Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова серия телефони от Xiaomi
#1

Скоро при онлайн търговците се очаква да излезе новата серия Redmi S. Представянето ще е на 10-ти Май. Телефона ще е с двойна задна камера и естествено предна селфи. Страните на екрана са 18:9 и според информацията ще е 5.99 инча. Процесора е Qualcomm Snapdragon 625 на 2.0 GHz, графика е Andreno 506.

http://en.miui.com/thread-2479776-1-1.html

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
Аксесоари
#2

5.99 трябва да е и като цяло е безмислено. Реално съчетава ми  5х и Redmi 5 плюс


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Да, моя грешка. Дисплея 5.99. И на мен ми се струва шантаво, като четох в MIUI форума. Май ще е цяла серия от тези модели. Вместо да наблегнат над MIUI, те разводняват с нови телефони. Според информацията ще е с MIUI 9 на базата на Андроид 8. А бях останал с впечатлението, че MIUI 10 ще е на базата на Андроид 8.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#4

Доста безсмислено утройство, освен ако нямат намерение да преименуват цялата редми серия.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#5

Ще видим, във форума еуфорията май е голяма. Разните индийци, малайзийци и подобни се радват.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#6

redmi s2 е модела
Цитирай
#7

https://www.gizchina.com/2018/05/10/self...-official/

Вече официално
Цитирай
#8

Не мога да ги разбера. Тоя телефон, е пряк конкурент на 5+. И превъзхожда 5-та. А май ще е и по-евтин. Дано поне по-бързо пуснат базирано на 8.1 MIUI. Щом този идва директно с такава версия. Тогава MIUI 10 трябва да е на Андроид P.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#9

+ са двете камери (от А1, 5х, Редми ноте 5)
в чипа 625, но с новата визия, като на редми 5/5+/ноте 5
Реално такъв модел няма и запълва някаква дупка.. ще видим дали има смисъл от него.
Дразни ме че имат 6 модела с един и същ чип, като реално тунинговат камера, батерия, външен вид, а вътре си е едно и също.
На повечето имаше андроид 7, редми 4 прайм го оставиха с Маршмелоу
Сега ако този 625 е с Орео, другите ще се чувстват ощетени (най-вече тези с redmi note 4, понеже май той се оказа най-продавания с този чип (вероятно и Ми а1)).

Имат си стратегия, дано да е печеливша.
Аз съм си свикнал да имат по 2-3 модела на година, но качествени и тук да си обсъждаме флашвания и други, а не настройки на MIUI Smile

Ноо компаниите, за добро или за лошо, трябва да се развиват нанякъде
Цитирай
#10

(2018-05-10, 11:53:38)abv86 написа:   ….Тогава MIUI 10 трябва да е на Андроид P.
Съвсем не е задължително - новите версии на MIUI и новите версии на ОС помежду си нямат никаква връзка.

 
Цитирай
#11

В крайна сметка цената ще определи ,дали е хубав.
Цитирай
#12

(2018-05-10, 13:02:51)suffer написа:  Имат си стратегия, дано да е печеливша.
Аз съм си свикнал да имат по 2-3 модела на година, но качествени и тук да си обсъждаме флашвания и други, а не настройки на MIUI Smile

Ноо компаниите, за добро или за лошо, трябва да се развиват нанякъде

От 2-3 години почнаха да люпят моделите като семки. Преди си имаше както казваш 2-3 модела с подобаваща поддръжка от 3-4 години. Аз имах mi 2s с невероятна поддръжка от 4 години. Можеше да го брикнеш, само ако го удариш с тухла.Това бълване на най-различни модели не ми говори за никакво стратегия, а по-скоро за хаос, за работа на парче. Да направим нов модел пък да продадем колкото можем. След 1 месец следващия и т.н. Струва ми се , че по скоро това е развитие на никъде. Главната им цел явно са бедните пазари да продават много бройки нискобюджетни телефони.
Цитирай
#13

Има и една съществена разлика от редми 5 плюс и това е дисплея. Въпреки че на големина е същия резолюцията е само HD което за 5.99 инча си е малко според мен.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Съгласен съм с теб. 269 пиксела на инч означава видими пиксели
Цитирай
#15

Не ги разбирам и това е. Нека пускат телефони, няма лошо в това. Но нещо откъм софтуер го бавят. То на нас потребители им дай да мрънкаме, ама все пак.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#16

Най доброто миуи е смененото с нещо неофициално,
Цитирай
#17

Не мисля, че miui изостават с поддръжката, за толкова много телефони поддържат по 4 рома: china stable, china dev, global stable, global dev. Сега ако някой си стои с global stable и иска повече от 1 ъпдейт на месец е друг въпрос. Та според мен поддръжката им си е ок сравнени с останалите производители.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#18

Ти си прав, ама във форума ако са с нуга искат Орео, ако са с орео.. Или е бъгаво, или искат Р..
Ако са с Лолипоп искат.. И те не знаят какво.
И т.н
Цитирай
#19

Да така е. Но все си мисля, че вместо да пускат практически еднакви телефони, може да вложат повече усилия в MIUI. Сега какво се получава, пускат телефон дето съперничи на 5 Plus, превъзхожда 5-та и е на същите пари. А още нямат пуснат MIUI с андроид 8. Да не говорим и колко бъгове имаше, когато пускаха 9.5.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#20

Ами не са еднакви, само прекалено използват този чип, ама той пък не е лош
Цитирай
#21

От три телефона, правят сборка и пускат S2. Защо? Превъзхожда 5, превъзхожда Plus с трите камери, по-нов Андроид. Лично за мен, по-добре да работят над софтуера и да не пускат през няколко месеца модели. Че има какво да изглаждат. Макар че те ги блъскат с еднакъв хардуер, за да могат по-лесно да ги поддържат. Ама ще видим, аз ще си мрънкам.

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#22

ПРЕДСТОЯЩАТА СЕРИЯ НА XIAOMI ЗА СМАРТФОНИ ОТ 2018 https://www.gizchina.com/2018/05/13/xiao...-document/
Цитирай
#23

Нека. Хората искат да има. Колкото повече, толкова повече.
Цитирай
#24

Ужас. Дано не станат като едни други, дето бълват телефон след телефон. И калпава софтуерна поддръжка. До момента това правеше Xiaomi различни, че бяха софтуерна компания правеща телефони. Сега нещо не ми харесва.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#25

Телефонът е хубав ,в края на краищата масовият потребител когато купува телефон и то предимно от оператор гледа някой основни неща който са модерни в момента (6 инча 18:9,двойна камера, повече RAM-ROM) както и цената .
Така ,че  е напълно в крак с модата, това се търси и хората го предлагат 
Да не говорим ,че пазарен дял и  то вече не малък няма как да се запази с един два или три модела ,тепърва има да вадят нови телефони с малки разлики
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)