Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy A8 проблеми

Нямаш ли карта памет? Ако са ти в картата няма да ги изтрие.Винаги може да ги свалиш на комп или на флашка и после да си ги върнеш.
Цитирай
Аксесоари

Жена ми от няколко дни се оплаква, че телефона често забивал ( не реагирал на никакви команди ) и се оправял само с рестарт. Някой да забелязва подобно нещо?
Цитирай

При мен няма такива проблеми.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

(2019-05-02, 16:29:35)valentyno написа:  Жена ми от няколко дни се оплаква, че телефона често забивал ( не реагирал на никакви команди ) и се оправял само с рестарт. Някой да забелязва подобно нещо?

След големия ъпдейт направихте ли хард ресет?Ако не сте това е вероятна причина.
Цитирай

Здравейте , как може да се махне лентата за изпращане на съобщение при входящо повикване която се показва в долната част на екрана.
Цитирай

С помощта на друг Caller Screen / Caller ID ...
Цитирай

Колеги пръснах си задния панел( беше с гръбче).Сега въпроса е дали вече да се притеснявам като вали дъжд и говоря по телефона?Другото което не ми я ясно ако го пратя за смяна на задния панел( в официален сервиз) дали ще запазя гаранцията ?
Цитирай

В официален сервиз ще ти сменят гърба срещу заплащане, но ще ти запазят гаранцията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Супер, само да не обявят цена близка на тази на телефона.
Цитирай

След обявена цена от 92 лв(+ куриерски такси) за гръб реших да забравя за гаранцията и си взех ментак за 20 лв.Телефона вече е олекотен и не е ip68 на 100 %.
Цитирай

Здравейте, преди около седмица си бях намокрил телефона и от тогава периодично ми изписва check charger/usb port, въпреки че телефона не е мокър. Някой имал ли е подобен проблем?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

В usb - то има влага . Изсушете го хубаво в купа с ориз . Да седи поне 8 часа .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай

    Здравейте дали А8 2018 подържа MHL от алиекспрес поръчах един адаптер зада мога да прехвърлям екрана с кабел на телевизора.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)