услугата около десет дена

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

А някой има ли идея батерийте които се продават в Стантек дали са оригинални ? Цената от 25 лева е доста добра ако е за оригинална батерия.Телефона преди доста ми караше като беше нов, сега батерията е доста по-зле.С някаква програма която мери заряда преди няколко дена ми изкара че имам около 1900Mah при пълна батерия което е 1/3 по малко от оригиналните 3000
Цитирай
#4

(2018-05-09, 16:27:56)marto7 написа:  А някой има ли идея батерийте които се продават в Стантек дали са оригинални ? Цената от 25 лева е доста добра ако е за оригинална батерия.Телефона преди доста ми караше като беше нов, сега батерията е доста по-зле.С някаква програма която мери заряда преди няколко дена ми изкара че имам около 1900Mah при пълна батерия което е 1/3 по малко от оригиналните 3000




Sent from my iPhone using Tapatalk

За проверка на нивото на батерията *#*#3424#*#* , само трябва да е на 100%. Аз много се чудих дали да не е сменя моята докато в една слънчева сутрин телефона ми се изключи от 20% и не искаше да се стартира. Та го пратих към сервиза! Надявам се да е сменят гаранционо.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#5

Правих проверка на батерията с вградения тест.Падат около 20-25% с тоя тест.Сега опитвам нов Кернел и ром в комбинация с други програми и батерията засега е по-добре, но със сигурност е доста по-зле от нова както беше
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)