Анкета: За какво най-много ползвате своя Samsung Galaxy S8 (+)? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Разговори
12.64%
44
12.64%
Браузване в интернет
13.79%
48
13.79%
Игри
4.89%
17
4.89%
Гледане на клипове, филми, слушане на музика, ТВ, радио
7.76%
27
7.76%
Социални мрежи
7.47%
26
7.47%
Чат
9.20%
32
9.20%
Снимане, обработка, споделяне
9.20%
32
9.20%
Навигация
6.61%
23
6.61%
Събуждане (аларма)
8.33%
29
8.33%
Органайзер, календар, напомняне
5.46%
19
5.46%
Плащане (онлайн банкиране и др.)
4.31%
15
4.31%
Водене на записки, бележки
6.03%
21
6.03%
Измерване на пулс и т.н.
3.45%
12
3.45%
Друго (споделете)
0.86%
3
0.86%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За какво най-много ползвате своя Samsung Galaxy S8 (+)?
#1

Бих се радвала да споделите за какво най-много ползвате своя Samsung Galaxy S8 (+)
Предполагам, че в отговорите ще намеря възможности, за които не ми е хрумвало Smile  
Опитах се подредя опции за анкета, но със сигурност не съм се сетила за всичко Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • toma_todorov
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го ползвам за всичко което си изброила по горе xD Почти не сядам на компютъра, ползвам главно телефона. Последно време го използвам често и опцията за сканиране на визитки xD така няма как да загубя нещо важно например.
Цитирай
#3

Аз го използвам и за четене на книги Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • divna
Цитирай
#4

Почти за всичко...като се кача в камиона го свързвам с блутут уредбата, напоследък снимам доста и допринасям в гугъл мапс със снимки и отзиви, имам снимки с над 50 000 лайка.Посетил съм 17 държави през последните месеци и съм 9 ниво в гугъл мапс.Освен активно ползване на навигацията го използвам за музика през уредбата, разговори минимум по 2-3 часа на ден, снимане и изпращане на документи( всеки ден), имам принтер в камиона...социални мрежи.
Рядко ми устисква телефон...Принципно си сменям апаратите през 2-3 месеца, защото се скапват.Този засега се държи мъжката, на мобилни данни, постоянно сменяне на клетките, защото пътувам, абсолютно всичко включено, дисплей осветен на макс, разговори яко и вечер са ми останали едни 30 процента батерия.
Предния ми Ноут 5 в тези условия го зареждах по 3 пъти на ден.
Ако си намеря малката версия на S9 със снапдрагон на сносна цена ще е следващия ми телефон Smile

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Връзката ми с офиса чрез email и Viber, освен почти всичко изброено в анкетата. Също и четене на книги.
Колега @Castroni, би ли споделил псевдонима/името си в Google да разгледаме малко свят?
Цитирай
#6

Съжалявам, но не споделям лични данни, предпочитам анонимност.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2018-05-15, 20:23:11)Castroni написа:  ....постоянно сменяне на клетките, защото пътувам....

Батерията на телефона няма да се изтощи по-бързо от сменяне на базовите станции, стига приеманият сигнал да е достатъчно силен. Когато сигналът от базовата станция е слаб телефонът вдига излъчваната мощност, за да запази съотношението сигнал-шум и тогава батерията започва да се изтощава по-бързо. Затова в другата тема ти казах, че сравнението ти не е правилно.
Случаят на колегата беше, че на работното си място има участъци с почти никакъв сигнал или много голямо затихване. А ти пътуваш. По пътищата базовите станции са настроени да излъчват с много голяма мощност и покриват десетки километри в диаметър и следователно пътуването не би трябвало да се отразява на батерията по какъвто и да е начин.

П.П. Относно темата на divna: имам OBD четец за колата и с едно приложение Torque свързвам четеца и телефона. На това приложение съм си направил екран, на който да наблюдавам налягането на турбината, температурата на входящия въздух и на охладителната течност и още други параметри.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#8

Как точно  разбра, че по пътищата сигнала е хубав? Когато говоря по време на едночасов разговор се разпада поне 5 пъти.Понякога изписва, че няма иобщо сигнал и чакам десетина километра да хване отново.Аз пътувам по около 15-20 000 км месечно и всеки ден изминавам 700-800км.Ползвал съм доста телефони които едва до обяд изкарват.Този когато е на уифи у дома по 2-3 дни не го зареждам...
Да ми обясниш примерно от Фрайбург - Германиия до Лисабон - Португалия- път, който правя за 2 дни колко базови станции има и какъв е сигнала?Аз мога да ти кажа например, че около 150км от този маршрут изобщо няма сигнал, около 200км е 2G, а около 500 км е на едва една чертичка и не става за интернет разговор...Та точно от това зависи много издържливоста на батерията.Ноут 5 се стопяваше за 2-3 часа...беше кошмар, шаомми имах едно висок клас с голяма батерия ама и то горкото не устискваше до вечерта.
Явно изобщо не си пътувал в Европа и не знаеш колко са зле с мобиллните мрежи.Най-зле е Франция, там рядко в браузъра може да отвориш нещо чакаш минута поне, Германия и тя е уникално зле с мобиллните мрежи и в частност със силата на сигнала.Испания и Италия мога да кажа, че са добре, Румъния е номер 1 може би в Европа по мобилна мрежа и т.н мога да ти изброя всички, ако искаш мога във всяка една държава да се закача ръчно към всеки един оператор и да ти покажа силата на сигнала и скороста на мобилните данни.
Цитирай
#9

Всичко от изброеното като включително и за спорт.
Цитирай
#10

Практически за всичко като смартфон, а в Декс станцията и като компютър.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#11

Да гледам клипове на мис тигрова и лепа брена.

Beware of Котка!
Цитирай
#12

На мен в момента ми е като семейство. Работя в чужбина и се свързвам с моите хора в Бг. Най добра видео връзка при слаба мрежа ( в Ервопа е така) става през месинджър. Много снимам и пращам. Навито също - свикнал съм с Maps и ми е ок. Дава ми трафик, задръствания, ремонти, всичко. Благодаря на Гугъл че се усетиха и последните Андроиди не отварят целия екран при позвъняване. Така не ми прекъсва Навигацията. Поръчах си и оня кейс с физичеката клавиатура щото много щракам а като съм уморен и много греша с буквите.Имам едно Блекбъри Паспорт с копчета и писането е много по лесно.
Може би най голямто предимство на Самсунг е че има всякакви аксесоари. Може да си го оборудваш според нуждите и вкуса.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#13

А Google Duo пробвал ли си?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#14

За игри и разговори Smile предимно.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)