Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко дълго видео може да прави Redmi 4x?
#1

Здравейте, някой правил ли си е експеримент колко дълго видео може да прави телефона? Примерно, ако го пуснеш да снима видео и си го сложиш в предния джоб на ризата все едно е скрита камера (т.е. да снима напред всичко случващо се), дали ще издържи 2 часа?

Аз лично се опитах да пробвам нещо подобно скоро ама не знам май се докосваше до един химикал и най-дългото видео което направи беше 12 минути, стана едно от 8 и другите ставаха все по секунди, аз го оставям да снима ама след известно време като го погледна аз си мисля че е снимал а то само няколко секунди.

Явно моя експеримент е бил недъгав а не че телефона не може да снима дългосрочно.
Също забелязах че не трябва да се изключва дисплея от копчето ръчно защото така спира видеото, забелязах и на това видео от 12 минути че екрана беше включен през цялото време- т.е. екрана при снимане на видео остава включен ама дали може да се заключи някак си да се предпази от случайни докосвания ( като това дето си мисля че химикала или случайно докосване е спирало другите ми опити за видое които ставаха по секунди..)?

П.С. Разбира се че предполагам че никой не си е правил такъв експеримент Big Grin, но ако някой се накани, може да съобщи резултатите тук.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
Аксесоари
#2

Отг.: Може да прави видео колкото памет имаш и ги накъсва на по 20 минути.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)