Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy A8 проблеми
#26

Как точно си настроил пръстов отпечатък без шаблон, пин или парола, като първото което иска телефона преди да започнеш да задаваш някой от пръстите за отпечатък е едно от трите( пин, шаблон, парола).

Иначе е вярно че сензора за пръстов отпечатък не е от най-бързите. Правя сравнение с този на Хуауей p10 lite, който имах за кратко миналата година и беше светкавичен спрямо този на а5 2017 и а8 2018.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#27

Казах ви - регистрирайте няколко пъти един и същи пръст, като поставяте пръста в максимално много положения и различни ъгли (в рамките на позволеното от процедурата) - значително намалява грешките, като почти изчезват...

Аз лично ползвам три регистрации на десния показалец с различни положения, и една на левия.

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#28

Явно при всеки е различно. При мен не е от регистрирането на пръста, много пъти го правих на ново, но няма подобрение. След няколко използвания се замърсява и след избърсване няма проблеми за известно време! На мен малко ми се потят пръстите когато стане по-топло и имам чувството че от това се замърсява, но ми е странно как на айфон 6, който е телефон от 2014-та година нямам такива проблеми. Иначе когато работи, сензора поне при мен реагира на момента.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#29

Здравейте, как мога да си сменя темата на телефона без да се сменят иконите (иконите да си останат оригиналните), благодаря предварително.

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай
#30

Може да промениш само тапетите на начален и/или заключен екран, тогава иконите ти не се променят.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#31

Избираш желаната тема и я прилагаш. След това влизаш при ИКОНИ и кликваш върху оригиналните и прилагаш и тях.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • adnan83
Цитирай
#32

Здравейте, имам въпрос относно текста с предвиждане. На стария си телефон го бях настроила и бях запазила някои думи и фрази и предположих, че като се свържа със същия самсунг и гугъл акаунт тези неща ще ги има, но уви Не, възможно ли е това да стане по някакъв начин или трябва пак наново?
Цитирай
#33

При обхват на минимума и опит за позвъняване, телефона забива и само рестарт го оправя. Това ми се случи на два пъти, от какво може да е?
Цитирай
#34

Здр. имам проблем с камерата на телефона, не записва заснетите снимки в картата, въпреки че му давам настройки да ги записва там. Ако някой знае решение на проблема да сподели, благодаря предварително. Забравих да добавя , че при заснемане на видео ми изписва НЕВЪЗМОЖНО ЗАПИСВАНЕ и въобще не може да се направи видео

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай
#35

Да не би картата ти да се е развалила? Пробвай я на компютър или друг телефон дали може да записваш файлове в нея.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#36

Сега извадих картата и я сложих отново и се оправиха нещата, а дали вече картата издава багажа (ползвам я от 3 години).

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай
#37

Здравейте имах три смартофона на Samsung ( J5- 2015, A5- 2016 и сега A8- 2018) и на трите наблюдавам индентичен проблем. При актуализация на софтуера започва много често без никаква причина да ми изписва че няма сим карта в устройството и докато не го рестартирам не се оправя( случва се и по няколко пъти да го рестартирам за да се оправи) Някой ако може да помогне с нещо ще бъда много благодарен!
Цитирай
#38

Това и на мен ми се случи няколко пъти, но не при актуализация, а докато си ползвам телефона. На стария ми самсунг не се е случвало.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#39

@Preslav89
Дали СИМ картата не е проблема?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#40

(2018-08-09, 11:53:52)Preslav89 написа:  Здравейте имах три смартофона на Samsung ( J5- 2015, A5- 2016 и сега A8- 2018) и на трите наблюдавам индентичен проблем. При актуализация на софтуера започва много често без никаква причина да ми изписва че няма сим карта в устройството и докато не го рестартирам не се оправя( случва се и по няколко пъти да го рестартирам за да се оправи) Някой ако може да помогне с нещо ще бъда много благодарен!
+1 . А5 2017. За да го оправя или минавам на самолетен режим или рестарт... И аз си мисля,че е от сим картата.Или пък от тъпите Виваком,знам ли ... намирисва ми и на андройд бъг като цяло.
Цитирай
#41

Сменете сим картите, по добре от там да се почне.
Цитирай
#42

Естествено добре е да се започне от най безболезненото. После бих опитал да превключа известно време само на GSM после на 3G и т.н.. В краен случай и с карта на друг оператор също е вариант.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#43

Да възможно да е то сима но,защо се случва след актуализация на софтуера? Възможно и да е и съвпадение. Като цяло сим картата ми е сравнително нова на около година. Може и вивакома да е не знам
Цитирай
#44

И моята карта е на виваком от преди 1 година, съмнявам се да е в нея проблема, понеже на други телефони със същата карта не съм имал такъв проблем.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#45

Член от сем. ми има същият като моя,който дадох за пример по-горе.Купи го още като излезе на пазара.От тогава до сега такива дразги като мен не е имал.На теленор е... сам си правя извода.Или сим картата или оператора..
Цитирай
#46

На а5 2017 на напълно произволен принцип, губеше мрежа, няма сим и т.н
Докато не установих, че това се случва като докосна слота за сим карта, дори и през кейса.
Извадих, залепих и отзад малко парче изолирбанд и оттогава проблеми не съм имал. Иначе е много неприятно и ми късаше нервите.
Моят съвет е когато го направи или не да натиснете леко слота за сим, за да витите има ли промяна.
Забравих да кажа, че и зачистих картата, защото е стара. За протокола ' Виваком '

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
[-] 1 потребител изказва благодарност на memmfis за това мнение:
  • 1984user
Цитирай
#47

Жена ми ползва А8(2018) и досега никога не се е случвало да има проблеми със сим картата.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#48

Здравейте!
Някой може ли да ми каже от къде да взема читав стъклен протектор за тела и силиконов гръб?

Samsung Galaxy A8 (2018) , Android 8.0 - Oreo
Цитирай
#49

(2018-08-09, 17:30:57)Preslav89 написа:  Да възможно да е то сима но,защо се случва след актуализация на софтуера? Възможно и да е и съвпадение. Като цяло сим картата ми е сравнително нова на около година. Може и вивакома да е не знам

Имал съм и а5 2017 и сега и а8 2018 и двата съм ги ползвал със служебната ми карта на Виваком и никога не съм имал проблеми с тях.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#50

Имам чувството че като снимам със задната камера нещо отблизо, изобеажението много се замазва в краищата. Някой забелязал ли е подобно нещо?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)