Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 6.1 - впечатления и проблеми
#51

Вече не издържах и миналата седмица я оставих в А1 за да си я оправят след една седмица престой ми я върнаха с обяснението че са сменили някаква платка дрън дрън та пляс може би чувам една идея по добре.... бях с леново за 10лв и чувах перфектно всичко без значение какво е около мен
Цитирай
Аксесоари
#52

По-нагоре бях писал, ама явно си го пропуснал - по слушалката се натрупва гняс. На моя почти нищо не чувах и с един филтър за цигари изтърках мрежичката - беше се наслоила с лайна и сега даже го намалявам звука понякога...
Ако твоята не изглежда черна - вземай нещо меко и чисти. Ще се родиш...
Цитирай
#53

Прочетох, ама не съм се съмнявал в нея защото телефона винаги ми е във вътрешен джоб ей сега направо в изкормих с една клечка за зъби и утре ще го пробвам че внушението е голямо нещо
Цитирай
#54

И на мене ми стои в джоба на панталона, ама...
Ако си извадил мръсотия, със сигурност ще има разлика. Сподели после.
Цитирай
#55

Направо се чува кристално.... егати тъпата бленда не се съмнявах в нея ама тя излезна виновника.
Благодаря!
Цитирай
#56

От днес стартира разпространенето на Pie за Nokia 6.1: https://www.androidpolice.com/2018/10/30...ase-today/
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • rosin
Цитирай
#57

Мда, ама при мене на ТА-1068 още го няма Sad
Цитирай
#58

Благодаря за информацията. И аз днес попаднах.
Иначе, кот - такова.
Важното е,че устройството има подръжка, щото тва беше , поне при мен, причината, заради която си купих Nokia 6.1 .

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#59

Ако някой иска android pie преди ОТА ето инструкции:
  Сваляте този зип Цък
  Преименуване го със това име PL2-3260-0-00WW-B01-update.zip
  Слагате го във вътрешната памет.
  И пишете в диалера *#*#874#*#*
  

Iphone XS Max , Samsung Note 9 512gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на yasen_co за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#60

Видях този вариант, ама чакам официално, и мисля да го съпровода с пълен ресет, да не мрънкам после от задапаратни проблеми...

Писна ми да чакам и ъпдейтнах по втория начин. Сега някой да ми обясни как да махна Гугъл сърч бара Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на bo6o за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#61

(2018-10-31, 20:14:49)yasen_co написа:  Ако някой иска android pie преди ОТА ето инструкции:
  Сваляте този зип Цък
  Преименуване го със това име PL2-3260-0-00WW-B01-update.zip
  Слагате го във вътрешната памет.
  И пишете в диалера *#*#874#*#*
  

Линка не работи нещо колеги Sad

Nexus 5 ----> LG G3 , 32 GB ----> iPhone 6s, 128GB ----> Moto Z---->Moto One Vision ----> Lenovo Z6 PRO----> Huawei P40 Pro
Цитирай
#62

По-добре не бързай. Много е смотан пая. На хоума вече има 2 неща, дето не могат да се махнат-at a glance и гугъл бара. Иконката за блутуут не се показва горе. Няма опция да избираш как да те локализира и т.н. Да не говорим, че вече са обърнали всичката навигация в програми и менюта на обратно...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bo6o за това мнение:
  • spycar
Цитирай
#63

Това SOT с пая. Мисля че има значително подобрение спрямо Орео.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Iphone XS Max , Samsung Note 9 512gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на yasen_co за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#64

Екстра.
Чакам го OTA.

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#65

ТА-1050 дойде девятката

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pa6kyl за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#66

Днес ми се ъпдейтна телефона Nokia 6.1 - пише версия 9.
Намалиха се броя на иконките на ред - от 5 на 4, като част от иконките  отидоха чак на последния екран.
Отново най-отдолу се появи Google асистента и ме дразни.
Бихте ли помогнали да си върна старото разположение.
Цитирай
#67

Мойте са 5 икони, обаче и мене ме дразни този "гугъл търсене". 2 дена търся да го махна, обаче не намирам нищо.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#68

Няма как да се махне, както и "времето" горе.
Аз съм го замаскирал като съм променил цвета на полето спрямо тапета, и съм го направил прозрачно.

https://1drv.ms/u/s!Aif-wPS6pK7Wm4Rp5ofpG2khg7XWbA
Цитирай
#69

А как си го направил, някакво приложение за теми ли?

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#70

Кликваш  върху градусите на прогнозата за времето горе. После от менюто Customise Widget
Цитирай
#71

Или си слагате друг лончър, ако толкова ви дразни. Аз свикнах с промените, горе долу...
Цитирай
#72

А защо не мога вече да затварям приложенията по единично - преди имаше по едно х на всяко. А сега мога да затварям само всичките наведнъж. Според мен нещо я осраха тази версия- дано пуснат ъпдейти.
Преди питах за броя на иконките - на техния ред си останаха 5, а аз каквото съм добавил - по 4 на ред.
Цитирай
#73

Приложенията ги избутваш нагоре за единично затваряне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bo6o за това мнение:
  • rosin
Цитирай
#74

И аз от 2 дни го имам, но нещо ми се струва, че батерийката си лети бързичко, особено като си на мобилен интернет.
Цитирай
#75

Ползване на мобилния интернет е съществен консуматор за батерията. Но може и да имаш дрейн. Тествай я за всеки случай с BetterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)