Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy A8 update
#26

Друг е въпросът че А8 който излиза в началото на годината трябва да излиза с Ореото и не сега да се чудим как ще му се отрази ъпдейта. Самсунг явно се страхуват да не"засенчи" С серията която излиза два месеца по-късно, все пак стартовата цена на А8 е "само " около 1000 лева. За това пък а6, а6+ и j6, които излизат след с9 и са с много по-слаб хардуер са директно с Орео.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#27

При А серията винаги е било така. Старият ми А5 2015 като излезе беше с андроид 4.4, а тогава вече имаше телефони на пазара с 5.0/5.1

По темата: Още нещо ново, което забравих да спомена са новите емоджита. Има доста добавени, а старите са с нов дизайн.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#28

Знам, защото не съм пропускал телефон от А серията и това ме дразни. Отделно новите Андроиди излизат по-рано за модела от предната година а за новия 2-3 месеца по-късно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#29

Цялата им политика на обновявания и софтуери е доста сбъркана. Логично би било S линията и Note да получават новите версии преди всички. След дова А серия и т.н.. Как се изкушавам следващия ми телефон да е с проект Требъл макар и да направя някой друг компромис.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#30

Една от новите функции на Орео за samsung A8 e Landscape Home Screen - https://www.youtube.com/watch?v=mz7ihLQEoRs&t=101s
Може и да е от Samsung Experience 9.0...
Обаче аз не я откривам в настройките за да я включа.

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#31

Преди малко дойде ъпдейт за начален екран . После влизаш в настройки на дисплея и изключваш портретен режим !  И началния екран вече се позиционира и хоризонтално .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай
#32

Да, видях, благодаря.

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#33

Нова версия на фърмуера за България, за сега само ОТА  с ниво поправка защита за Андроид 01 август 2018:

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#34

Здравейте,
някой дали има идея, защо при мен липсва настройката за VoLTE? Има ли значение оператора(при мен А1) или СИМ картата.
Може би, А1 все още не предлагат услугата!!!

Samsung Galaxy A8 2018 Black
Цитирай
#35

Да, А1 не предлагат VoLTE все още. Другите два оператора също не го предлагат за А8. При мен настройката се появи като ъпдейтнах до ореото (на виваком съм).

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#36

(2018-08-23, 19:27:18)android_97 написа:  Да, А1 не предлагат VoLTE все още. Другите два оператора също не го предлагат за А8. При мен настройката се появи като ъпдейтнах до ореото (на виваком съм).

Това за ъпдейта до орео е ясно! Ъпдейтнал съм, но въпреки това опцията при мен я няма! Rolleyes 
Благодаря все пак!
EDIT:
Сега се сетих, че имам една СИМ на Вива и след като сложих нея, опцията за VoLTE се появи! Така че, въпроса се изясни и остава да чакаме А1 да се включат!

Samsung Galaxy A8 2018 Black
Цитирай
#37

Да допълня/коригирам колегата, след ъпдейта до 8.0 дойде и VoLTE и от днес Telenor ми предлага тази услуга в Козлодуй, а вероятно и по-рано я е имало в други градове, като столицата примерно.
Цитирай
#38

Супер, явно теленор са добавили най накрая А8 в списъка. Може ли да споделиш впечатления от VoLTE-то?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#39

Какво ти кажа, като не знам събеседника ми отдругата страна има ли, няма ли VoLTE и да има активирал ли го е въобще.
Признавам, че някой разговори по-ясно чувам отсрещната страна, но дали се дължи на технологията не знам, може би.
Цитирай
#40

От днес VOL te се появи и при мен.Теленор е операторът.Засега не забелязвам някаква разлика,след няколко дни ще споделя впечатления.
Цитирай
#41

Единственото което ме дразнеше до сега след като получихме и двата ъпдейта на Ореото беше че не мога да намеря как да променя размера на екранната клавиатура. Днес случайно открих, че първо трябва да се изключи клавиатурата с висок контраст за да се появят манипулаторите за регулиране на размера и.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • borcata155, stefanvalja
Цитирай
#42

Дойде време да споделя впечатления за VoLTE.Един от колегите има Самсунг,който поддържа въпросното чудо,и когато разговарям с него,звукът е малко по-ясен.Когато разговарям с майка ми/обикновен Самсунг S3310 с клавиатура/разлика не усещам.Та засега такива наблюдения имам.
Цитирай
#43

За съжаление телефона го ползвам с вивакомската ми служебна карта и там не ми излиза иконата volte, отделно след последния ъпдейт от август звукът при разговор стана ужасен - неясен и метален все едно човека с когото разговарям е робот.
Днес пробвах с теленорската ми карта и там нямам подобен проблем, отделно веднага ми се активира и volte.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#44

Има нов ъпдейт за България,security patch - 1.09.2018

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#45

Днес успях да си активирам VoLTE на виваком на А8-цата. Сложих си картата в на един приятел S8-цата, активирах го там и после като я върнах си работи и на моя телефон VoLTE-то. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#46

Купих на жена си преди седмица на черния петък такъв апарат. Беше в кутия с неразлепен стикер на кутията, странното ми беше, че аз бях първия, който го включи и провери настройките му. Беше си с Андроид 8 от самото начало, не е правил никакви актуализаций. Това дали е нормално?
Цитирай
#47

Като е произведен след излизането на андроид 8, си идва направо с него. Когато се произведе един телефон, той излиза от завода с последната налична версия.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • android_97
Цитирай
#48

Днес пристигна по въздуха :-) актуализация на софтуера с ниво на поправка на защитата: 1 декември 2018 г. С BGL съм. Размерът е 246.42 MB.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#49

има ли нещо ново или е просто секюрити ъпдейт декември
Цитирай
#50

Няма . Секюрити ъпдеит есамо .

Samsung Galaxy S24 plus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)