Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с зареждането на XIAOMI Redmi 4x
#1
Shocked 

Здравейте нуждая се от вашата помощ телефона ми се побърка.Когато включа да се зарежда телефона постоянно се включва и изключва от зареждане иначе се зарежда до 100% от какво може да е ?Благодаря ви предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Тествай с друг кабел, зарядно... Ако продължава да прави същите „номера“ трябва да почистиш конектора на телефона, може да се е напълнил с прах/мъхчета.. В най-лошия случай смяна на usb платка. И то ако не е мокрен телефона
Цитирай
#3

(2018-05-12, 17:47:46)suffer написа:  Тествай с друг кабел, зарядно... Ако продължава да прави същите „номера“ трябва да почистиш конектора на телефона, може да се е напълнил с прах/мъхчета.. В най-лошия случай смяна на usb платка. И то ако не е мокрен телефона

Пробвах всичко  даже смених буксата казаха че незнаят от какво е проблемът с новата версия съм
[-] 1 потребител изказва благодарност на uomo_83 за това мнение:
  • patronaroker
Цитирай
#4

И при мен, когато зареждам с неоригиналното зарядно, го е правило това. Предполагам, че се получава от  по-малкия ампераж на масовите зарядни. Оригиналното зарежда с 2А, а масовите с 0,7-0.5А. Пробвай зарядно на 2А.

И при мен, когато зареждам с неоригинално зарядно, го е правило това. Предполагам, че се получава от  по-малкия ампераж на масовите зарядни. Оригиналното зарежда с 2А, а масовите с 0,7-0.5А. Пробвай зарядно на 2А.
Цитирай
#5

(2018-05-13, 06:35:27)patronaroker написа:  И при мен, когато зареждам с неоригиналното зарядно, го е правило това. Предполагам, че се получава от  по-малкия ампераж на масовите зарядни. Оригиналното зарежда с 2А, а масовите с 0,7-0.5А. Пробвай зарядно на 2А.

И при мен, когато зареждам с неоригинално зарядно, го е правило това. Предполагам, че се получава от  по-малкия ампераж на масовите зарядни. Оригиналното зарежда с 2А, а масовите с 0,7-0.5А. Пробвай зарядно на 2А.
С оригиналното зарядно съм само кабела незмам дали е същия пробвах и с други  кабели пак така  прави
Цитирай
#6

Имал съм подобен проблем с по-тънките и по-евтините кабели. Купи си някакъв хубав кабел! Успех!

Xiaomi 11T pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)