Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата при видео заснемане.
#1

Здравейте.Имам проблем с видео заснемането с телефона.При движение с телефона от ляво на дясно и обратното,така наречения "PAN" клиповете сечат постоянно.Смисъл телефона не записва видеото плавно при движенията.Има ли някакво приложение за камерата която да премахва тоя проблем или няма значение от марката и модела на даден телефон и всички телефони сечат при видео.Предстои ми купуването на телефон който ще го ползвам за видео и ми е любопитно дали тоя проблем е само при mate 10lite.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз докато го ползвах нямах такива проблеми.сега и с Р20lite го нямам, този проблем.Имаш ли карта памет.
Цитирай
#3

При мен също го няма тоя проблем..
Цитирай
#4

Имам карта памет.И при картата памет положението е същото.Ето един линк към тест с видео Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=c82436062b
Цитирай
#5

То по подразбиране ги записва  в картата.промени настройките да записва в паметта на телефона.
Цитирай
#6

Картата ми памет не е в телефона и ги записва директно в тела.
Цитирай
#7

Това мисля, че е от опитите на камерата да фокусира. Променя се бързо фокусното разстояние. Същото е и когато само местиш камерата без да снима. Съответно запазва същия образ. Пробвай с професионален режим и евентуално с MF (Manual Focus). Ако няма промяна, а толкова държиш на качествено видео смени телефона с нещо друго като модел или марка. Гледах клип със сравнение на Samsung S7 и Mate 10 lite при видеото Samsung-a се справяше много по-добре и е с по-добра стабилизация.

P.S. Доколкото разбрах от ревютата Mate 10 lite няма оптична стабилизация.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)