Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 5-МНЕНИЯ
#51

това не е ли индийския вариант?
Цитирай
Аксесоари
#52

Май е индийския, на скрийншотовете пише Note 5 Pro, Android 7. На китайския не пише Pro, само Redmi Note 5, и е с андроид 8.1 от кутията.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#53

не би трябвало. Според мен също gsmarena не са се оправили с наименуването.

Реално казват че миуи не било много използваемо извън китай, което означава че са хванали китайския някакси.
аз им писах коментар, в който казвам коя версия коя е. дано да са го прочели

"Redmi 5 plus (for China and Globally) is Redmi note 5 in India
Redmi note 5(for China and Globally) is Redmi note 5 Pro in India
The main difference - camera sensors"
Цитирай
#54

И аз им драснах коментар Smile
И линк към моя unbox.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#55

(2018-05-21, 07:36:20)suffer написа:  Вече е налично:  https://www.gsmarena.com/xiaomi_note_5_p...w-1725.php

Това е Индийската версия , статията е стара , от 16 февруари Smile

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#56

https://www.chinahandys.net/en/xiaomi-re...-5-review/ 
Това е добро ревю и дава светлина върху  версиите за тези на които им е мъгла още
Цитирай
#57

(2018-05-21, 07:36:20)suffer написа:  Вече е налично:  https://www.gsmarena.com/xiaomi_note_5_p...w-1725.php

Е това е точно индийската версия, която не ни интересува. Китайската/глобалната е със сензори на Самсунг и идва със Андроид 8 директно от кутията. Gsm arena са я кръстили "Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera". Интересното от предстоящото ревю ще бъдат снимките с камерата и тяхната оценка. Дано не се бавят много.


Цитирай
#58

Недоглеждане от моя страна. Даже се учудих колко бързо са го пуснали Wink
И все пак дано точно те не се ошашавят с многото модификации

@puluks - мерси. Това ревю ми хареса
Цитирай
#59

Колеги, достигнахме критерия за отваряне на нов раздел за телефончето. Отправил съм и официално предложение, така че очакваме всеки момент добрата новина Storstark


Цитирай
#60

Браво да се надяваме скоро да е факт.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Вчера се бях наканил да го поръчвам. Но не знам си защо, реших преди това да поразгледам повече за телефончето.
След изгледани и прочетени десетки клипчета и форуми, оставам с впечатлението че няма да сериозен ъпгрейд от сегашния ми RN3Pro.
Имах повече надежди за камерата, но като че ли няма да е голямо подобрение. Само моето мнение колеги, надявам се да не скочите срещу мен сега Smile
Цитирай
#62

Основните разлики:
Андроид 8 - ще има повече поддръжка. Ти оставаш на 6
Камери вместо камера. Все ще снима по-добре
Дизайн - голям екран отпред, грозен гръб отзад - въпрос на естетика
Размер... 6“ идва малко нанагорно
Цитирай
#63

(2018-05-23, 10:06:27)Drogo написа:  Вчера се бях наканил да го поръчвам. Но не знам си защо, реших преди това да поразгледам повече за телефончето.
След изгледани и прочетени десетки клипчета и форуми, оставам с впечатлението че няма да сериозен ъпгрейд от сегашния ми RN3Pro.
Имах повече надежди за камерата, но като че ли няма да е голямо подобрение. Само моето мнение колеги, надявам се да не скочите срещу мен сега Smile

Във всички ревюта казват, че камерата е сериозен ъпгрейд спрямо Ноте 3 и Ноте 4. Разбира се, чудеса не могат да се очакват от телефон за 300 лв. Поръчай го, дори и да не ти хареса, в което се съмнявам, лесно ще го продадеш за същите пари. Нов модел, тепърва ще нараства търсенето за него.


Цитирай
#64

Да не го урочасвам ,телефонът се държи чудесно за сега май ще излезе сполучлив модел 
Оптимизацията заради ореото  или по новата миуи е ........батерията кара повече от на Note 4 
Като забележка мога да отправя към бледата лед индикация синя или червена щеше да е по набиваща се в очи 
но по важното е ,че я има 
И най вече по добрият звук при разговор това е първият телефон към който нямам забележки от марката
Цитирай
#65

За тези който вече го получиха ,пробвайте управлението  с жестове  без бутоните за управление 
Свиква се бързо и е по лесно после стига да ви допадне
Цитирай
#66

Но няма как да пуснеш работа с една ръка
Цитирай
#67

Да, управление с една ръка не работи. Ако са активни жестовете. Няма пълно щастие.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#68

Управлението с жестове е супер. Кгоато получих телефона го включих да го пробвам (мислех си че е някаква глупост), но си останах с жестовете.

 Xiaomi RedMI Note 2 -> RedMi Note 5
Цитирай
#69

Хайде честит ни раздел Storstark


Цитирай
#70

Колеги сензорите дали са на самсунг или сони не е от голямо значение,както по-горе някой сподели всичко е до софтуер балансиран с хардуер.В последните две години излезнаха много сензори особено на Сони които китайците почнаха да слагат в апаратите си.Лично съм правил доста тестове с различни модели и е много трудно да се види някаква разлика а тези клипове в тубата повечето са нередовни.От новите сензори imx поне на тест още никой не минава стария imx387 който се ползва от Mi5s ,близко седоближава сензора на А1 който се крий и не разкриват какъв е, но пък на слаба светлина А1 е зле.Така,че повечето реклами за добри камери или сензори са заблуда за клиентите.Най-добре хващате даден телефон снимате и преценявате за вас дали е идеален.Както знаете една снимка или клип който е правен от каквато и да е камера трудно може да се прецени дали е хубав/а защото зависи от какъв дисплей/монитор гледате след това!Снимка правена примерно с Хуавей 20-ката гледайки я от стар Тошиба монитор не изглежда хич добре.....докато от дисплея на телефона е блясък.
Цитирай
#71

Здравейте! Прочетох доста неща за телефончето , но не разбрах дали поддържа OTG.
Пробвах ,но при мен не се получи. Ако има начин ще се радвам да споделите.

Samsung galaxy J5
Цитирай
#72

Поддържа. Как така не се получи? Начина е много прост - взимаш преходник , буташ флашка, мишка или там каквото искаш и всичко работи, няма нищо специално.
Цитирай
#73

Справих се ,благодаря. Искам VLC плеъра да е по подразбиране. Като го отворя не вижда флашката. Стоковия файл менажер я вижда.
Стоковия плеър няма звук на MKV файлове.

Samsung galaxy J5
Цитирай
#74

Някой с 3/32 гб да каже как се държи телефона и има ли голяма разлика спрямо 4/64 гб версията.
Цитирай
#75

Едва ли разликата е голяма!В смисъл ако не включваш много активни приложения да седят в бекграунд няма да имаш разлика.Другото е мястото, при 32 определено ще имаш нужда от карта памет.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)