Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наводнен Mi5 Pro
#1

Здравейте колеги.
Вчера детенце,пусна в коритото си за къпане моят Xiaomi mi5 pro малко да поплува... Та не му се отрази добре на телефончето Sad .. 
Дисплея започна да премигва,след което изгасна и свети само единият от сензорните бутони в дъното.Разглобих го,разкачих дънната платка и го суших със сешор, но без промяна... Помогнете с някой  квалифициран сервиз или какво трябва да направя ... 
   
  Мерси предварително. .
Цитирай
Аксесоари
#2

Остави го да престои повече време с разкачена батерия. Ако след 3 дни примерно не тръгне най-вероятно си за нова дънна платка.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#3

в ориз съм чувал.... за да издърпа влагата

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#4

Слагай го в ориз моментално

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5
Sad 

Свърши вече,дадох го в сервиз на другият ден.. Има изгорял дисплей и някои чипове по дънната платка.Ремонта ще е около 180лв. Undecided С оригинални части.. Но при положение,че апарата съм го плащал 400$ не се замислям особенно ... и така.Ще ви държа в течение как е след ремонта .. 
Мерси за съветите..
Цитирай
#6

А повече инфо за сервиза?
И цялото дъно и дисплей ли сменят или отделни компоненти?
Цитирай
#7

Сервиза е на Графа в София.Един от най известните сервизи за телефони и лаптопи,да не кажа в България.
Та казаха че ще сменят чипове по платката,не цялата платка, wireless-а и дисплей нов оригинален.
Днес ми се обадиха че е готов и ремонта е 180лв.
Та ще видим какъв е резултата и ще пиша..
Цитирай
#8

Привет телефона още ползвате ли го търся за части ми 5

Трябва ми за части моя е купуван от Англия с 4 рам и 128гб.ром
Цитирай
#9

Ами от тогава не е ползван...
В сервиза на Графа се опитаха да ме метнат зверски,та си взех тел и така..
Казаха ми ,че са сменили моят дисплей с оригинален а не беше така,бяха подкарали моят.. скъсаха ми тънкото кабелче за захранването на подсветката на бутоните и вибрацията..
Като цяло всичко друго работи... държа го за резерва...
Пак казвам,че това е про версията с керамичен гръб,и 128гб. памет! Нов го взех за над 400$ тогава.. и е в безупречно визуално състояние..

Колега,телефона ти е същият! Ми5 има само един модел 128гб ром и това е Ми5 про..
Ми5 чистият мисля ,че беше 3гб. и 64гб ром ..
Цитирай
#10

Не знам има и прим пак с 4рам и 128 ром
Цитирай
#11

Разберете се на лични или в раздела за обяви.
Ми 5 прайм е 3/64
Про е 4/128
Цитирай
#12

Оки но повече от 100 не ми се дават за 70лв.ще си поръчам от Алиекспрес дисплей с рамка на мен това ми трябва от целия телефон лека вечер
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)