Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова серия телефони от Xiaomi
#51

Добре де,сменете поне заглавието да е нещо друго,какво общо имат тези глупости с моделите на ми
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз я пуснах темата, със съвсем друга идея. Ама стана друго. Нека сменят заглавието, няма проблем.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#53

XIAOMI MI [8] https://www.gizchina.com/2018/05/18/xiao...-in-video/
Цитирай
#54

Поредния нов модел на Xiaomi. Модела Redmi 6, които се явява наследник на Redmi 5. Оказа се, че процесора е MediaTek Helio P22, видеото е на същата фирма. Крачка назад е това, ако се вярва на оплакванията. Не можа ли да ползват процесорите на Huawei?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#55

Huawei май не си ги предоставят на други фирми. Само самсунг - Ексинос на Мейзу.
Да не забравяме че този чип на медиатек трябва да е добър - поне на хартия.
Първо 12нм технология, повечето са на 14 или 28.
Второ - дават го като конкурент на снапдрагон 625 (и май на 430).
Ще видим. При медиатек обикновено софтуера е проблемен
Цитирай
#56

То точно заради софта е повече негативизъм. По-точно заради драйверите.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#57

Това е по скоро 4хх серията на SD,и като се има впредвид че няма никаква подръжка за мтк...
Поне сд630 да бяха сложили.
Цитирай
#58

Ем.. За тия пари няма как. А и има време. Може глобалката да е ъпгрейд спрямо Redmi 5
Цитирай
#59

Глобалния със сигурност няма да е с медиатек, защото медиатек не може да се продава в Индия(ериксон са ги осъдили).
Цитирай
#60

:което е по-добре за нас
Цитирай
#61

И аз мисля, че глобалните варианти ще са с SD, остава да видим кой вариант точно, предполагам някой от 4хх серията.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#62

Юли месец XIAOMI MI MAX 3 https://www.gizchina.com/2018/06/13/xiao...ragon-710/
Цитирай
#63

(2018-05-13, 14:45:07)anatol06 написа:  Нека. Хората искат да има. Колкото повече, толкова повече.

Абсолютна грешка. Самсунг вървяха по същата плоскост през 2014-2015 година с 50 "различни" модела. Сега залитат отново, но все още се удържат.
Цитирай
#64

Наплющят ли модели и с различен процесор от дракончето, ще стане страшно. Тотално ще омажат софта.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#65

(2018-06-13, 18:44:42)esm написа:  Юли месец XIAOMI MI MAX 3 https://www.gizchina.com/2018/06/13/xiao...ragon-710/

7 инча дисплей,майко мила.Това таблет ли е?Баси и простотията.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#66

е, той като е с малки рамки ще е колкото стария
макар че мисля, че втория беше малко по-голям от първия физически, въпреки че бяха с еднакви по големина дисплеи.
Ще видим като излезе.
Но снап 710 май ще е доста на ниво.
Дори 660 би бил добре с 5К батерия примерно
Цитирай
#67

(2018-06-13, 18:16:53)ronnie72 написа:  И аз мисля, че глобалните варианти ще са с SD, остава да видим кой вариант точно, предполагам някой от 4хх серията.

Няма да е с дракончето. В Ali,  се продава Redni 6 с mediatek и доставка до ЕС без такси с DHL. Глобалната ще е със същия процесор, както изглежда.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#68

Как се оправяте с търсачката в Алиекспреса, какъвто и модел на Xiaomi да напиша ми излизат само кейсове и протектори?
Цитирай
#69

Установих същото преди няколко дни, дори го написах в темата за MI 8. Не намерих начин да накарам търсачката да работи нормално, затова се принудих да търся с Гугъл в алиекспрес Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Dvalchev
Цитирай
#70

Това май е китайската версия, която продават за Европа. Ако обаче нацвъкат и друг Redmi 6 с друг процесор, ще е трагедия. Не ми харесва, тази възможност. Не знам до колко е вярно, но съм чел че тези процесори имат проблеми с подръжката на драйверите, за нови версии Андроид. То не че Xiaomi са се утрепали да пускат новите версии, те ъпдейтват MIUI, но все пак е странно. Защо изобщо пускат модел, с процесор на друг производител. Ако търсят диверсификация, да сключат договор с Huawei. Китайци са, ще се разберат. цък

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#71

(2018-06-13, 21:18:52)abv86 написа:  Няма да е с дракончето. В Ali,  се продава Redni 6 с mediatek и доставка до ЕС без такси с DHL. Глобалната ще е със същия процесор, както изглежда.

Те до ЕС могат да ти доставят всичко без значение дали е глобална или китайска версия. В случая просто продават китайската версия, глобална още няма.
Цитирай
#72

Предположих че ще е така. Това е тъпо между другото.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#73

(2018-06-13, 22:49:47)Dvalchev написа:  Как се оправяте с търсачката в Алиекспреса, какъвто и модел на Xiaomi да напиша ми излизат само кейсове и протектори?

Избираш от падащото меню "Xiaomi Мобилни телефони"
Цитирай
#74

Telenor започва да предлага Xiaomi Redmi S2. Телефонът се предлага в сребристо, розово и златисто във варианта с 3GB RAM и 32GB разширяема памет. 
 [Изображение: 9ba3b3a396fe89c884b81fc1cbcdb16b-full.jpg] 

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#75
Information 

(2018-06-13, 22:49:47)Dvalchev написа:  Как се оправяте с търсачката в Алиекспреса, какъвто и модел на Xiaomi да напиша ми излизат само кейсове и протектори?

Изчисти кеша и бисквитките на сайта. Или най-лесно влез в режим инкогнито, логни се в акаунта си и направи търсене. Търсачката се чупи понякога, това е решението. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)